Vitamínová bomba - Mladý zelený jačmeň a ph Balance mladý jačmeň a mladá pšenica

Vitamínová bomba - Mladý zelený jačmeň a ph Balance mladý jačmeň a mladá pšenica

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 12,90 do 14,70

2x kúpené

Sila prírody

Zelená je dobrá a dostane vaše telo do super formy! Vyskúšajte aj vy pozitívne účinky zelených potravín na vaše zdravie - mladý zelený jačmeň alebo pH Balance mladý zelený jačmeň a mladá pšenica obsahujú množstvo chlorofylu, ktorý pomáha zachovávať vo vašom organizme alkalické prostredie. Obsahujú množstvo prospešných vitamínov a minerálov pre správne fungovanie organizmu, zvyšujú energiu a aj priaznivo pôsobia na črevnú flóru.

 

V skratke

 • zľava na výživové doplnky Mladý zelený jačmeň a pH Balance mladý jačmeň a mladá pšenica
 • vysoký obsah vitamínov a minerálnych látok
 • vysoký obsah chlorofylu znižuje kyslosť organizmu
 • podporuje zdravé zažívanie a správnu skladbu črevnej flóry
 • čisto prírodný výživový doplnok

Platnosť kupónu

do 15.07. 2015

Podmienky

 • dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, tovar vám príde automaticky do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3,50 € sa automatický pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny
 • množstvo kupónov v akcii nie je obmedzené

V cene kupónu za 12,90 € je zahrnuté:

 • ​mladý jačmeň - 250 g 

 

 

V cene kupónu za 14,70 € je zahrnuté:

 • pH Balance - mladý jačmeň a mladá pšenica - 300 g

 

 

Mladý jačmeň

Fyzické zdravie ide ruka v ruke s psychickou pohodou a rovnováhou.

Mladý jačmeň:

 • vyvažuje, neutralizuje a vyživuje organizmus
 • vysoko alkalický - znižuje kyslosť organizmu
 • vysoký obsah chlorofylu - chlorofyl je zelené farbivo, ktoré rastliny vytvárajú počas fotosyntézy. Má výnimočne silnú alkalizujúcu vlastnosť a je jedným z hlavných fytonutrientov potrebných pre zachovanie zásaditého prostredia v tele.

 

Remedicum Mladý jačmeň je zdraviu prospešná zelená potravina, vyrobená z čerstvých listov mladých rastlín (Hordeum vulgare), ktorá je certifikovaná ako organická a spĺňa požiadavky najvyššej kvality. Mladý jačmeň rastie vo voľnej prírode pod priamym slnkom, na pôvodnej poľnohospodárskej pôde Nového Zélandu. Vďaka bohatému obsahu enzýmov ako je cytochrómoxidáza, lipáza, proteáza a amyláza, podporuje zdravé zažívanie a správnu skladbu črevnej flóry. Je využívaný aj ako účinný podporný prostriedok pri liečení mnohých ochorení, neobsahuje žiadne mliečne súčasti, zložky živočíšneho pôvodu ani syntetické aditíva. Je to čisto prírodný výživový doplnok stravy vhodný pre všetky vekové kategórie, aj pre tehotné ženy a deti.

 

 

pH Balance

Mladý jačmeň & Mladá pšenica

Zdravie a vitalita sú posilňované v prírodnom alkalickom prostredí. Remedicum Mladý jačmeň & Mladá pšenica je zdraviu prospešná zelená potravina pochádzajúce z Nového Zélandu, obsahujúca veľké množstvo chlorofylu, minerálov a vitamínov. Je vyrobená z čerstvých listov mladých rastlín (Hordeum vulgare a Triticum aestivum). Je to 100 % čistý prášok, ktorý spĺňa požiadavky najvyššej kvality (certifikát BIO Agriquality NZ). Jedným z najlepších ukazovateľov kvality prípravku Remedicum Mladý jačmeň & Mladá pšenica je koncentrácia chlorofylu, ktorý v ňom zostáva aj potom, čo sú rastliny zozbierané a spracované. Koncentrácia chlorofylu 19 mg/2 g ukazuje na účinnosť správnych pestovateľských postupov, vysokú kvalitu samotných rastlín a na pozitívny vplyv metódy sušenia prúdom vzduchu.

Chlorofyl je zelené farbivo, ktoré rastliny vytvárajú počas fotosyntézy. Má výnimočne silné alkalizujúce vlastnosti a je jedným z hlavných fytonutrientov potrebných pre zachovanie alkalického prostredia v tele.

Mladý jačmeň & Mladá pšenica zanechávajú po strávení alkalické rezíduá, a tak môžu pomáhať pri výžive a pH rovnováhe v tele. Vďaka bohatému obsahu enzýmov podporujú zdravé trávenie a správnu skladbu črevnej flóry. Sú využívané aj ako účinný podporný prostriedok pri liečení radu zdravotných ťažkostí ako sú obezita, diabetes, poruchy obehovej sústavy, artritída, anémia, vysoká hladina cholesterolu a obličkové ťažkosti.

 

 

Mladý jačmeň spolu s Mladou pšenicou obsahujú v dokonalej zmesi veľké množstvo v prírode sa vyskytujúcich minerálov, enzýmov, vitamínov B, antioxidantov a chlorofylu. Je to čisto prírodný produkt vhodný pre všetky vekové kategórie, aj pre tehotné ženy a deti.

Obsah 300 g - 150 dávok