Celotelová masáž so škoricovým zábalom alebo kráľovská 90-minútová masáž celého tela

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,50 do 20,90

20x kúpené

Podmanivé dotyky uvoľnenia

Polhodinová masáž je fajn, keď chcete trochu pohladkať stuhnuté svaly. Na hodinovej masáži sa zrelaxuje nielen vaše unavené svalstvo, ale i myseľ. A 90-minútová masáž je akýmsi maratónom v kráľovskej disciplíne oddychu určená pre naozajstných pôžitkárov. Ak medzi nich patríte, vyberte sa do salónu Sofia Bene v Bratislave a doprajte svojmu telu naozaj poctivý zážitok z relaxu. Vyberte si variant celotelovej masáže s reflexnou masážou chodidiel alebo so záverečným škoricovým zábalom, ktorý prehreje pokožku, bojuje proti celulitíde a má zoštíhľujúci účinok.

1 osoba 90min

V skratke

 • zľava na celotelové masáže pre 1 osobu
 • masáž pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly
 • podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu
 • v ponuke i variant so zoštíhľujúcim škoricovým zábalom
 • čaká vás príjemné prostredie a personál salónu
 • vlastné parkovacie miesto
 • tip na darček

 

Platnosť kupónu

do 31.03. 2017

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je nutná objednávka vopred na tel. čísle: 0911 531 100
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné ohlásiť najneskôr 24 hod. vopred, inak kupón stráca platnosť
 • kupón nie je možné uplatniť počas sviatkov

Poskytovateľ

Sofia Bene

Robotnícka 10 (na terase nad reštauráciou Vivendy)
831 03 Bratislava
 
Otváracia doba:
po - pia: od 9:00 - 19:00 hod.
so: na objednávku

V cene kupónu za 11,50 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • celotelová olejová masáž v trvaní 50 minút

Celková dĺžka procedúry je 50 minút.

 

V cene kupónu za 14,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • celotelová masáž v trvaní 60 minút
 • škoricový zábal v trvaní 30 minút

Celková dĺžka procedúry je 90 minút.

 

V cene kupónu za 20,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • celotelová masáž v trvaní 60 minút
 • reflexná masáž chodidiel v trvaní 30 minút

Celková dĺžka procedúry je 90 minút.

 

Celotelová masáž

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Špeciálne hmaty  udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvázať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku. Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku.

 

Škoricový zábal

Škorica je obľúbené afrodiziakum, no má i zoštíhľujúce účinky na ľudské telo. Tento zábal vás dokonale prehreje a prevonia celú pokožku. Naviac oceníte jeho silne euforizujúce účinky a výrazný efekt v boji proti celulitíde.

 

Reflexná masáž chodidel

Už starovekí Egypťania poznali „formy práce s nohami s efektom na zdravie“. Na každej nohe sú umiestnené plôšky, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom, funkciám a častiam tela. Pôsobením a masážou môžeme včas pomôcť problémom, ktoré naše telo signalizuje bolesťou na jednotlivých plôškach chodidla

 


Kontraindikácie pre celotelovú masáž:

Akútne zápalové ochorenia, horúčkovité a infekčné stavy, pri epilepsii a kardiovaskulárnych problémoch je nutné konzultovať s lekárom, takisto pri nachladnutí a zníženej imunite, pri nádorových ochoreniach, pri neliečenom vysokom krvnom tlaku, plesňové, zápalové a hnisavé procesy kože, ochorenia dutiny brušnej spojené so zápalmi alebo s krvácaním, závažné krvácavé stavy (hemofília, leukémia a pod.), opilosť, stavy pod vplyvom psychotropných drog, akútne psychózy, dvanástnikový vred, nádory tráviaceho traktu a pod., pokročilá ateroskleróza, pokročilá osteoporóza, ochorenia  močových ciest, v miestach hnisavých alebo plesňových ochorení, zapálených kĺbov, krvácajúceho poranenia alebo rozsiahlejšieho pohmoždenia, v miestach popálenín, kŕčových žíl (varixov), zápalov žíl (flebitíd), vredov predkolenia, opuchov nejasného pôvodu
v miestach zväčšených lymfatických uzlín, nádorov, bradavíc, znamienok, zapálených alebo zvredovatelých afekcií, brucho tehotných žien, v šestonedelí a pri menštruácii, brucho pri akútnych ochoreniach žlčníka.