Zbavte sa fajčenia raz a navždy s Quit smoking magnet

Zbavte sa fajčenia raz a navždy s Quit smoking magnet
70x kúpené

Ako na Nový rok, tak po celý rok!

Je tu Nový rok a s ním nové predsavzatia! Ak ste sa rozhodli skoncovať s fajčením, máme pre vás riešenie! Keďže pevná vôľa niekedy nestačí, skúste to s magnetom proti fajčeniu, ktorý využíva metódy akupresúry. Magnety vytvárajú tlak na akupresúrny bod a potlačia vašu chuť na fajčenie. Začnite už dnes a prvé výsledky sa dostavia už po prvom týždni!

V skratke

  • zľava na 1 balenie Quit smoking magnet proti fajčeniu
  • využíva metódy akupresúry
  • potlačí vašu chuť na fajčenie
  • prvé výsledky už po týždni

Platnosť kupónu

do 15.02. 2016

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny

Poskytovateľ

InterSale s.r.o. 

 
1. mája 166/5
911 01 Trenčín
 
Telefón:
0911 199 288
 
nasazlava@gmail.com

V cene kupónu za 4,99 € je zahrnuté:

  • 1 x balenie Quit smoking magnet na ucho (v balení 2 ks magnetov)

 

 

Fajčenie má dokázateľnú súvislosť s viac ako 24 ochoreniami. U fajčiarov je výrazne vyššie riziko vzniku nádorových ochorení, chronickej obštrukčnej choroby pľúc, ischemickej choroby srdca, cerebrovaskulárnych ochorení, ochorení periférnych ciev a komplikácií v tehotenstve a pri pôrode.

 

 

Quit Smoking! sú dva magnety, ktoré sa nosia na ľavom uchu dve až štyri hodiny denne, polovicu času ráno a druhú polovicu času popoludní, alebo večer. Umiestňuje sa veľmi jednoducho a za pár sekúnd. 24 karátové pozlátenie zabraňuje alergickým reakciám. 

 


Odborníci tvrdia, že po týždni tohto nosenia fajčiari prestanú mať chuť si zapáliť cigaretu. Tento výrobok využíva metódy akupresúry, magnety vytvárajú tlak na akupresúrny bod a potlačí chuť na fajčenie. Zároveň sa ako pri fajčení uvoľní hormón šťastia – endorfín.