Kurz líčenia alebo slávnostné líčenie v Bratislave

Kurz líčenia alebo slávnostné líčenie v Bratislave

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 6,90 do 8,90

22x kúpené

Bezkonkurenčne krásna

Nie ste si istá, ako sa správne líčiť a aký make-up sa k vám hodí? Miesto neustáleho skúšania nových a nových štýlov líčenia si radšej príďte nechať poradiť do bratislavského Štúdia krásy a zdravej výživy a zistite, ako vyzerať božsky! Naučíte sa urobiť si dokonalý make-up a ak sa chystáte na významný večierok, svadbu či stužkovú, nechajte si urobiť slávnostné líčenie, ktoré z vás urobí hviezdu!

 

V skratke

  • zľava na kurz líčenia alebo slávnostné líčenie
  • kurz i líčenie od profesionálnej vizážistky
  • zistite, aké líčenie je pre vás vhodné a naučte sa ho urobiť
  • výhodná poloha salónu blízko centra

 

Platnosť kupónu

do 18.12. 2015

Podmienky

  • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka vopred cez e-mail stavrovskaj@post.cz alebo telefonicky 0911 615 274​ (pri objednávke je nutné nahlásiť číslo kupónu)
  • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
  • zrušenie alebo zmenu termínu je nutné ohlásiť minimálne 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 6,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

  • kurz líčenia v trvaní 90 minút

 

V cene kupónu za 8,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

  • slávnostné líčenie

 

Kurz líčenia

Kupón zahŕňa kompletný kurz v trvaní 1,5 hodiny s profesionálnou vizážistkou, ktorá má vizážistické vzdelanie 1. aj 2. stupňa. Naučíme vás, ako si pripraviť pleť na líčenie, ako si rovnovmerne naniesť make-up, rozjasniť pleť, vymodelovať líčka či urobiť dokonalý make-up pier či očí. Na základe typológie pleti vám odporučíme, aké líčenie je pre vás vhodné, naučíme vás urobiť si ho a vyzerať stále nádherne a upravene.

 

 

Slávnostné líčenie

Kupón zahŕňa ľubovoľné slávnostné líčenie od profesionálnej vizážistky, ktorá má vizážistické vzdelanie 1. aj 2. stupňa. Radi vám poradíme, aké líčenie sa vám hodí a budete s ním vyzerať na vašej slávnostnej udalosti úchvatne.

 

 

Štúdio krásy a zdravej výživy

Kozmetická poradkyňa a vizážistka Jana Stavrovská vo svojom štúdiu ponúka poradenstvo v oblasti starostlivosti o pleť a vhodného zvolenia si dekoratívnej kozmetiky. V ponuke nájdete slávnostné líčenie, kurzy líčenia a rôzne kúry, napríklad liftingovú kúru, vitamínovú kúru a iné. Pri procedúrach sú využívané vysoko kvalitné hypoalergénne prípravky značky Mary Kay.