Krmivo pre mačky Carna4 Chicken s kuracím mäsom a bez syntetických prísad - ponúkame ako jediní na Slovensku!

Mačacia dobrota z Kanady exkluzívne iba u nás!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 13,10 do 24,80

7x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás za 3 dni od úhrady; položky skladom za 1 pracovný deň)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(osobný odber za 3 dni od úhrady; položky skladom nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Na sklade do 3 dní od úhrady

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Oblížu sa až za uškami

Vaše zvieratko si zaslúži rovnako kvalitnú potravu ako vy, súhlasíte? Krmivo Carna4 pre mačky je tou najlepšou voľbou hneď z niekoľkých dôvodov! Obsahuje iba prírodné suroviny pôvodom z Kanady a USA. Je prísne testované na obsah patogénov a toxínov. Vyrába sa krátkym pečením a sušením, čím si zachováva veľmi vysoký obsah živín. A na záver to najlepšie: kombinácia kuracinky a naklíčených semienok je pre mačičky naozajstná dobrota!

S CARNA4 ušetríte!
Pri dvojkilovej dospelej mačičke máte o potravu na 1 celý deň postarané iba za 45 centov! Keďže krmivo Carna4 obsahuje oveľa viac živín ako bežné granuly, jedna dávka je oveľa menšia. Balenie 0,91 kg vám tak vydrží celý mesiac!
Vedeli ste, že...
Väčšina granúl pre zvieratá sa vyrába pri vysokých teplotách a veľkom tlaku? Tak sa z potravy stráca väčšina živín, ktoré musia byť umelo dopĺňané, napríklad nastriekaním na povrch granúl. Produkty Carna4 sa vyrábajú krátkym pečením a sušením, čím sa z mäsa a ostatných surovín odstráni iba nadbytočná vlhkosť. Prírodná chuť, výživné látky a vône zostávajú!

V skratke

 • zľava na krmivo pre mačky
 • krmivo bez syntetických prísad
 • vhodné na každodenné kŕmenie
 • kombinácia kuracieho mäsa, vajíčok, naklíčených semien
 • prísne testované na prítomnosť patogénov a toxínov
 • vyrábané krátkym pečením a sušením pre zachovanie živín
 • kanadský výrobca Carna4
 • sme výhradným distribútorom pre Slovensko

Platnosť kupónu

do 31.12. 2019

Výhody Tovaru Extra

 • tovar z tejto ponuky je expedovaný priamo zo skladu ZaMenej.sk
 • garantujeme vašu spokojnosť
 • tovar pri balení kontrolujeme, odosielame ho nepoškodený
 • 2-ročná záruka a 14 dní na vrátenie
 • kupóny slúžia len ako potvrdenie o úhrade, nie je nutné ich tlačiť ani posielať
 • možnosť nakombinovať produkty z celej sekcie Tovar EXTRA a získať poštovné zdarma
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk

Hodnotenia zákazníkov

ZaMenej.sk Produkty

Excelentné

5 z 5 (1x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (1 / 1)

 • 5
  1
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Krmivo pre mačky s kuracím mäsom Carna4 Chicken

Kompletné krmivo pre mačky všetkých plemien a všetkých vekových kategorií

Prvé celostné (holistické) suché krmivo bez doplnkových látok a konzervantov. Krmivo inšpirované trendami zdravého kŕmenia.

Carna4 je krmivo rovnajúce sa svojou kvalitou tým najlepším svetovým dehydrovaným a mrazeným krmivám. Cenovo je však Carna4 oveľa priaznivejšie a tiež dávkovanie je nižšie. Svojou bezpečnosťou a zdravotným prínosom pre mačky je na veľmi vysokej úrovni. Efektívne pomáha v boji s problémami so zažívaním, nepravidelnou stolicou, problémy s ušami, suchou svrbiacou pokožkou a mobilitou. Má veľmi nízky glyk. index 41. Vhodné ako náhrada alebo kombinácia pri kŕmení surovým mäsom alebo doma vareným jedlom. Do krmiva nie sú pridávané žiadne doplnkové látky ani konzervanty, mäsové múčky alebo tuky. Všetky bielkoviny, vitamíny, enzýmy a probiotiká sú z pôvodných skutočných surovín. Vďaka svojmu zloženiu a spôsobu spracovania dochádza u výrobkov Carna4 k samokonzervácii. Je vyrobené krátkym pečením a následným jemným sušením.

