SHR laserová epilácia - najúčinnejšia, najrýchlejšia a bezbolestná metóda odstránenia chĺpkov

SHR laserová epilácia - najúčinnejšia, najrýchlejšia a bezbolestná metóda odstránenia chĺpkov Detailne overená ponuka našim tímom
842x kúpené

Účinne, rýchlo a bezbolestne

Dámy, prichádza obdobie sukní či krátkych nohavíc, a preto by ste sa na teplé dni mali dobre pripraviť! Vyskúšajte novinku, ktorá vám pomôže k dokonale hladkej pokožke - epiláciu pomocou modernej a pokrokovej laserovej technológie SHR, ktorá odstránila nedostatky tradičného IPL-ka. Zbavte sa účinne svetlých i tmavých chĺpkov na každej vami želanej partii tela s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Stačí si len zakúpiť potrebný počet kupónov (viď tabuľka).

V skratke

 • zľava na epiláciu pomocou modernej laserovej technológie SHR
 • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
 • vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela
 • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
 • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
 • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Platnosť kupónu

do 31.08. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na tel. č.: 0948 211 111 alebo e-mailom na: info@royalestetic.sk
 • ošetrenia je možné absolvovať aj po uplynutí doby platnosti kupónu, a to v závislosti od potrebného časového odstupu medzi jednotlivými ošetreniami - je potrebné dohodnúť sa na využití kupónov po ich platnosti s poskytovateľom zľavy

Poskytovateľ

Royal estetic – Bellande 

 

Račianska 77
831 02 Bratislava
 
telefón:
0948 211 111
 
 
Otváracie hodiny:
po - pia: 8.00 hod. do 18.00 hod.

V cene kupónu za 2,30 € je zahrnuté:

 • jednorazová epilácia technológiou SHR

Poskladajte si počet kupónov podľa toho, akú oblasť si želáte epilovať. Potrebný počet kupónov na konkrétnu procedúru si nájdete v tabuľke.

SHR laserová technológia epilácie

Tradičné IPL technológie sú inovované a prechádza sa už na nové technologie -  laserové. IPL technológie, ktoré vytvárajú krátke impulzy približne 2300 milisekúnd, zasahujú koreň vlasového folikulu výhradne prostredníctvom melanínu a spôsobujú jeho odumieranie. Koža, ako aj červené krvinky a bunky majú podobný koeficient absorpcie ako melanín, a preto tiež absorbujú značné množstvo vyrobenej energie.

SHR technológie na druhej strane využívajú cestu melanínom iba čiastočne (50 %) a kombinujú ju s In Motion technológiou, ktorá iba jemne prehreje kožu a pomáha jej prenikať až do folikulov, ktoré vytvárajú rast vlasov.

Výskum ukázal, že proces zahrievania je podstatne účinnejší pre odstránenie trvalých chĺpkov a vlasov ako používané vysoké a krátke hladiny energie. Preto pri použití SHR energia z laserového  prístroja prechádza tkanivom niekoľkokrát (v pohybe) pomocou nízkych energií, ale vysokou mierou opakovania (až 10 Hz, t. j. 10-krát za sekundu high-energy impulzy) namiesto s tradičnou metódou pomocou jediného. Preto vlasy, melanín, ako aj tkanivá kmeňových buniek, s nízkou spotrebou energie v pomalom tempe a za dlhší čas a na komfortne zohriatu teplotu (iba 45 °C) a s vysokou mierou opakovania, dokážu vytvoriť dokonalejší, účinnejší, rýchlejší a zároveň trvalejší efekt odstraňovania chĺpkov.

Metóda je vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela.

Výhody epilácie SHR:

 • minimálna bolestivosť
 • časová nenáročnosť
 • bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam
 • rýchlejšia a vyššia účinnosť ako pri IPL

Royal esthetics

Royal esthetics

Royal esthetics