8-dňová letecká dovolenka na severnom Cypre. Užite si leto už na jar!

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 199 do 269

2x kúpené

Prvé tohtoročné šumenie mora na Cypre

Už teraz sa tešíte na letnú dovolenku? Poďte ju zažiť trošku skôr a vydajte sa na severný Cyprus s CK Eko-travel, ktorý sa pýši celoročným slnečným počasím bez dažďa a zimy. Ubytovaní budete v prepychovom hoteli Riverside Premium**** a v cene okrem letenky a služieb sprievodcu budete mať aj polpenziu a všetky transfery. Oslávte príchod jari slniečkom pri mori! :-)

1 osoba 8 dní Polpenzia Hotel Letecky 4* Sprievodca, Romantika, More

V skratke

 • zľava na 8-dňový pobytový letecký zájazd na Cyprus pre jednu osobu
 • špičkové ubytovanie v 4* hoteli Riverside Premium
 • polpenzia formou švédskych stolov
 • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
 • kvalifikovaný český alebo slovenský sprievodca
 • využite prvý tohtoročný relax pri mori

 

Platnosť kupónu

do 25.05. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo na info@eko-travel.sk
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, v prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

 

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696
 

Na výber máte 8 termínov pobytu na Cypre:

 • 30.3. - 06.4.2016 za 199 €
 • 06.4. - 13.4.2016 za 199 €
 • 13.4. - 20.4.2016 za 229 €
 • 20.4. - 27.4.2016 za 229 €
 • 27.4. - 04.5.2016 za 229 €
 • 04.5. - 11.5.2016 za 269 €
 • 11.5. - 18.5.2016 za 269 €
 • 18.5. - 25.5.2016 za 269 €

 

Kupón pre jednu osobu zahŕňa:

 • letenka z Viedne do Erkanu a späť s medzipristátim v Antalyi (bez vystupovania)
 • transfery na cyperskej strane
 • 7x ubytovanie v dvojlôžkových izbách v 4* hoteli Riverside Premium s polpenziou formou švédskych stolov
 • slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca

 

V cene nie sú zahrnuté služby:

 • povinný príplatok za letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky 159 €/osoba
 • komplexné cestovné poistenie klienta: 1,98 €/osoba/deň
 • transfer z Bratislavy na letisko Swechat a späť - 25 €/osoba
 • možnosť dokúpiť si rôzne fakultatívne výlety (orientačná cena za výlet 30 – 40 € / osoba)

 

Oblasť severného Cyprusu

Užite si nevšedné Veľkonočné sviatky alebo prvé májové dni na severe prekrásneho ostrova Cyprus, pri malebnom meste Girne. Tento ostrov je nazývaný aj ostrovom lásky, pretože práve tu sa zrodila bohyňa lásky a krásy Afrodita. Je obmývaný Stredozemným morom, približne 65 km južne od Turecka a 770 km juhovýchodne od gréckej pevniny. Ak snívate o dovolenke s čistou slnečnou oblohou, bez dažďa a zimy, tak ste sa určite rozhodli správne, pretože práve severný Cyprus sa môže pýšiť po celý rok slnečným počasím s nízkou vlhkosťou.

Cyperčania sú priateľskí a srdeční ľudia veľmi milí k cudzincom, známi svojou pohostinnosťou. Veľmi si vážia svoju rodinu a svoje tradície. 

 

 

Fakultatívne výlety

Cyprus nie je zaujímavý len prekrásnymi plážami, ale aj pamiatkami a kultúrou, ktorá je tu zakotvená, preto sú pre vás pripravili aj veľmi zaujímavé fakultatívne výlety ako:

Girne: poldenný výlet, počas prehliadky mesta budete mať možnosť navštíviť zrúcaninu hradu Sv. Hillarion, o ktorom sa hovorí, že bol pre Walta Disneyho inšpiráciou na tvorbu hradu pre Šípkovú Ruženku. Vychutnajte si dych vyrážajúci pohľad na prekrásne pobrežie a ponorte sa do čias križiackych výprav. Táto prehliadka je ukončená návštevou opátstva Bellapais, ktoré je považované za majstrovské dielo gotickej architektúry a kde Lawrence Durrell napísal svoju slávnu knihu „Bitter Lemon“.

 

 

Nikózia: celodenný výlet, hlavné a najväčšie mesto ostrova Cypru a taktiež jediné rozdelené hlavné mesto na svete. Zavedieme vás z pobrežia do vnútrozemia úzkych uličiek obdivujúc miešajúce sa kultúry so svojim starovekým kúzlom. Môžete sa tešiť na starobylé hradby mesta, známy Kakawansaray (Büyük Han), katedrála sv. Sofie, teraz Selimiye mešita a veľký krytý bazár (Bandabuliya).

 

 

Známe mesto Famagusta - celodenný výlet s obedom. Výlet ponúka záujemcom prehliadku mesta s bohatou históriou. Neďaleko Famagusty sa nachádzajú ruiny starovekého antického mesta Salamis, ktoré sú dlhodobým svedkom rôznych historických udalostí. Nasledujúcou zastávkou bude kláštor St. Barnabas, kde uvidíte bohaté archeologické múzeum a kaplnku, postavené nad hrobom apoštola Barnabáša. V samotnom centre mesta je možné navštíviť množstvo pamiatok.

 

 

Deň plný ochutnávok (syry, chlieb, káva, čaj, olivový olej...) v tradičných cyperských dedinkách.

Karpaz - celodenný výlet s obedom. Dobrodružný výlet na svetoznámy a dosiaľ málo turistami prebádaný polostrov Karpaz, raj s krásnymi plážami. Vďaka flóre a faune je región chránenou prírodnou rezerváciou bez akejkoľvek priemyselnej výroby. Vidieť môžete úžasné scenérie, dokonca divokých oslíkov „Hector“ popri ceste. Počas dňa navštívite aj prístav Bogozi, nahliadnete do výroby olivového oleja a uvidíte aj kláštor sv. Andreja, pútnické miesto gréckych Cyperčanov. Na záver určite oceníte kúpanie na krásnej pláži „Golden beach“.

 

 

Turecký hammam – nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť očistiť telo i myseľ prekrvením vašej pokožky a naštartovaním lymfatického systému. Po tejto typicky penovej masáži sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Cyperský večer – zažijete typické reštauračné stravovanie s rôznymi predjedlami, po ktorých bude nasledovať hlavné jedlo. Celý večer bude sprevádzaný typickou živou domácou hudbou a ako vrchol večera bude brušná tanečnica.

 

Riverside Premium Hotel

Novootvorený Riverside Hotel Premium sa skladá z 84 luxusných izieb, z ktorých každá obsahuje manželskú posteľ, rovnako aj vlastnú kúpeľňu s WC a jacuzzi. Izby boli navrhnuté tak, aby zaistili vaše pohodlie. 

 


Cestovná kancelária EKO-TRAVEL:
EKO-TRAVEL, s.r.o., je kompetentným partnerom odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa dovolenky v Turecku. Máme bohaté skúsenosti, vedomosti, ako i dlhoročné kontakty, ktoré využívame pri vytvorení ideálnej trasy pri spoznávaní krajiny a zároveň vieme odporučiť vyhľadávané pamiatky v celom Turecku. Turecko je krajina, ktorú stojí za to navštíviť a dozvedieť sa o nej viac.