Detské knihy pre najmenších plné nádherných ilustrácii a poučných príbehov - vydavateľstvo Matys

Detské knihy pre najmenších plné nádherných ilustrácii a poučných príbehov - vydavateľstvo Matys

Táto ponuka má 9 variantov.

cena od 2,20 do 8,50

55x kúpené
Zvieratká z lesa, vydavateľstvo Matys 55%
Zvierací kamaráti - v lesoch a na poliach, vydavateľstvo Matys 44%
Zvierací kamaráti - na farme, vydavateľstvo Matys 44%
Prvý detský obrázkový slovník, vydavateľstvo Matys 41%
Rozprávky do postieľky, vydavateľstvo Matys 43%
Zvieratká z plastelíny, vydavateľstvo Matys 44%
Podivuhodný príbeh Nilsa Holgerssona, vydavateľstvo Matys 44%
Fantastická kniha pre dievčatá, vydavateľstvo Matys 41%
Kniha svetových rozprávok, vydavateľstvo Matys 41%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Dostupné za 5 dní od úhrady

Slovenská pošta

2,60€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Darujte príbehy, darujte radosť

Knižky sa veľmi dobe cítia zabalené pod vianočným stromčekom. Oveľa radšej však sú, keď si v nich deti listujú, čítajú či pozerajú obrázky. Venujte svojim malým ratolestiam hodnotný darček, ktorý ich zabaví, poučí a spríjemní voľný čas. Nádherne ilustrované postavičky rozvíjajú fantáziu, logiku aj tvorivosť najmenších detí. Vianočná nádielka nemusí byť len o tabletoch a elektronických vychytávkach. Klasické knižky nikdy nevyjdú z módy a spoločné chvíle, ktoré strávite čítaním vám nenahradí žiadna technika. Urobte sviatky čarovnými vďaka výnimočným príbehom z vydavateľstva Matys!

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre najmenšie dievčatká aj chlapcov
 • rozvíjajú logiku, predstavivosť a tvorivosť
 • knihy vzdelávajú zábavným a hravým spôsobom
 • kopec poučných príbehov pre každého drobca
 • krásne ilustrácie

Platnosť kupónu

do 15.01. 2019

Podmienky

 • možný osobný odber na adrese vydavateľstva (Pionierska 17 (Ubytovňa ZVÁRAČ), 831 02 Bratislava) - iba po dohode e-mailom na matys@matys.sk

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

Pionierska 17 (Ubytovňa Zvárač)
831 02 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

5 z 5 (6x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (6 / 6)

 • 5
  6
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Prvý detský obrázkový slovník

Slúži ako skvelý úvod v začiatočnom spoznávaní vecí, ktoré sú okolo dieťaťa. Zahrňuje situácie a predmety vyskytujúce sa v meste na hlavnej ulici, v obchodnom dome, v obchode so zvieratami, v múzeu, v triede, na gazdovstve, v záhrade, v lese, pri jazere a na letisku.

Počet strán: 20, Väzba: leporelo, Formát: 200 x 270 mm

 

Zvieratká z lesa

V tejto knižke nájdete mnohé zvieratká, ktorých domovom je les. Krásne obrázky i básničky vám o nich prezradia mnoho zaujímavého. Poďte sa zoznámiť s lesnými zvieratkami!

Počet strán: 10, Väzba: leporelo, Formát: 190 x 190 mm

 

Zvieratká z plastelíny

Pomocou tejto knižky sa vaše dieťa naučí modelovať z plastelíny figúrky rozličných zvieratiek: dinosaurov, exotických obyvateľov horúcej Afriky i rôznych dobre známych domácich miláčikov. Zásobte sa farebnou plastelínou a ponorte sa do sveta tvorivosti a fantázie spolu so svojím dieťaťom!

Počet strán: 64, Väzba: pevná, Formát: 215 x 285 mm

 

Podivuhodný príbeh Nilsa Holgerssona

Toto je pútavý príbeh o dobrodružstvách nezbedného 14-ročného Nilsa, ktorý sa premení na malého škriatka, preletí švédskou krajinou na krídlach gunára a naučí sa veľa nielen o zemepise a folklóre, ale hlavne o prírode a nesmiernej hodnote priateľstva.Táto knižka ti zároveň pomôže zdokonaliť sa v čítaní, vďaka ktorému sa ocitneš vo svete fantázie a čarovných príbehov. Presvedč sa, že čítanie je zábava, ktorá ťa môže sprevádzať po zvyšok života!

Počet strán: 80, Väzba: pevná, Formát: 215 x 285 mm

 

Zvierací kamaráti – Na farme

Ponor sa do tajomstiev prírody a objavíš fascinujúce informácie o zvieratách žijúcich na farme. A nielen to! Pri tejto objaviteľskej ceste sa aj zabavíš: napríklad kreslením, vyfarbovaním podľa čísel, úlohami, hlavolamami a mnohými ďalšími skvelými činnosťami. Objavuj a bav sa!

Počet strán: 48, Väzba: brožovaná, Formát: 210 x 210 mm

 

Zvierací kamaráti – V lesoch a na poliach

Ponor sa do tajomstiev prírody a objavíš fascinujúce informácie o zvieratách z lesov a polí. A nielen to! Pri tejto objaviteľskej ceste sa aj zabavíš: napríklad kreslením, vyfarbovaním podľa čísel, úlohami, hlavolamami a mnohými ďalšími skvelými činnosťami. Objavuj a bav sa!

Počet strán: 48, Väzba: brožovaná, Formát: 210 x 210 mm

 

Fantastická kniha pre dievčatá

Táto kniha v sebe skrýva množstvo zábavných úloh, ktoré majú rady všetky malé dievčatá. Nájdu v nej víly, princezné, kvety i morské víly a pritom sa hravou formou zdokonalia v kreslení, poznávaní farieb, počítaní aj kreatívnom myslení.

Knižka obsahuje: samolepky, modely, šablóny, úlohy. Pestrofarebná kreatívna pomôcka pri prvom učení.

Počet strán: 72, Vazba: flexo, Formát: 260 x 245 mm

 

Kniha svetových rozprávok

Milé deti! Počuli ste už o Palčekovi? A o Snehovej kráľovnej? Vedeli ste, že aj kocúr môže nosiť čižmy? A že jestvuje hovoriaca zlatá rybka? Chceli by ste sa vedieť, ako to dopadne so Zlatovláskou uväznenou vo vysokej veži? Podarí sa zlému vlkovi prekabátiť malé kozliatka? A ako vyzerá podmorský svet? To všetko a ešte mnoho iného sa dozviete, keď si prečítate túto nádhernú knižku,ktorú práve držíte v rukách. Noví kamaráti z rozprávkového sveta čakajú len na vás!

Počet strán: 296, Väzba: pevná, Formát: 205 x 290 mm

 

Rozprávky do postieľky

Jedného dňa sa tvrdohlavému oslíkovi zunovalo ťahať záhradníkov voz naložený jablkami až na trh do mesta, a tak sa vybral do sveta… Zajko a veverička si vymenili chvostíky, spevavé vtáčiky sa naučili cudzie jazyky, slimák sa rozhodol namaľovať lúčny kvet… Toľko nezvyčajných príhod! Preneste sa so svojimi deťmi do rozprávkového sveta zvieratiek, v ktorom sa odohrávajú. Nádherne ilustrované príbehy o priateľstve, dôvtipe, roztopašnosti i láskavosti sú nielen zábavné, ale spoločné čítanie týchto milých rozprávok do postieľky sľubuje deťom aj krásne, pokojné sníčky.

Počet strán: 64, Väzba: pevná, Formát: 213 x 275 mm