Devee Retinol - kozmetická anti-aging rada s kombináciou hyalurónu a retinolu pre boj proti vráskam

Devee Retinol - kozmetická anti-aging rada s kombináciou hyalurónu a retinolu pre boj proti vráskam

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 15,90 do 29

12x kúpené

Vyhladená a mlado vyzerajúca pleť bez injekcií

Zastavte proces starnutia. Máme pre vás tie najúčinnejšie zbrane vďaka účinnej kombinácii obľúbenej kyseliny hyalurónovej a retinolu - vitamínu A, ktoré sa nachádzajú v kozmetickej rade Devee RetinolPravidelným používaním retinolu (minimálne šesť týždňov), získa pleť pružnosť, vitalitu a rozjasní sa. Jemné vrásky takmer zmiznú a tie hlbšie budú viditeľne hladšie. Doprajte si tú najúčinnejšiu starostlivosť, zaslúžite si to!

V skratke

 • zľava na výrobky kozmetickej rady Devee Retinol
 • na výber denný, nočný, očný krém alebo sérum
 • obsahujú kombináciu hyalurónu a retinolu
 • účinné v boji proti vráskam
 • krásne hladká, pružná a pevná pleť

Platnosť kupónu

do 10.08. 2015

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
 • poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

Hodnotenia zákazníkov

Kingray

Excelentné

5 z 5 (3x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (3 / 3)

 • 5
  3
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 15,90 € je zahrnuté:

 • denný Anti-aging krém Devee Retinol, SPF 15, 30 ml

 

alebo

 • nočný Anti-aging krém Devee Retinol, SPF 15, 30 ml

 

 

V cene kupónu za 16,90 € je zahrnuté:

 • očný Anti-aging krém Devee Retinol, 15 ml

 

 

V cene kupónu za 29 € je zahrnuté:

 • Anti-aging sérum Devee Retinol, 30 ml

 

 

Výrobky rady Devee Retinol obsahujú najúčinnejšie látky na boj s vráskami - hyalurón a retinol - ich kombinácia je špička na trhu v oblasti kozmetiky. 

 

 

 

Denný Anti-aging krém Devee Retinol, SPF 15, 30 ml

Perfektná odpoveď na problémy suchej, narušenej pokožky, stresovanej starnutím alebo podmienkami prostredia. Vláčne jemný denný krém so zložkami Pro-Retinol, Vitanol® Bio, vysoko a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a ochranným faktorom proti ultrafialovému žiareniu SPF 15 sa postará o žiarivú, spevnenú a vyhladenú pleť. Hydrosystém v kombinácii s Pro-Retinolom reguluje funkcie buniek a prívod vlhkosti do pokožky. Podporuje produkciu vlastného kožného kolagénu, najdôležitejšej štruktúrnej bielkoviny v pokožke. Pleť sa javí odolnejšou a žiari mladistvou krásou.

 

Nočný Anti-aging krém Devee Retinol, SPF 15, 30 ml

Spánok do krásy ešte nikdy nebol takto účinný. Obnovujúci, výdatný nočný krém pre náročnú pleť. Pomocou starostlivo vybraných prísad systému DEVEE RETINOL, ktorý rozvíja svoju silu v noci, keď regenerácia buniek dosahuje svoj vrchol, aktivuje pleťové bunky a povzbudzuje mechanizmus obnovy buniek. Vysoko a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová intenzívne a trvalo dodáva pokožke vlhkosť. Pleť pôsobí pevnejšie, hladšie a udržiava si svieže vyžarovanie. Hodvábne jemná textúra rýchlo vsakuje do pokožky a ihneď pri nanášaní sa postará o pevnejší, pestovanejší vzhľad. Po prekročení tridsiatky by nočný krém s retinolom mal byť pre vás samozrejmosťou. Na začiatku ho na pleť dávkujte dvakrát týždenne, neskôr môžete periodicitu zvýšiť na každý druhý deň.

 

Očný Anti-aging krém Devee Retinol, 15 ml

Pre žiarivý pohľad. Hodvábne mäkké ošetrenie na efektívne znižovanie jemných vrások a čiar na vysušenej pokožke dáva obrysu očí novú sviežosť a  pružnosť. Nasýtený efektívnou kombináciou DEVEE Pro-Retinol so zložkami Vitanol® Bio a Retinylpalmitát s vysoko a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou. Krém pomáha revitalizovať a dokonale hydratovať jemnú a citlivú oblasť okolia očí. Obnovuje sa optimálna rovnováha vlhkosti a zlepšuje sa odolnosť voči škodlivým vonkajším vplyvom. Svojou jemnou konzistenciou spojenou s rýchlou absorpciou poskytuje tento očný krém vysoký užívateľský komfort a zabezpečuje nový, mladistvý vzhľad.

 

Anti-aging sérum Devee Retinol, 30 ml

Mimoriadne hodvábny koncentrát proti vráskam s efektívnym účinkom retinolu na zjemnenie vzhľadu pleti a krajšie črty tváre povzbudzuje delenie buniek, tvorbu nových buniek a syntézu kolagénu, povzbudzuje odlupovanie odumretých zrohovatených buniek a tým zdokonaľuje pleť. Zo dňa na deň pokožka pôsobí pevnejšie a vitálnejšie. Účinok vysoko aktívneho produktu sa zameriava na dve hlavné príčiny vzniku jemných vrások, stratu vlhkosti a stratu napätosti pokožky. Vysoko a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová zabezpečuje ideálny obsah vlhkosti, pôsobí priamo proti tvorbe vrások na vysušenej pleti. Aktívne enzýmy z papáje navyše pôsobia ako „zosilňovače svietivosti“ a  opticky zmenšujú póry pokožky.