Permanentka na kruhový tréning vo fitku pre ženy v Bratislave

11x kúpené

Vo forme aj počas horúceho leta

Za polhodinku stihnete doma umyť riad, oprať či navariť. Čo keby ste 30 minút denne strávili zveľaďovaním svojho tela a domáce práce nechali na partnerovi alebo technike? Dbajte o seba, nech ste v akejkoľvek fáze života. Kruhový tréning vo fitku pre ženy Jana Sport vám pomôže znížiť hmotnosť, objem podkožného tuku, zmenšiť obvod pása a zlepšiť kondíciu. Fitness centrum je klimatizované a tréningy vedú skúsené a milé trénerky. Zabudnite na starosti všedného dňa a urobte niečo pre svoje telo v modernom prostredí. Muži tu majú vstup zakázaný! :-)

V skratke

 • zľava na permanentku na kruhový tréning do fitness centra pre ženy
 • klimatizované fitness centrum
 • moderné hydraulické stroje
 • skúsené a milé trénerky
 • vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií
 • pestrá paleta cvikov, ktoré nenudia a týždenne sa obmieňajú
 • kombinuje aeróbne a silové cvičenie, podporuje spaľovanie tukov a budovanie svalstva

Platnosť kupónu

do 15.09. 2016

Podmienky

 • po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred na tel.č.+421 911 018 343 (odporúčame ihneď po zakúpení), pri rezervácii uveďte kód voucheru.
 • rezervácia je potrebná len na 1. cvičenie
 • na kupón sa nevzťahuje akcia „prvé cvičenie zdarma“
 • ponuka neplatí pre členky Jana Sport Fitko pre ženy
 • počet kupónov na osobu je obmedzený na 2 ks

Poskytovateľ

Jana Sport - Fitko pre ženy

Promenáda Tri Veže                                            
Bajkalská 9/A
831 04 Bratislava

Telefón:
 
Otváracia doba:
PO:  7:30 - 11:00 h a 15:00 - 19:30 h
UT:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
ST:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 19:30 h
ŠT:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
PI:    7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
SO:  8:00 - 11:00 h každý párny týždeň

V cene kupónu za 14,99 je zahrnuté:

 • permanentka na neobmedzený počet vstupov na kruhový tréning pre ženy s platnosťou 14 dní od prvého vstupu
 • vstupná telová analýza
 • úprava jedálničku
 • inovované hydraulické stroje aké nemá žiadne iné fitko

 

Kruhový tréning trvá približne 30 minút. Zárukou úspechu je tréning aspoň 2 - 3-krát do týždňa.

 

Čo je kruhový tréning?

Kruhový tréning je perfektné, efektívne a časovo úsporné cvičenie určené pre všetky zaneprázdnené ženy, ktorého výsledky spoznáte už za krátky čas. Dosiahnete želané zníženie hmotnosti, zníženie podkožného tuku, zmenšenie obvodu pása a okrem iného si zlepšíte kondíciu. Trénujete len medzi ženami, mužom vstup zakázaný. A to v čase, ktorý si sami stanovíte.

Kruhový tréning a inovované hydraulické stroje série corecircuit® boli skonštruované pri zohľadnení biomechanických poznatkov, ako i anatomických a fyziologických úvah a slúžia na trénovanie najrôznejších skupín svalstva. Umožňujú rozsiahly tréning všetkých skupín kostrového svalstva s telesnou hmotnosťou až do 180 kg a telesnou výškou do cca 2 m a precvičia okrem iného aj vysnívané svalstvo trupu a svaly panvového dna. Na spestrenie tréningu ako benefit, striedanie cvičebných pomôcok.

Hlavné prednosti:

Inovatívna konštrukcia - nové hydraulické stroje s inovovaným komplexným pohybovým modelom bez opierok, núti cvičenky vlastnou stabilizáciou, okamžite zaujať vyrovnanú polohu hornej časti tela so spevnenými brušnými svalmi, čím sa automaticky precvičia, okrem iného, vysnívané svaly trupu.


Nižšia zaťaženosť svalov - ako pri klasickom posilňovaní, svaly sa súmerne precvičia, neokyslia a paralelne sa dopĺňa tréning silový s tréningom na výdrž a koordináciu.


Maximálna variabilita a efektivita – hydraulické stroje umožňujú za krátky čas posilnenie viacerých svalových skupín naraz. Tréning prebieha za neustáleho odporu v každom smere vykonávaného pohybu, čo zaručí optimálny tréningový efekt a chráni pred preťažením.

 

Jana Sport - Fitko pre ženy

Dámske fitko ponúka v príjemne klimatizovanom prostredí cvičenia pre ženy. 30 minútový kruhový tréning, ktorý zvládne každá žena. Dbajte o seba v akejkoľvek fáze života. Stačí vám k tomu len 2-3 krát týždenne 30 minút v čase, ktorýsi sami zvolíte. A to pod dohľadom trénerky. Na chvíľu ste zabudli na prácu, domácnosť a na starosti. Získate novú energiu a váš deň bude okamžite pohodový.

Cieľovou skupinou nie sú fitnesky, ani modelky. Cieľová skupina sú ženy od 38 rokov a viac, na ktoré je tento klub a jeho koncepcia zameraná. Je to o zohľadnení ich zdravotných problémov a potrieb či špeciálnych požiadaviek, v tom sa odlišuje od radových fitnescentier.