Fantastická masáž tváre na uvoľnenie stresu a vyhladenie vrások v salóne Danillo

1x kúpené

Každý si ju zaslúži

Aj vy často stretávate zle naladené ženy? Nahnevané vodičky, nadávajúce babky v električkách, protívné predavačky v obchodoch... A pritom existuje tak jednoduchý spôsob, ako každej dáme vylepšiť deň! Kvalitná masáž tváre vyhladzuje vrásky, oživue a rozžiaruje pleť. Prekrvuje ochabnutú pokožku a uvoľňuje napätie v celom tele. V Relax Studio Danilla vedia po čom ženy túžia! Pripravili pre vás špeciálnu masáž tváre spojenú s kozmetickým ošetrením. Poďte si oddýchnuť, skrášliť sa a omladnúť do salónu v bratislavskej Petržalke!

Páni, zarezervujte svojej drahej polovičke túto procedúru a uvidíte, že aj váš deň sa obráti k lepšiemu. Na vylepšenie nálady muža nie je nič účinnejšie ako spokojná žena!
40min

V skratke

 • zľava na masáž hlavy v trvaní 30-40 minút
 • pod vedením profesionálneho maséra
 • na uvoľnenie stresu a napätia
 • očistenie pleti, tonizácia, ošetrenie sérom proti vráskam
 • cielená výživa a zafixovanie spojené s masážou tváre
 • kozmetika značky Herbalife Skin
 • Relax Studio Danilla v bratislavskej Petržalke

Platnosť kupónu

do 31.01. 2018

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com
 • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť

V cene kupónu za 17,50 € je zahrnuté:

 • masáž tváre v trvaní 40 minút

 

Masáž tváre v salóne Danillo

Pomáha pri migréne, spomaľuje proces starnutia. Zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.

Masáž tváre prebieha pomocou kvalitnej kozmetiky Herbalife Skin, ktorá vyživuje a čistí. Používajú sa špeciálne prístroje, ku ktorým patrí čistiaca kefka a žehlička na vyhladzovanie vrások s molekulami striebra. Po masáži sa neodporúča žiadny kontakt s pleťou. Je dobré nechať krém pôsobiť dlhší čas, najlepšie cez noc. Stačí, ak si na druhý deň ráno klasicky umyjete tvár. 

 

Postup masáže je nasledovný:

1. KROK - ČISTENIE

Odlíčenie pleti, čistenie masážnou kefkou. Možnosť peelingu so semienkami alebo čistiaca ílová maska s mätou - výber je na vás.

2. KROK - TONIZÁCIA

Ďalej sa používa povzbudzujúce bylinkové tonikum bez alkoholu, s obsahom aloe vera a mandarínkovou vôňou. Poskytuje vašej pleti hydratáciu a osviežuje unavene vyzerajúcu
tvár.

3. KROK - OŠETRENIE

Nasleduje ošetrenie sérom proti vráskam - napomáha zmierniť viditeľné známky starnutia, redukuje výskyt vrások.

4. KROK - CIELENÁ VÝŽIVA

V tomto kroku prebehne masáž tváre žehličkou na vyhladzovanie vrások. Pri tom sa používa teplý a vibračný efekt. Hydratačný očný krém pomáha znížiť výskyt jemných vrások v oblasti očí, ktorá je kvôli menšiemu počtu potných a tukových žliaz náchylnejšia na dehydratáciu.

5. KROK 5 ZAFIXOVANIE A MANUÁLNA MASÁŽ TVÁRE

Prebieha pomocou studeného a vibračného efektu žehličky, za použitia denného hydratačného krému s rozjasňujúcimi prvkami. Pleť po masáži tak vyzerá žiarivo, je prekrvená a zásobená kvalitnou výživou.