Nezabudnuteľný 8-dňový letecký zájazd do Turecka s ubytovaním v luxusnom 5* hoteli Sherwood Dreams Resort

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 250 do 260

4x kúpené

Nezabudnuteľné dni v krajine polmesiaca

Spoznajte krásu starobylého Turecka, ktoré v sebe spája európsku kultúru s orientálnou a môže sa pýšiť bohatou kultúrou, históriou, pohostinnosťou a vynikajúcimi relaxačnými možnosťami. Počas leteckého zájazdu s CK Eko-Travel si budete môcť toto všetko vychutnať plnými priehrštiami. Oddajte sa luxusu rezortu Sherwood Dreams ležiacom na súkromnej piesočnatej pláži, kde si vychutnáte skvelé jedlo, oddych v bazénoch a tureckých kúpeľoch a počas výletov odhalíte krásu čarovných antických miest.

1 osoba 8 dní Polpenzia Hotel Letecky 5* Bazén, Klimatizácia, More, Požičanie šport. potrieb, Pre rodiny, Romantika, Športové vybavenie, Wellness, WiFi

V skratke

 • zľava na 8-dňový letecký zájazd do Turecka
 • ubytovanie v luxusnom 5* Sherwood Dreams Resorte priamo na pláži a v termálnom hoteli Tripolis
 • využívanie kúpeľných zariadení hotelov
 • výborná polpenzia v cene
 • bohatý program s výletmi do starovekých tureckých miest

Platnosť kupónu

do 21.10. 2015

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo na ck@eko-travel.sk
 • termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu pre 1 osobu je zahrnuté:

 • 5 x ubytovanie v 5* hoteli Sherwood Dreams s polpenziou
 • 2 x prenocovanie v termálnom hoteli Tripolis v oblasti Denizli s polpenziou
 • letenky bez letiskových poplatkov
 • využitie kúpeľných zariadení
 • 20 kg odbavená a 5 kg príručná batožina
 • transfer z a na letisko
 • uvítací drink
 • poldenný výlet do Antalye

 

 

Termín zájazdu:

 • 23. 9. - 30. 9. 2015 za 260 €
 • 14. 10. - 21. 10. 2015 za 250 €

 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové a palivové poplatky: 139 €
 • cestovné poistenie (nepovinné): 13,20 €/osoba

 

Možnosť dokúpenia exkluzívnych služieb priamo na mieste: kultúrno-relaxačný balík služieb v hodnote 159 €/os. (všetky vstupy do pamiatok, sprevádzanie sprievodcom, Wellness SPA balík (1 x 15 - 20. min. peeling, 1 x penová masáž cca 15 - 20 min., 1 x olejová masáž cca 15 - 20 min.).

Wellness a SPA balíček si je možné zakúpiť aj samostatne za 59 €.

 

Hotel Sherwood Dreams Resort*****

Rezort Sherwood Dreams sa nachádza na pobreží letoviska Belek a ponúka súkromnú piesočnú pláž. Rezort má k dispozícii 4 vonkajšie bazény, tobogany a kúpeľné centrum s tureckými kúpeľmi a saunou.Taktiež  tu nájdete 5 reštaurácií, 4 bary a kaviareň. Možnosť zacvičiť si vo fitnescentre vybavenom kardio zariadeniami a činkami je tu samozrejmosťou. Na mieste nechýba ani tenisový kurt. Animačný tím organizuje v priebehu dňa rôzne aktivity. V rezorte nájdete i mini klub pre deti od 4-12 rokov. Centrum mesta Belek je vzdialené 2 km od rezortu. Letisko Antalya sa nachádza 45 km od rezortu.

 

 

Ubytovanie

Každá izba disponuje kúpeľňou s WC, fénom, SAT/TV, minibarom, setom na prípravu kávy/čaju, centrálnou klimatizáciou, Wifi pripojením a balkónom. V niektorých izbách sa nachádza aj vírivka.

 

Pre deti je tu k dispozícii detské ihrisko, detské bazény, tobogany, miniklub detský bufet či minidisko. 

Možnosť vyskúšania rôznych vodných športov, zahrania si stolného tenisu, basketbalu, plážového volejbalu, absolvovať fitness, aerobik, minigolf a vyblázniť sa pri hraní šípok, bowlingu či biliardu.

 

 

Program:

1.deň:  VIEDEŇ - ANTALYA

Po prílete do Antalye vás na letisku privíta sprievodca, ktorý Vám zabezpečí transfer do hotela a ubytuje Vás v 5* hoteli SHERWOOD DREAMS RESORT v stredisku Belek.

2. deň: INFO STRETNUTIE – HOTEL SHERWOOD

Dnes budete mať  krátke info stretnutie s prípitkom, kde vám sprievodca vysvetlí podrobný priebeh programu, poskytne vám informáciu ohľadne možnosti výletov a zodpovie na Vaše prípadne otázky. Dnes vás čaká ešte poldenný výlet. Prenocovanie v 5* hoteli SHERWOOD DREAMS RESORT.

3. deň: HIERAPOLIS

Dnes sa po raňajkách spolu s batožinou vyberiete cez pohorie TAURUS smerom cez vnútrozemie do DENIZLI. Popoludní navštívite ruiny antického mesta HIERAPOLIS, ktoré je známe ako kúpeľné mesto. Navštívite pohrebisko, Hadriánovu bránu a divadlo. Prenocovanie v termálnom hoteli TRIPOLIS.

 

 

4. deň: CESTA DO LAODIKYE - PAMUKKALE

Dnes sa vydáte do jedného z najvýznamnejších archeologických miest v Turecku do LAODIKYA a prezriete si najdôležitejšie pamiatky. V poobedňajších hodinách sa presuniete k jednému z najnavštevovanejších miest v Turecku do PAMUKKALE, ktoré je preslávené bielymi travertínovými terasami, po ktorých steká termálna liečivá voda. Prenocovanie v TRIPOLIS.

 

 

5. deň: CESTA DO DENIZLI – ANTALYA

Po raňajkách sa vrátite cez pohorie Taurus späť na Tureckú riviéru, pričom navštívite miesto, kde vidiecke ženy ručne viažu koberce a vy sa zoznámite s postupom ich výroby. V popoludňajších hodinách príchod späť do Antalye, kde sa zastavíte v obchode s koženými výrobkami. Potom pokračuje cesta do hotela SHERWOOD. Prenocovanie v hoteli.

 

 

6. a 7. deň: Voľný program. Môžete si v hoteli dopriať procedúry, oddychovať len tak na pláži alebo sa môžete informovať o ďalších možnostiach fakultatívnych výletov priamo u sprievodcu. Ubytovanie v Sherwood Dreams Rezorte.

8. deň:  V deň odletu vás na letisko odvezie autobus a následne vás čaká spiatočný let.