Kvantový rezonančný magnetický analyzátor pre diagnostiku vášho zdravia

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor pre diagnostiku vášho zdravia
2x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér DPD

Zadarmo

Informácie o vašom zdraví

Zistite, čo je príčinou vašich problémov so zdravím! Ak sa necítite dobre, možno vám chýbajú niektoré dôležité látky, ktoré je potrebné doplniť. Vyhodnotiť vám ich pomôže kvantový rezonančný magnetický analyzátor, ktorý je praktickým diagnostickým prístrojom poskytujúcim odporúčania, aké zmeny vo vašom životnom štýle by ste mali uskutočniť.

 

V skratke

  • zľava na kvantový rezonančný magnetický analyzátor
  • vyhodnocuje 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia
  • odporúčanie zmien vo vašom životnom štýle
  • orientácia na chýbajúce stopové prvky, vitamíny a minerály

 

Platnosť kupónu

do 15.09. 2015

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
  • poštovné a balné v rámci SR je zahrnuté v cene kupónu
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
Poštovné zdarma

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

V cene kupónu za 199 € je zahrnuté:

  • kvantový rezonančný magnetický analyzátor
  • poštovné a balné v rámci SR

 

 

Kvantový rezonančný analyzátor Kingray ® je diagnostický prístroj, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia - informatívna pomôcka pre všetkých, ktorí sa snažia o zmenu životného štýlu k lepšiemu. Odporúča zmeny v životnom štýle s orientáciou na chýbajúce stopové prvky a minerály, vitamíny. Umožňuje priebežne vyhodnocovať zmeny, ak sa človek usiluje niečo vo svojom životnom štýle zmeniť. Celkom je k dispozícii 39 správ.

 

 

Prístroj nie je zázrakom na poli diagnostiky, ale veľmi praktickým nástrojom na overovanie vnútorného prostredia organizmu, v ktorom žijú a často aj trpia naše bunky. Cieľom je, aby sa tento stav napravil, aby sa vytvorilo priaznivé prostredie pre naše bunky so všetkým, čo potrebujú k plne funkčnému životu a metabolizmu.

 

 

Prístroj v žiadnom prípade nenahrádza lekárske vyšetrenie, má len usmerňujúci charakter. Slúži len ako informačná pomôcka pre nastavenie zmien životného štýlu. Pre stanovenie diagnózy vyhľadajte lekára.

Horšie výsledky neznamenajú vážny zdravotný problém. Stačí do jedálnička zaradiť zdravú stravu plnú vitamínov, formou výživových doplnkov doplniť chýbajúce vitamíny a minerály a obmedziť látky, ktoré zhoršený stav zapríčinili, napr. nikotín, alkohol. Zmenou životného štúlu sa výsledky zlepšia.

Pre viac informácií o prístroji navštívte stránku poskytovateľa.