Masáže pre páry v salóne Ramaela

Masáže pre páry v salóne Ramaela

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 69 do 99

3x kúpené

Najlepšie si zážitky vychutnáte vo dvojici

Milujete čokoládu, masáže a svojho partnera či partnerku? V tom prípade máme pre vás skvelý tip  - masáže pre páry v Masážnom salóne Ramaela. Nechajte sa pohladiť ozdravnými dotykmi a užite si pocit úplného uvoľnenia. Vyskúšajte TAO masáž, ktorá v duchu tradičného čínskeho náboženstva Taoizmu pracuje s energiami, ktoré prúdia ľudským telom. V ponuke je i variant na ľahučké pohladenie v podobe masáže lásky či sladká čokoládová masáž, ktorá navyše zjemňuje a vyživuje pokožku. Všetky masáže sú určené pre páry a môžete pri nich spoločne zdieľať príjemné pocity z dotykov maséra a masérky. Doprajte si prvotriedne hýčkanie - zaslúžite si to! :)

2 osoby 60min, 90min

V skratke

 • zľava na rôzne druhy masáží v Masážnom salóne Ramaela
 • čokoládová masáž, masáž pre zamilovaných alebo TAO masáž
 • príjemné uvoľnenie pre telo i ducha
 • vhodné pre páry
 • príjemné prostredie salónu
 • vhodný tip na darček

Platnosť kupónu

do 15.03. 2017

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je nutná telefonická objednávka na +421 944 027 308 s uvedením čísla a hesla kupónu
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť telefonicky najneskôr 24 hodín vopred

Poskytovateľ

Masážny salón Ramaela

 

Apartmánový dom MY HOME
Mýtna 23A
811 07 Bratislava
 
telefón: 
+421 944 027 308
 
 

Na výber máte tieto typy kupónov:

 • Čokoládová masáž pre páry v trvaní 60 min. + fľaša sektu za 69,00€
 • Masáž Lásky pre páry v trvaní 90 min. + fľaša sektu za 79,00€
 • TAO masáž pre páry v trvaní 90 min. + fľaša sektu za 99,00€

 

Čokoládová masáž

Čokoláda obsahuje látky, ktoré zjemňujú, hydratujú kožu, zároveň ju aj vzpružujú, spomaľujú  procesy starnutia a obnovujú strácajúcu sa vlhkosť na koži. Čokoládová masáž najviac produkuje endorfíny, má liečebný účinok na dušu. Je ideálna na ponorenie sa do telesného a duševného blahobytu. Vďaka viac ako 800 molekulám obsiahnutých v čokoláde hydratuje a tonizuje pokožku a obsah rozpustených minerálov ju zmäkčuje a revitalizuje.

Kakaové maslo obsiahnuté v čokoláde vyčistí, ošetruje a chráni pleť. Niektorí odborníci sa domnievajú, že čokoládová masáž je najlepším účinným spôsobom proti celulitíde.

Účinky:

 • antioxidačnými aktívnymi látkami podporuje regeneráciu buniek
 • hydratuje a vzpružuje kožu
 • nahradzuje chýbajúce minerály
 • ostáva koža zamatová a hladká
 • priaznivý vplyv na kožu proti celulitíde

Masáž sa prevádza z teplej zmesi rozpustenej pravej belgickej čokolády premiešanej s kokosovým alebo olivovým olejom, s ktorou návštevníka od hlavy až k päte, vrátane tváre premasírujeme. Samotná čokoládová masáž trvá 40 - 60 min. Na záver je povrch pokožky zotieraný s teplou vlhkou handričkou. Po čokoládovej masáži sa neodporúča použitie sprchy alebo kúpeľa po dobu 1 až 2 hodín, pretože zotieraním sa odstráni len povrchový prebytočný olej, čokoláda a kakaové maslo, zvyšok sa postupne vstrebáva.

 

Masáž Lásky

V dnešnom, rýchlo sa meniacom svete a vďaka neustálemu stresu je naše telo trvale v stave napätia. Tieto fyzické a psychické účinky nám spôsobujú čoraz viac a viac chorôb, znižujú zaťaženie a výkon organizmu, postupom strácame chuť do života. Cieľom masáže Lásky je harmonizovať a vytvárať rovnováhu medzi duševnou a intelektuálnou energiou a udržiavať ich. Ľahučké dotyky, pohladenia a veľmi príjemné jemné pohyby poskytnú hlbokú relaxáciu. Zamatové hľadenie pokožky vyvolá produkciu hormónov v organizme, zlepší sa celkový pocit, znižuje sa bolesť a napätie organizmu, energie sa vyrovnávajú a celé telo sa dostáva do rovnováhy.

Masáž Lásky je vhodná pre tehotné mamičky od oplodnenia a počas celej dĺžky tehotenstva.

Priebeh masáže sa vykonáva po celom tele ľahkými dotykmi, pohladeniami, jemnými pohybmi bruškami prstov a dlaní 100% kokosovým jedlým olejom. 

 

TAO masáže

Dotyk hrá významnú úlohu v TAO masáži. Masáž sa vykonáva jemnými a hebkými pohybmi (ako napr. láskavé a jemné pohladenie milujúceho). Jedná sa o energetickú masáž celého tela, prevádzanú na nahom tele. Počas masáže je masírované telo prikryté (zahalené) a odokrývajú sa iba tie časti tela na ktorých sa masáž vykonáva. Začína sa duchovným naladením s prechodom na jemné hladenie na chrbte, nôh zozadu, na hrudi, bruchu, rukách, krčnej chrbtici, na nohách spredu, na hlave i tvári a niekoľko jemných dotykov sa vedie i cez pohlavné orgány. Všetky dotyky, ktoré sa prevádzajú v blízkosti pohlavných orgánov sú vedené veľmi citlivo po energetických dráhach a dotyky sú často vedené v tejto oblasti i bezkontaktne (tesne nad pohlavnými orgánmi) podľa toho, ako masérka alebo masér prúdenie energie v rukách cíti. V prípade, že klient alebo klientka požiada, je možná aplikácia zdravotnej masáže lingamu u pánov a zdravotnej masáže yony u dám. Záverom masáže je energetická masáž tváre s hlbokou relaxáciou.