Kurz tvárovej gymnastiky - na spevnenie kontúr a pre mladistvo vyzerajúcu tváe

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 14 do 25

Pevná pleť jednoducho

Pod pojmom gymnastika si asi väčšina z nás predstaví olympijské gymnastky, ktoré skáču cez kozy, poskakujú po kladinách alebo stvárajú iné, pre nás nepredstaviteľné kúsky. Ale čo tvárová gymnastika? O tej ste už počuli? Je to zaujímavé športové "odvetvie", ktoré sa sústredí na tú časť tela, ktorá vás reprezentuje azda najviac. Bojuje s ovisnutou bradou, vráskami i nespevnenými kontúrami. Vyskúšajte si kurz tvárovej gymnastiky v Prešove a uvidíte, že vaše črty sa dajú spevniť aj bez chirurgie!

V skratke

  • zľava na kurz tvárovej gymnastiky
  • trvanie 60-120 minút
  • na výber aj individuálny kurz
  • na spevnenie pleti
  • proti vráskam, ovisnutej brade

 

Platnosť kupónu

do 30.06. 2018

Poskytovateľ

PENextra-SK, s.r.o.

Hlavná ulica 61
Prešov 080 01
+421 950 854 184

V cene kupónu za 14 € je zahrnutý:

  • 60 min. základný kurz tvárovej gymnastiky

Je určený pre klientov, ktorí si trúfajú z dôvodu svojej časovej zaneprázdnenosti zvládnuť náročné, ale nie nemožné. V priebehu 1 hodiny sanaučíte používať svaly svojej tváre natoľko, aby ste naučené cviky dokázali zvládnuť sami.  Z dôvodu časového obmedzenia je tu vyhradené právo naučiťvás len tie najzákladnejšie cviky tvárovej gymnastiky. 

Termíny: každú stredu a piatok

 

V cene kupónu za 16 € je zahrnutý:

  • 120 min. skrátený kurz tvárovej gymnastiky

V priebehu 2 hodín sa naučíte používať svaly svojej tváre natoľko, aby ste naučené cviky dokázali zvládnuť sami. Behom kurzu si precvičíte 30 cvikov tvárovej gymnastiky, zamerané na konkrétne oblasti tváre.

Termín: každý utorok

 

V cene kupónu za 25 € je zahrnutý:

  • 60 min. individuálny kurz tvárovej gymnastiky

Možnosť individuálneho cvičenia spojeného s konzultáciami s lektorkou podľa náročnosti a vašich potrieb. Na vybranom termíne sa vždy vopred dohodnete e-mailom na peknatvar@peknatvar.sk, SMS alebo telefonicky na 0908 333 898 alebo 0950 854 184.