Stop fajčenie raz a navždy s Quit smoking! magnet

Stop fajčenie raz a navždy s Quit smoking! magnet
5x kúpené

Zbavte sa zlozvyku!

Určite to poznáte. Prestávali ste s fajčením už miliónkrát. Pevná vôľa však niekedy nestačí. Prinášame vám magnet proti fajčeniu, ktorý využíva metódu akupresúry. Magnety vytvárajú tlak na akupresúrny bod a potlačia tak vašu chuť na fajčenie. Prvé výsledky sa dostavia už po prvom týždni! Tak nečakajte a zaobstarajte si túto skvelú pomôcku už dnes!

 

V skratke

  • zľava na 1 balenie Quit smoking! magnet proti fajčeniu
  • využíva metódy akupresúry
  • potlačí vašu chuť na fajčenie
  • prvé výsledky už po týždni

Platnosť kupónu

do 3.08. 2015

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

UNIGROUP INTERNATIONAL, s. r. o.

 

Olbrachtova 26
911 01 Trenčín
 
Telefón:
0911 199 288
 

V cene kupónu za 4,99 € je zahrnuté:

  • 1 x balenie Quit smoking! magnet na ucho (v balení 2 ks magnetov)

 

Fajčenie má dokázateľnú súvislosť s viac ako 24 ochoreniami. U fajčiarov je výrazne vyššie riziko vzniku nádorových ochorení, chronickej obštrukčnej choroby pľúc, ischemickej choroby srdca, cerebrovaskulárnych ochorení, ochorení periférnych ciev a komplikácií v tehotenstve a pri pôrode.

 

Quit Smoking! sú dva magnety, ktoré sa nosia na ľavom uchu dve až štyri hodiny denne, polovicu času ráno a druhú polovicu času popoludní, alebo večer. Umiestňuje sa veľmi jednoducho a za pár sekúnd. 24 karátové pozlátenie zabraňuje alergickým reakciám. 


Odborníci tvrdia, že po týždni tohto nosenia fajčiari prestanú mať chuť si zapáliť cigaretu. Tento výrobok využíva metódy akupresúry, magnety vytvárajú tlak na akupresúrny bod a potlačí chuť na fajčenie. Zároveň sa ako pri fajčení uvoľní hormón šťastia – endorfín.