Kvantový rezonančný magnetický analyzátor s najnovším softvérom - informatívna pomôcka pre váš zdravotný stav

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor s najnovším softvérom - informatívna pomôcka pre váš zdravotný stav
3x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér DPD

Zadarmo

Počúvajte svoje telo

Ak cítite, že váš organizmus slabne a zaslúžil by si doplniť niektoré látky, ale neviete, ako na to, nápovedu vám dá kvantový rezonančný magnetický analyzátor, ktorý je praktickým diagnostickým prístrojom poskytujúcim odporúčania, aké zmeny vo vašom životnom štýle by ste mali uskutočniť a aké vitamíny, minerály či stopové prvky doplniť. Ak si vezmete jeho rady k srdcu, budete sa cítiť vitálnejší, plní energie a fit!

V skratke

  • zľava na kvantový rezonančný magnetický analyzátor s najnovším softvérom
  • vyhodnocuje 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia
  • odporúčanie zmien vo vašom životnom štýle
  • orientácia na chýbajúce stopové prvky, vitamíny a minerály
  • poštovné a balné v rámci SR v cene - doručenie kuriérom

Platnosť kupónu

do 10.04. 2016

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
  • poštovné a balné v rámci SR je zahrnuté v cene kupónu
Poštovné zdarma

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

V cene kupónu za 299 € je zahrnuté:

  • kvantový rezonančný magnetický analyzátor
  • nový softvér
  • poštovné a balné v rámci SR - doručenie kuriérom

 

 

Kvantový rezonančný analyzátor Kingray ® je diagnostický prístroj s novým softvérom, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia - informatívna pomôcka pre všetkých, ktorí sa snažia o zmenu životného štýlu k lepšiemu. Odporúča zmeny v životnom štýle s orientáciou na chýbajúce stopové prvky a minerály, vitamíny. Umožňuje priebežne vyhodnocovať zmeny, ak sa človek usiluje niečo vo svojom životnom štýle zmeniť. Celkom je k dispozícii 39 správ.

 

 

Prístroj nie je zázrakom na poli diagnostiky, ale veľmi praktickým nástrojom na overovanie vnútorného prostredia organizmu, v ktorom žijú a často aj trpia naše bunky. Cieľom je, aby sa tento stav napravil, aby sa vytvorilo priaznivé prostredie pre naše bunky so všetkým, čo potrebujú k plne funkčnému životu a metabolizmu.

 

 

Prístroj v žiadnom prípade nenahrádza lekárske vyšetrenie, má len usmerňujúci charakter. Slúži len ako informačná pomôcka pre nastavenie zmien životného štýlu. Pre stanovenie diagnózy vyhľadajte lekára.

Horšie výsledky neznamenajú vážny zdravotný problém. Stačí do jedálnička zaradiť zdravú stravu plnú vitamínov, formou výživových doplnkov doplniť chýbajúce vitamíny a minerály a obmedziť látky, ktoré zhoršený stav zapríčinili, napr. nikotín, alkohol. Zmenou životného štúlu sa výsledky zlepšia.

Pre viac informácií o prístroji navštívte stránku poskytovateľa.