Do celého sveta za (ešte) menej! Kupóny na zľavu 100, 200 alebo 300 € z pôvodnej ceny zájazdov CK Sancho Tour

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 50 do 150

3x kúpené

Sancho Tour = Veľké zážitky v malých skupinách

Túžite vidieť magický Nepál, neuveriteľný Island alebo mystický Tibet? Neodvážite sa sami navštíviť Irán, dotknúť sa končiarov Himalájí alebo sa plaviť po úchvatných fjordoch Nórska? Objavujte svet bez obáv so skúsenými profíkmi z CK Sancho Tour. Vyberte sa na turistické či poznávacie zájazdy do Ameriky, Ázie či Afriky alebo podniknite expedície na tie najvyššie vrcholy sveta. Teraz navyše so skvelou zľavou 100, 200 či 300 € z celkovej ceny

1 osoba

V skratke

  • kupóny na zľavu na zájazdy CK Sancho Tour
  • skúsení sprievodcovia
  • poznávacie zájazdy či expedície do najzaujímavejších končín sveta
  • zájazdy sa uskutočňujú v malom počte 6 až 10 účastníkov pre čo najväčšie pohodlie a flexibilitu
  • široká ponuka zájazdov do Európy, Ázie, Afriky či Ameriky

Platnosť kupónu

do 30.06. 2018

Podmienky

  • po obdržaní kupónu ho môžete uplatniť pri prihlásení na zájazd cez konkrétnu stránku zájazdu na www.sanchotour.sk, do poznámky uvediete číslo a heslo kupónu ZaMenej.sk
  • zľavové kupóny nie je možné kombinovať s inými zľavami CK Sancho Tour

Na výber máte tieto kupóny:

  • kupón na zľavu 100 € z ceny zájazdu v hodnote 1000 - 2000 €
  • kupón na zľavu 200 € z ceny zájazdu v hodnote 2000 - 3000 € 
  • kupón na zľavu 300 € z ceny zájazdu v hodnote viac ako 3000 € 

 

Ako ušetríte?
Pôvodná cena zájazdu Everest Base Camp trek - Nepál je 2190 €. Na ZaMenej.sk si môžete v tomto prípade kúpiť 2. variant kupónu za 100 €, s ktorým vám v CK Sancho Tour odrátajú 200 € z ceny zájazdu. Ušetríte tak 100 €, ktoré môžete použiť napríklad na úhradu položiek, ktoré nie sú súčasťou zájazdu - v tomto prípade napríklad víza do Nepálu či stravu. Každé jedno euro sa počíta. :)

 

Kupóny môžete využiť napríklad na tieto zájazdy:

Island 4 x 4

Nevšedný okruh ostrovom ohňa a ľadu nás zavedie do tých najodľahlejších, ale zato najkrajších končín Islandu a uvidíme tak najzaujímavejšie miesta ostrova, akými sú národný park Þingvellir, kde bol založený najstarší parlament sveta, jazero Mývatn s jeho veľmi zaujímavým okolím, najväčší európsky ľadovec Vatnajökull, na ktorého úpätí sa rozkladá nádherná ľadovcová lagúna Jökulsárlón, vodopád Gullfoss, gejzír Strokkur, alebo najvodnatejší vodopád Európy – Dettifoss. Spoznáme divoké islandské vnútrozemie s rozsiahlymi púšťami, činnými sopkami a kúzelnými geotermálnymi oblasťami.

Turistika za polárnym kruhom Lofoty a Nordkapp – Nórsko

Vraví sa, že nórske súostrovie Lofoty je jedným z najkrajších prírodných zákutí Európy. Na jednom mieste tu nájdete všetky krásy Nórska, loďky kotviace v malebných fjordoch, čajky posedávajúce na strechách rybárskych domčekov či strmé štíty hôr týčiace sa až k nebu vyrastajúce priamo z vôd atlantického oceánu. Vďaka leteckému presunu na ďaleký sever a späť budete ušetrení náročného cestovania autobusom a budete mať viac času na turistiku v arktickej divočine Nórska. Čakajú vás túry v národných parkoch Rago, Abisko a v Lyngenských Alpách a niekoľko túr na čarovných Lofotských ostrovoch.

Expedícia Ladakh – treking v malom Tibete / India

Ladakh, mystická krajina skrytá za hrebeňom Himalájí je kvôli svojmu vysokohorskému charakteru a budhistickému kultúrnemu dedičstvu právom nazývaná aj “Malý Tibet“. Atmosféra budhistických kláštorov, scenérie zasnežených himalájskych vrcholov a trepot modlitebných vlajočiek je balzamom na dušu pre každého cestovateľa a trekera. V tejto neopakovateľnej a magickej, aj keď naoko pustej vysokohorskej krajine vás čaká niekoľko nádherných trekov, ako aj oddychových výletov terénnymi džípmi po zaujímavých miestach okolitej krajiny, ako bude napríklad výlet k tyrkysovo modrému vysokohorskému jazeru Pangok Tso ležiacemu až na samotných hraniciach s Tibetom vo výške 4300 metrov, alebo návšteva niektorých z množstva budhistických kláštorov, ktorými je Ladakh preslávený.

Šesttisícovka za 14 dní – Stok Kangri 6123 m, Ladakh / India

Nie každý z nás má dostatok času na splnenie svojich snov a preto sme pre vás pripravili zájazd Šesttisícovka za 14 dní – Stok Kangri, Ladakh / India. Zájazd je určený najmä pre tých, ktorí chcú posunúť svoje výškové hranice cez métu 6000 metrov za čo najkratší čas. Najideálnejším miestom je náš obľúbený Ladakh v Indických Himalájach, ležiaci takmer na hranici Karakoramu a Himaláji. Tu sa nachádza množstvo "relatívne" ľahko dostupných šesťtisícoviek. Na najznámejšiu z nich, 6123 metrov vysokú horu Stok Kangri sa vyberieme aj my.

 

Celú ponuku zájazdov CK Sancho Tour aj s termínmi a cenami nájdete na tomto odkaze.