SHR laserová epilácia - najúčinnejšia, najrýchlejšia a bezbolestná metóda odstránenia chĺpkov

322x kúpené

Nenechajte si ani o chĺpok ujsť krásne telo

Ak sa chcete cítiť ako sexi mačička, neznamená to, že musíte mať na sebe hustý porast chlpov. Práve naopak! Vyskúšajte účinnú novinku, po ktorej budete mať dokonale hladkú pokožku. Ide o epiláciu pomocou modernej a pokrokovej technológie SHR, ktorá úplne odstránila nedostatky tradičného IPL-ka. Už po prvom ošetrení sa zbavíte svetlých i tmavých chĺpkov na ktorejkoľvek časti vášho tela. Stačí si len zakúpiť potrebný počet kupónov podľa tabuľky nižšie. Dajte chĺpkom zbohom - veľmi dlhý čas ich totiž neuvidíte! :)

V skratke

 • zľava na epiláciu pomocou modernej laserovej technológie SHR
 • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
 • vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela
 • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
 • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
 • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Platnosť kupónu

do 31.03. 2017

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na tel. č.: 0948 211 111 alebo e-mailom na: info@royalestetic.sk
 • ošetrenia je možné absolvovať aj po uplynutí doby platnosti kupónu, a to v závislosti od potrebného časového odstupu medzi jednotlivými ošetreniami - je potrebné dohodnúť sa na využití kupónov po ich platnosti s poskytovateľom zľavy

Poskytovateľ

Royal estetic – Bellande 

 

Račianska 77
831 02 Bratislava
 
telefón:
0948 211 111
 
 
Otváracie hodiny:
po - pia: 8.00 hod. do 18.00 hod.

V cene kupónu za 2,10 € je zahrnuté:

 • jednorazová epilácia technológiou SHR

Poskladajte si počet kupónov podľa toho, akú oblasť si želáte epilovať. Potrebný počet kupónov na konkrétnu procedúru si nájdete v tabuľke.

 

SHR laserová technológia epilácie

Tradičné IPL technológie sú inovované a prechádza sa už na nové technológie -  laserové. IPL technológie, ktoré vytvárajú krátke impulzy približne 2300 milisekúnd, zasahujú koreň vlasového folikulu výhradne prostredníctvom melanínu a spôsobujú jeho odumieranie. Koža, ako aj červené krvinky a bunky majú podobný koeficient absorpcie ako melanín, a preto tiež absorbujú značné množstvo vyrobenej energie.

SHR technológie na druhej strane využívajú cestu melanínom iba čiastočne (50 %) a kombinujú ju s In Motion technológiou, ktorá iba jemne prehreje kožu a pomáha jej prenikať až do folikulov, ktoré vytvárajú rast vlasov.

Výskum ukázal, že proces zahrievania je podstatne účinnejší pre odstránenie trvalých chĺpkov a vlasov ako používané vysoké a krátke hladiny energie. Preto pri použití SHR energia z laserového  prístroja prechádza tkanivom niekoľkokrát (v pohybe) pomocou nízkych energií, ale vysokou mierou opakovania (až 10 Hz, t. j. 10-krát za sekundu high-energy impulzy) namiesto s tradičnou metódou pomocou jediného. Preto vlasy, melanín, ako aj tkanivá kmeňových buniek, s nízkou spotrebou energie v pomalom tempe a za dlhší čas a na komfortne zohriatú teplotu (iba 45 °C) a s vysokou mierou opakovania, dokážu vytvoriť dokonalejší, účinnejší, rýchlejší a zároveň trvalejší efekt odstraňovania chĺpkov.

Metóda je vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela.

 

Výhody epilácie SHR:

 • minimálna bolestivosť
 • časová nenáročnosť
 • bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam
 • rýchlejšia a vyššia účinnosť ako pri IPL