Pivo na Kriváni - pripite si s nami a zároveň prispejte na dobrú vec v našich Tatrách.

TNP
Pivo na Kriváni - pripite si s nami a zároveň prispejte na dobrú vec v našich Tatrách.

Táto ponuka má 2 varianty.

110super prispievateľov

Ako možno pitím piva podporiť naše Tatry?

...jednoducho. Stačí si kúpiť jeden či viac našich symbolických kupónov a dať si za ne pod vrcholom Kriváňa čapované pivo. Ak sa 18.8. Národného výstupu na Kriváň nemôžete zúčastniť osobne, podporte našu aktivitu zakúpením kupónu "bez piva". Vaše peniaze budú rovnako použité na dobročinnú akciu v podobe opravy turistického chodníka vedúceho na symbol Slovenska - Kriváň.

    Naše narodeniny oslávime tak, aby boli zaujímavé, originálne a zároveň prínosné. Po dohode s vedením TANAP-u, Klubom Slovenských Turistov a Štátnymi Lesmi TANAP-u vynesieme na Kriváň niekoľko súdkov dobrého slovenského piva, ktoré nám pre tieto účely venoval pivovar Steiger a my mu za túto podporu ďakujeme!

Každý kupón bude zároveň zaradený do súťaže o výrobky z pivovaru Steiger, takže ak sa vám nepodarí vychutnať si ich na Kriváni, budete mať šancu dostať ich domov...

V skratke

 • najvyššie čapované pivo na Slovensku za symbolické 1 euro!
 • dobročinná akcia na podporu Vysokých Tatier
 • možnosť ochutnať pivo Steiger a Sitňan - dve značky ocenené v nedávnej medzinárodnej pivárskej súťaži
 • svojim dielom môžete prispieť aj vy - či si po pivečko môžete osobne vyšľapať alebo nie
 • ideálne spojenie prírody-pohybu-dobrého piva a podpory našim malým veľhorám
 • všetci, ktorí si v tejto akcii zakúpia kupóny, budú zaradení do súťaže o produkty Steiger

Platnosť kupónu

do 18.08. 2012

Podmienky

 • 1 kupón je možné uplatniť na 1 pivo, resp. venovať ho na opravu turistických chodníkov vo Vysokých Tatrách
 • počet kupónov "Pivo na Kriváni" je limitovaný na 500 ks, počet kupónov druhého typu je neobmedzený
 • pri objednávaní zadajte správny typ kupónu - pomôžete nám tým veľmi k hladšiemu priebehu celej akcie
 • po pivo si treba vyšľapať až na Kriváň, a to dovtedy kým vyčapujeme posledný súdok, potom už nám môžete pomôcť len s upratovaním :)
 • kupón platí len 18.8.2012 do minúty kedy padnú posledné zásoby piva
 • v prípade nepriaznivého počasia sa celá akcia uskutoční v najbližšom možnom termíne. V takomto prípade bude predĺžená aj platnosť kupónov

Poskytovateľ

Kriváň - symbol Slovenska (n.v. 2494 m n.m.)

Vysoké Tatry
Slovensko

 

V našej akcii máte možnosť objednať si 2 typy kupónov:

 1. Kupón "Pivo na Kriváni" - pre zákazníkov, ktorí sa výstupu osobne zúčastnia
 2. Kupón "Pivo doma" - pre všetkých, ktorý osobne na Kriváň neprídu, ale chcú prispieť na podporu Tatrám a zúčastniť sa súťaže o výrobky Steiger. Každý kupón bude do tejto súťaže automaticky zaradený. Ak nevyhráte, stále si svoje pivo môžete otvoriť doma :)

 

Celá akcia je našim neziskovým podujatím. Berieme si na starosť dopravu piva autami a potom chrbtami tak vysoko, ako to len na Kriváni pôjde. Uhradíme aj všetky vaše bankové poplatky a kreditné poplatky. Vyčapujeme všetko čo sa podarí hore vyniesť - všetkým tým, ktorí vrchol úspešne dobijú a stihnú to, kým niečo v sudoch zostane. Následne zozbierame všetok neporiadok tak, aby v našich krásných Tatrách po nás nezostala ani smietka a znesieme ho naspäť do civilizácie...

Kriváň 2012

Vy nám - ako veríme - prispejete každý svojou troškou k tomu, aby sme mohli TANAP-u a jeho Štátnym lesom odovzdať čo najkrajšiu sumičku. Aby z nej mohli byť už tento rok opravené úseky turistických chodníkov, ktoré to najviac potrebujú. Už teraz sa pracuje na ich výbere, pravdepodobne pôjde o časť červenej trasy vedúcej práve na Kriváň a jeden či dva mostíky. O využití peňazí vás budeme informovať, všetko bude vykonané cez oficiálnu darovaciu zmluvu medzi ZaMenej.sk a Štátnymi Lesmi TANAP-u. Po realizácii zverejníme aj fotodokumentáciu.

 

PS: Poprosíme vás v tejto akcii aj o kolegialitu a pomoc v tom, že si svoje kupóny pozorne objednáte podľa toho, či sa na Kriváň reálne chystáte, alebo chcete len prispieť. Potrebujeme sa podľa toho zariadiť s pivom :)

A tiež, prosíme už vopred o pochopenie, že v prípade väčšieho záujmu a neskoršieho času vášho dobytia vrcholu budeme dostupnosťou piva limitovaní - takže budeme čapovať, pokiaľ bude čo a pokiaľ nám zlatý mok v sudoch slnko neuvarí druhýkrát :)

Kriváň 2012

Kriváň 2012