Postava snov vďaka ultrazvukovej liposukcii alebo kryolipolýze v galantskom centre Well-Emma

Postava snov vďaka ultrazvukovej liposukcii alebo kryolipolýze v galantskom centre Well-Emma

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 9,90 do 11,90

10x kúpené

O pár kilo ľahšia rýchlo a efektívne

Nestrácajte vieru, že vaša postava ešte môže niekedy vyzerať k svetu - obráťte sa na najmodernejšie ošetrenia pre formovanie postavy. Vďaka ultrazvukovej liposukcii alebo kryolipolýze pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov konečne dosiahnete také telo, o akom ste už dlho snili.

1 osoba 20min, 60min

V skratke

 • zľava na 20 min. liposukciu alebo 60 min. kryolipolýzu pre 1 osobu
 • neinvazívne a bezbolestné procedúry
 • vyskúšajte najmodernejšie ošetrenia na formovanie postavy a chudnutie
 • viditeľné výsledky v úbytku na obvode v cm
 • bez potreby rekonvalescencie
 • príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi

 

kriopoliza

Platnosť kupónu

do 15.06. 2015

Podmienky

 • potrebná objednávka na tel.č.: 0903 202 424 s nahlásením čísla a hesla kupónu
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Regeneračné a rekondičné centrum WELL - EMMA

 

Vajanského 1201/12 (v budove Union banky oproti Tescu)
924 01 Galanta
 
telefón:
0903 202 424
 

V cene kupónu za 9,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • ​ultrazvuková liposukcia
 • trvanie: 20 minút

 

V cene kupónu za 11,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • kryolipolýza
 • trvanie: 60 minút

Ultrazvuková liposukcia – rýchle a účinné odbúranie tuku

Pri ultrazvukovej neinvazívnej liposukcii (kavitácii) sa využíva fyzikálny jav – kavitácia. Jedná sa o bezbolestné, rýchle a vysoko účinné ošetrenie, ktoré vám pomôže vyformovať si postavu a zbaviť sa tukových vankúšikov a celulitídy na rozdielnych partiách tela. Vznik kavít – dutín v tukových bunkách podkožia vyvoláva ultrazvuk o určitej frekvencii. Pri zániku týchto bublín dochádza k zničeniu tukovej bunky a tuk sa uvoľní do medzibunkového priestoru. Následne je potom odplavený lymfatickým systémom do krvného riečišťa, a tadiaľ sa potom dostáva do pečene. Pomocou tejto metódy nazývanej aj bezbolestná liposukcia tak dochádza k úbytkom v ošetrovaných partiách tela.

Zákrok je absolútne bezpečný, nebolestivý a po ošetrení je možné pokračovať v každodennej činnosti. Už po 1 sedení je viditeľný úbytok 1 - 2 cm. Ošetrenie je vhodné pre každého, kto potrebuje rýchlo a účinne vyformovať svoje telo. Viac informácií nájdete na webe.

 

Well Emma

Kryolipolýza

Nová, overená technológia je určená k neinvazívnemu odbúravaniu podkožného tuku. Pri kryolipolýze ide o proces riadeného zmrazenia tukových buniek, ktorých obsah sa skryštalizuje, následne bunka odumrie a je z tela odstránená lymfatickým systémom.

Procedúru je možné aplikovať na všetkých častiach tela, kde je tukový vankúš. Najžiadanejšími lokalitami sú brucho, boky, vnútorné, vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť paží. Po jednom sedení dochádza k eliminácii 25 - 45 % tukového tkaniva.

Približne 40 % výsledného efektu je viditeľných za 30 dní od zákroku. K získaniu konečného efektu je treba počkať 6 týždňov. Podľa klinických štúdií sa odporúča absolvovať zákrok na jednu anatomickú oblasť opakovane, maximálne však štyrikrát.

Metóda je bezbolestná, nepotrebuje rekonvalescenciu - klient sa hneď po procedúre môže vrátiť k bežnému spôsobu života. Metóda nekladie požiadavky na stravovacie návyky, užívanie liekov alebo cvičenie. Viac informácií nájdete na webe.

 

 

Regeneračné a rekondičné centrum formovania postavy Galanta

Programy na chudnutie a formovanie postavy v našom centre sú zamerané na cielené chudnutie, korekciu problémových telesných partií, spevnenie postavy, zlepšenie kvality tkanív a redukciu hmotnosti. Nové metódy pomocou moderných prístrojov v našom centre vám zaručujú radikálne riešenie vašich problémov oveľa rýchlejšie (už v priebehu 3 - 4 týždňov) a iba s minimálnou námahou. V našom centre vám pomocou kryolipolýzy, ultrazvukovej liposukcie, lymfodrenážnych a vákuových masáží vyformujeme postavu, detoxikujeme organizmus, vyhladíme celulitídu, spevníme pokožku a zmiernime svalovú horúčku.

Budete štíhlejšie, zrelaxované, zdravšie a budete pôsobiť mladšie!

 

Wellness

Wellness