Blahodarné masáže v Beauty & Lifestyle v Bratislave

Blahodarné masáže v Beauty & Lifestyle v Bratislave

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 7,90 do 12,50

7x kúpené

Harmónia tela i duše!

Poďte sa trochu uvoľniť! Vystrite sa, zhlboka sa nadýchnite, vypnite počítač a choďte na masáž. Či už hľadáte medovú masáž, klasickú masáž alebo takú, ktorú ste ešte nevyskúšali, v salóne krásy Beauty & Lifestyle si vyberiete presne to, čo potrebujete. Máte na výber celý balíček blahodarných masáží.

V skratke

 • zľava na uvoľňujúcu masáž
 • na výber z viacero typov masáží
 • pomáhajú proti bolestiam stuhnutého svalstva
 • zlepšujú krvný a lymfatický obeh
 • odbúravá stres a harmonizuje telo i dušu

 

 

Platnosť kupónu

do 31.03. 2016

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebná objednávka s dohodnutím termínu a nahlásením čísla kupónu na tel.č.: 0944 058 033 minimálne 7 dní vopred
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 48 hod. vopred, inak stráca kupón svoju platnosť
 • množstvo kupónov v akcii je limitované počtom 240 kusov

Poskytovateľ

V cene kupónu za 7,90 € je zahrnuté:

 • medová detoxikačná masáž
 • trvanie: 30 minút

V cene kupónu za 9,90 € je zahrnuté:

 • klasická masáž
 • trvanie: 50 minút

V cene kupónu za 10,50 € je zahrnuté:

 • športová masáž
 • trvanie: 50 minút

V cene kupónu za 12,50 € je zahrnuté:

 • ajurvédska olejová masáž
 • trvanie: 50 minút

 

Masáže

Vďaka pravidelnej masáži sa pokožka na vašom tele stane pružnejšou a predídete bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Kvalitná masáž podporuje krvný a lymfatický obeh, napomáha k naštartovaniu očistného procesu v organizme. Posilňuje imunitný systém. Poskytuje hlboké uvoľnenie, harmonizuje telo i dušu. Odbúrava stres, únavu a navodzuje príjemný pocit. Navodzuje tak dokonalý psychický a fyzický odpočinok pre Vás.

 

1. Medová detoxikačná masáž v trvaní 30 min

Medová masáž patrí k luxusným telovým kúram, je kráľovnou medzi masážami. Je určená zákazníkom, ktorí požadujú maximálny odpočinok a relaxáciu celého tela. Medová masáž je osvedčená najmä pri plesňových ochoreniach čriev, alergiách, nespavosti, chorobnej nádche, bolesti hlavy, depresiách, pečeňových poruchách, menštruačných problémoch, ochabovaní vitality, výkonnosti a hlavne strese. Medová masáž má priaznivý vplyv proti rozvinutým ochoreniam a často sa aplikuje pri strese. Eliminuje usadeniny, nahromadené jedy z liekov a potravín, ktoré si telo nazbieralo v tkanivách v priebehu celého života. Med priaznivo účinkuje na pokožku a cez ňu rovno na organizmus a tým ho výborne oživuje. Obnovuje tak prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu.

 

 

2. Klasická masáž v trvaní 50 min

Klasická masáž pôsobí na mäkké časti tela, uvoľňuje napäté svalstvo a rozprúdi krvný a lymfatický obeh. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka vôni masážnych olejov pôsobí nielen na svaly, ale aj zmysly, a tak odstraňuje preťaženosť, únavu a stres spôsobený dnešným uponáhľaným spôsobom života. Svoje telo tak zbavíte bolesti, posilníte svoje zdravie a mysli dodáte harmóniu. Táto technika masáže je veľmi jemná a upokojujúca, znižuje stres, únavu, svalovú stuhnutosť, stimuluje krvný obeh a má aj analgetické účinky.

 

 

3. Športová masáž  v trvaní 50 min

Športové masáže sú upravenou formou rekondičnej masáže. Medzi zásadné rozdiely patrí prioritné zameranie masáže na svaly a svalové skupiny zapájané pri konkrétnom športovom výkone. Športové masáže doporučujeme pred i po športovom výkone. Navodzujú vyššiu svalovú aktivitu, pomáhajú prehriať zaťažované partie a podobne ako iné masáže prispievajú k navodeniu celkovej duševnej i telesnej pohody. Masáže športové a rekondičné môže podstúpiť každý bez odporúčania lekára.

 

 

4. Ajurvédska olejová masáž v trvaní 50 min

Technika ajurvédskej masáže vie pomôcť od bolesti, napätia, stuhnutých a boľavých svalov, pomáha podporiť krvný obeh, lymfatický systém a vylúčiť toxické látky z organizmu. Vyplavuje toxíny a odpadové látky, dodáva telu viac kyslíka, životnej energie, zvyšuje imunitu, uvoľňuje svaly, nervy, zlepšuje krvný obeh, dýchací a tráviaci systém, pôsobí proti bolestiam hlavy, artritíde, obezite, dne, astme, kolísavom krvnom tlaku, celulitíde. Pôsobí liečivo, ale aj ako prevencia pred chorobami. Pôsobí uvoľňujúco, prináša duševnú a telesnú pohodu, omladzuje a harmonizuje.