Mesačné online zostavenie jedálnička od skúseného dietológa

Mesačné online zostavenie jedálnička od skúseného dietológa
23x kúpené

Jedálniček na mieru = postava na mieru

Dosiahnite efektívne chudnutie aj vďaka úpravám jedálnička. Pomôcť vám s tým môže online zostavenie vášho zoštíhľujúceho jedálnička na mesiac, ktorý vám pripraví odborný dietólóg cez e-mailovú komunikáciu na základe dotazníka. Skonzultuje s vami vaše stravovacie návyky, poradí vám, ako stravu upraviť a ako reálne dosiahnete vaše vytúžené výsledky.

Mesačný jedálniček možno aplikovať počas celého roka a tým si postupne zvyknete na zdravé jedlo, vďaka ktorému sa budete cítiť lepšie, zdravšie a viac fit!

V skratke

  • zostavenie mesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

 

Chudnutie

Platnosť kupónu

do 20.04. 2015

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

V cene kupónu za 4,29 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

 

Zelenina

Mesačný jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.

Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.

Šunka