Nádherne ilustrované detské knižky - na výber až 10 zaujímavých titulov!

Táto ponuka má 10 variantov.

cena od 3 do 6,90

21x kúpené
Zvieratká na oslave 40%
Svet zvierat 40%
Kvapôčka 31%

Kvapôčka 4,95

O popoluške a iné (maľované čítanie) 36%
Veci okolo nás 36%
Ráno sa farme – šablóny 40%
Zlatá kniha dobrodružných príbehov 40%
Najkrajšie rozprávky 40%
Keby dinosaury žili dnes 40%
Dinosaury od minulosti po súčastnosť 41%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,60€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Žili štastne, až kým...

Dnes síce kraľujú tablety a počítače, no knihy nikdy nestratia svoje čaro. Rovnako ako pre nás dospelých, aj pre každé dieťa je čítanie zaujímavej, veselej knižky príjemným spestrením voľnej chvíle. Vyberte im z ponuky zaujímavých titulov, ktoré určite zaujmú a potešia nejedného malého čitateľa. Napríklad knižky Svet okolo nás, Zlatá kniha dobrodružných príbehov alebo Keby dinosaury žili dnes potešia každého drobčeka, školáka alebo milovníka dinosaurov. No môžete si vybrať z ďalších pútavých titulov, ktoré si určite nájdu miesto v každej knižnici!

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre dievčatká aj chlapcov
 • rozprávky aj náučné knihy
 • krásne ilustrácie
 • výhodné ceny
 • skvelý tip na darček

Platnosť kupónu

do 5.05. 2016

Podmienky

 • tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,60 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

 
Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
832 59 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98
 

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

4,33 z 5 (3x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (3 / 3)

 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
 • 2
 • 1

Zvieratká na oslave

Zvieratká na oslave je veselá knižka pre najmenších. Vysunuté obrázky zvieratiek nad leporelom učia dieťa poznávať a pomenovať zvieratká. Zároveň ich môže hľadať na obrázkoch v knižke.


Svet zvierat

Poďte s nami na výlet do rozmanitého sveta zvierat. Dozviete sa, ktoré zvieratko je malé, ktoré veľké, ktoré žije vo vode a ktorému sa viac páči na súši. S touto knižkou sa určite nebudete nudiť a naučíte sa mnoho zaujímavého.


Kvapôčka

Vďaka milým a humorným príbehom o dobrodružstvách jednej kvapôčky vody deti pochopia, že voda je veľké prírodné bohatstvo a že životné prostredie treba chrániť a vážiť si ho. Kvapôčka ukáže deťom, aké dôležité je priateľstvo, ktoré ľudské vlastnosti sú dobré a ktoré zlé. Deti zistia, aké podstatné sú maličkosti v živote jednej kvapky vody, ale aj v živote človeka, že sa netreba vzdávať pri prvom neúspechu, pretože pevná vôľa a dobrý úmysel vždy zvíťazí. Príbehy vyvolajú úsmev na tvári detí a nádherné ilustrácie podnietia ich fantáziu.

 


O popoluške a iné (maľované čítanie)

Maľovaná knižka pre najmenšie deti, ktoré sa učia čítať. Obsahuje obrázky namiesto slov, veľké písmená, krátke rozprávkové príbehy.


Veci okolo nás

V tejto knihe nájde vaše dieťa stručný opis vecí, s ktorými prichádza skoro každý deň do kontaktu, naučí sa ich pomenovať a rozpoznať. Témy: náš dom, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, kuchyňa, mesiace v roku, oblečenie, počasie, jedlo, šport...


Ráno sa farme – šablóny

Farmár Lojzo ti ukáže, ako začína svoj deň. Spolu s ním spoznáš niekoľko zvieratiek, nakŕmiš ch a zoznámiš sa s prácou na farme. Nezabudni si prichystať aj farbičky, pretože pomocou šablóny dokážeš nakresliť celé stádo koní, oviec či ďalších poľnohospodárskych zvierat a vytvoriť si vlastné obrázky zo života na farme.


Zlatá kniha dobrodružných príbehov

Dobrodružstvo,hrdinské činy,odhodlanie prekonať strach, zázračná sila priateľstva,poznávanie nových svetov,tajomstvo, napätie a zábava - to všetko možno nájsť v tejto knihe obľúbených príbehov,ktorých pútavosť umocňujú nádherné ilustrácie

 


Najkrajšie rozprávky

V tejto knihe nájdete zmes tých najkrajších a najznámejších rozprávok. Rozprávky ako Červená čiapočka, Tri prasiatka, Snehulienka, Škaredé káčatko, Kocúr v čižmách a mnohé ďalšie. Kniha je písaná veľkým písmom, takže ju ľahko prečíta aj malý školák. Každá rozprávka je doplnená veselou ilustráciou.


Keby dinosaury žili dnes

Čo keby dinosaury nevyhynuli pred 65 miliónmi rokmi? Mohli by sme žiť spolu na Zemi s najväčšími tvormi, aké kedy po nej chodili? Vyberte sa na nezvyčajnú cestu cez súš, more a oblohu. Pomocou objavov a úžasnými výtvarnými celkami prelínania obrázkov a ilustrácií môžete porovnať pradávne tvory v súvislosti so súčasnosťou.


Dinosaury od minulosti po súčasnosť

Cestujte späť v čase do obdobia pred 250 miliónmi rokov k počiatkom dinosaurov a sledujte evolúciu a rozličnosť najmocnejších zvierat, ktoré kedy žili na Zemi. Neuveriteľné veľkoformátové ilustrácie vás vtiahnu do prostredia, kde žili, umierali, lovili, párili sa a bojovali o prežitie dinosaury všetkých tvarov a veľkostí. Tieto sú doplnené podrobnejšími dvojstránkami, plnými menších ilustrácií, diagramov, máp a prepojení na ostatné kapitoly.