Zloženie: kuracie mäso 17% (svalovina bez kostí), kuracia pečeň 17%, vajcia 16%, naklíčené semená jačmeňa, sleď 10% (vykostený), bôb obyčajný, sladké zemiaky, naklíčené ľanové semená, naklíčené šošovica, naklíčený hrach, zemiakový škrob, chaluha, brusnice, morská soľ, slnečnicový olej, droždie, jedlá sóda. A nič viac, žiadna skrytá chémia ani syntetika! Všetky suroviny sú v potravinárskej kvalite vhodné pre ľudskú spotrebu a sú zoradené v poradí podľa percentuálneho zastúpenia od najvyššieho po najnižšie. Všetky suroviny sú v % uvádzané v čerstvom stave. Minimálne 90 % bielkovín (proteínov) je živočíšneho pôvodu.

 

Výhody krmiva:

 • pre prospech močových ciest
 • probiotiká, enzýmy, vitamíny a minerály z pôvodných surovín zostávajú nedotknuté vďaka jemnému procesu spracovania
 • žiadne ďalšie potravinové doplnky nie sú potrebné - žiadny rybí tuk, žiadna umelá probiotiká a enzýmy, žiadne umelé vitamínové zmesi a konzervanty
 • veľmi nízky glyk. index: 41

 

Prechod na Carna4: Začnite tak, že najskôr zmiešate 1 diel Carna4 na 4 diely súčasného krmiva. Ďalej počas 7 - 10 dní postupne zvyšujte podiel Carna4 až do úplného vysadenia súčasného krmiva. Nezabudnite, že dávka krmiva Carna4 bude o niečo menšia ako dávka vášho pôvodného krmiva, z dôvodu vyššej energetickej hodnoty krmiva Carna4. Vaša mačka môže mať v počiatkoch prechodu na Carna4 väčšiu stolicu, pretože kvalitnejšia vláknina v ňom obsiahnutá pomáha čistiť hrubé črevo. Tento prejav je normálny a uvidíte, že sa veľkosť stolice neskôr opäť vráti do normálu.

Voľnejšie kŕmenie: Mačkám by sa malo umožniť kŕmenie po celý deň a nie iba v určitých časoch. Naplňte misku každé ráno odporúčanou dennou dávkou uvedenou v tabuľke a nechajte ju prístupnú po celý deň. Kŕmna dávka sa bude líšiť u rôznych mačiek v závislosť od veku, plemena a aktivity. Uvedené dávky sú iba odporúčané a váhu mačky by ste mali starostlivo sledovať. Uistite sa zároveň, že má mačka po celú dobu dostatok čerstvej čistej pitnej vody.

Uchovávajte v chlade a suchu. Minimálna trvanlivosť a výrobná šarža sú uvedené na obale.

 

S CARNA4 ušetríte!

 

Poznámky:          

1) Počet dní znázorňuje dobu, na koľko dní vám vydrží 1 balenie.
2) Voľnejšie kŕmenie: Mačkby mali mať k dispozícii jedlo kedykoľvek počas dňa, nie iba v určitých časoch. Naplňte nádobu mačky každé ráno odporúčanou porciou a misku nechajte prístupnú po celý deň. Uistite sa zároveň, že má po celý čas dostatok vody.
3) Metabolizovateľná energia (kalórie): 4400 kcal / kg
4) Hmotnosť krmiva na deň je len odporúčaná. Pri kŕmení treba zohľadniť druh zvieraťa a jeho zdravotný stav.