Šampóny, sprchovacie gély a bahenné masky s minerálmi z Mŕtveho mora - exkluzívne u nás!

Šampóny, sprchovacie gély a bahenné masky s minerálmi z Mŕtveho mora - exkluzívne u nás!

Táto ponuka má 10 variantov.

cena od 4,68 do 13,19

18x kúpené
Glory Krém na ruky pre extra suchú a popraskanú pokožku 100 ml 22%
Glory sprchový gél s minerálmi z Mŕtveho mora  200 ml  20%
Glory Bahenný šampón 250 ml 51%
Glory Bahenný šampón 400 ml 51%
Glory Minerálny šampón 250 ml 51%
Glory Bahenná maska na vlasy 500 g 40%
Glory Bahenná pleťová maska 100 ml 34%
Glory Minerálne Bahno z Mŕtveho mora 500 g 44%
Glory Minerálne Bahno z Mŕtveho mora 1500 g 50%
Glory Soľ z Mŕtveho mora soľ do kúpeľa 1000 g 29%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 3€ za každé 3 kupóny (max. 6 €)

(u vás za 7 dní od úhrady)

Zásielkovňa

3€

(osobný odber za 7 dní od úhrady)

Čo tak urobiť si bahenné kúpele priamo doma?

Rozmaznávajte sa a liečte minerálmi z Mŕtveho mora! Prírodné látky obsiahnuté v kozmetike Glory prenikajú hlboko do pokožky, ktorú revitalizujú, detoxikujú a čistia. Soľ z mŕtveho mora pomáha pri liečbe kožných ochorení (akné, ekzémy, lupienka) a pôsobí ukľudňujúco a relaxačne. Bahno zas pomáha pri psoriáze, ekzémoch, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov, osviežuje a zanecháva príjemný pocit na pokožke. Vyskúšajte jedinečné šampóny či sprchovacie gély s obsahom bahna a minerálov z ďalekého Mŕtveho mora ešte dnes! 

V skratke

 • zľava na kozmetiku s minerálmi z Mŕtveho mora
 • šampóny, sprchovacie gély, bahno
 • pre krásnu a zdravú pokožku
 • vhodné pre všetky typy pleti

Platnosť kupónu

do 31.03. 2020

Podmienky

 • tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v ZaMenej.sk, Dunajská 4, 811 08 Bratislava do 7 dní od vytvorenia objednávky

Hodnotenia zákazníkov

Glory Europa

Excelentné

4,50 z 5 (2x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (2 / 2)

 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
 • 2
 • 1

Krém na ruky pre extra suchú a popraskanú pokožku 100 ml - TOP PRODUKT, VÝHODNÉ BALENIE 

Je vhodný pre starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku, na všetky kožné zmeny spojené so suchou pokožkou a s tvorbou trhlín. Udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu kožného mazu, optimálnu hodnotu pH a pružnosť, pevnosť a vláčnosť pokožky. Poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pokožky rúk pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

 

Bahenná pleťová maska 100 ml - TOP PRODUKT

Bahno z Mŕtveho mora obsahuje koncentrácie prírodných stopových prvkov, ktoré majú dôležitú úlohu pri regenerácii kožných buniek. Poskytuje pleti dostatok vlhkosti na udržiavanie jej prirodzenej pružnosti, upokojuje pokožku, zanecháva ju jemnú a dodáva jej jemnú štruktúru a osvieženie. Dodáva pleti pevnejší a mladší vzhľad. Toto je najúčinnejšia prírodná látka na spevnenie pokožky.

 

Soľ do kúpeľa z Mŕtveho mora 1000 g - TOP PRODUKT

Trápia vás kožné problémy? Tak tento produkt je určený práve pre vás. Soľ Glory je prírodná a čistá soľ priamo z Mŕtveho mora, ktorá leží v hladine 420 metrov pod morom. Voda z Mŕtveho mora obsahuje minerály a soli vo vysokých koncentráciách a preto sú úplne iné, ako obyčajná morská soľ, obsahujú unikátne prírodné zloženie. Prírodné minerálne látky prenikajú hlboko do pokožky. Soľ z mŕtveho mora pomáha v hojení kožných ochorení (akné, ekzémy, lupienka) a pôsobí ukľudňujúcim a relaxačným účinkom na celé telo, utišuje svalovú únavu. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky.

 

Minerálne Bahno z Mŕtveho mora 500 g/1500 g  - TOP PRODUKT

Predstavujeme vám najžiadanejší produkt z našej kolekcie. Prečo? Pretože vysoko kvalitné prírodné bahno s obsahom prírodných minerálov a stopových prvkov, ktoré sú dôležité pre regeneráciu starnúcich kožných buniek pôsobia blahodárne na celé telo. Bahno z Mŕtveho mora obsahuje všetky zdraviu prospešné soli a minerály z Mŕtveho mora spolu s organickými látkami a môže byť aplikované priamo na pokožku. Má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázy, ekzémy, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov, osviežuje a zanecháva príjemný pocit. Obsahuje aj telové mlieko.Čo tak urobiť si bahenné kúpele priamo doma? 

 

Bahenná maska na vlasy 500 g

Maska na báze prírodného bahna z Mŕtveho mora je uznávaná pre svoje revitalizačné účinky a starostlivo vyvážené zložky, ktoré pomáhajú stimulovať rast vlasov. Oživuje a vyživuje korienky vlasov, ktoré sú odolnejšie proti vypadávaniu. Vyživuje a nastoľuje prirodzenú rovnováhu vitamínov a minerálov a zanecháva vlasy jemné, poddajné a lesklé. 

 

Bahenný šampón 250ml/400 ml

Obsahuje prírodné čierne bahno a minerály z Mŕtveho mora a vitamíny A a E. Jemne čistí, posilňuje a stimuluje pokožku hlavy. Oživuje a vyživuje korienky vlasov, ktoré sú odolnejšie proti vypadávaniu. Vyživuje a nastoľuje prirodzenú rovnováhu vitamínov a minerálov od korienkov vlasov. Vlasy sú jemné, poddajné a lesklé. Na všetky typy vlasov.

 

Minerálny šampón 250 ml

Minerály z Mŕtveho mora a vitamíny A a E sú špeciálne zloženie k podpore rastu silných a zdravých vlasov. Jemne čistí a stimuluje pokožku hlavy. Vyživuje korienky vlasov, ktoré sú silnejšie a odolnejšie proti vypadávaniu. Vhodný pre všetky typy vlasov a na každodenné použitie. Dodáva vlasom elasticitu a navracia prirodzený lesk.

 

Sprchový gél s minerálmi z Mŕtveho mora 250 ml

Vychutnajte si osviežujúci sprchovací zážitok a jedinečné výhody Mŕtveho mora. Vďaka intenzívnej hydratačnej fáze ju zároveň vyživuje a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Odporúča sa pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.