Kvalitná masáž len za 4,90€. Navštívte PerfectBody a doprajte si polhodinovú alebo hodinovú masáž, ktorá uvoľní vaše telo!

Kvalitná masáž len za 4,90€. Navštívte PerfectBody a doprajte si polhodinovú alebo hodinovú masáž, ktorá uvoľní vaše telo!
Vypredaná zľava
600x kúpené

Doprajte svoju telu príjemné uvoľnenie a mysli chvíľu na nič nemyslieť!

Príjemné piatkové ráno všetkým. Víkend je za dverami (stačí už len vydržať tých pár hodín v práci, že? :p), takže je čas na oddych a relax. S našou dnešnou ponukou si ho môžete ešte trošku vylepšiť, spolu so Salónom Perfect Body sme pre vás pripravili recept na boľavý chrbát, uvoľnenie, vymasírovanie týždňom unaveného tela. Teraz si môžete dopriať kvalitnú polhodinovú masáž za výnimočnú cenu 4,90 €, prípadne si za dva kupóny doprajte celohodinovú masáž.

Ponuka je obmedzená na 600 kupónov. !

Salón Perfect Body, je zamerané na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu, na udržanie krásy tela.

Samotný názov PERFECT BODY odzrkadľuje hlavný cieľ salónu - každý môže mať krásne telo. Na to, aby sme tento cieľ naplnili, salón Vám ponúka najnovšie a najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť a telo za asistencie nášho profesionálneho tímu.

Služby dokážu Salónu Perfect Body uspokoja aj Vaše najnáročnejšie požiadavky.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Team centra PERFECT BODY.

V skratke

 • kvalitná 30 minútová resp. celohodinová  masáž za výnimočnú cenu
 • príjemné prostredie a profesionálna obsluha
 • lokalita v širšom centre Bratislavy - neďaleko Štrkovca
 • doba platnosti kupónov až pol roka
 • doprajte svojmu telu zaslúžené uvoľnenie!  

Platnosť kupónu

do 18.07. 2011

Podmienky

 • nutná rezervácia na t.č. 0915  064 822
 • 1 kupón je platný na masáž chrbta v trvaní 30 minút, pre jednu osobu
 • max.počet kupónov na jednu osobu 3 ks
 • na hodinovú celotelovú masáž potrebujete 2 kupóny
 • kupón je platný od 18.2.2011 do 18.7.2011
 • ponuka je obmedzená na 600 kupónov 

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
Prízemie multifunkčného objektu
821 02  Bratislava

0915 - 064 822
http://www.perfectbody.sk

Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Vďaka pravidelnej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam,ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáh zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.

Hmaty masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.


Náš dnešný kupón platí na 30 minútovú masáž chrbta. Zároveň máte možnosť využiť aj hodinovú celotelovú  masáž - v takomto prípade použijete dva kupóny.