Do nového školského roka so skvelou knižnou nádielkou pre malých školákov a predškolákov

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 3 do 7

48x kúpené
Katka a Kubko: Oteckove narodeniny 47%
Katka a Kubko: Darček od starej mamy 47%
Rozprávaj mi rozprávku 47%
Kolo, kolo mlynské 47%
Obrázkový slovník anglicko-slovensko-český 54%
Obrázkový slovník anglických dialógov 49%
Rozprávky H. CH. Andersena 52%
Atlas sveta pre deti 55%
Tvorivé nápady pre šikovné deti 41%
Zábavné učenie 44%
Veľká obrázková abeceda 54%
Náš svet pre zvedavé deti 61%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,60€

(u vás do 2 pracovných dní)

Poučné čítanie pre malých bádateľov

Ak aj vaše deti stále trápi odveká otázka "prečo?", máme pre vás skvelý tip na darček, ktorý im spríjemní začiatok školského roka. Začítajte sa spolu s nimi do vzdelávacích a zábavných knižiek z vydavateľstva Matys. Sú plné zaujímavých informácii o svete okolo nás. Vyberte si knihy, ktoré pomôžu deťom osvojiť si abecedu, farby, čísla či základy angličtiny. Nádherne ilustrované rozprávkové postavičky či zvieratká pomôžu vašim deťom zvládnuť prvé krôčiky v škole. Rozvíjajte u detí predstavivosť, logiku alebo tvorivosť zábavným spôsobom. Knižky vôbec nevychádzajú z módy ani v dobe tabletov a smartfónov - potešte vašich drobcov užitočným darčekom, vďaka ktorému z nich raz môžu vyrásť ozajstní géniovia!

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre dievčatká aj chlapcov
 • rozvíjajú logiku, predstavivosť a tvorivosť
 • knihy vzdelávajú zábavným a hravým spôsobom
 • krásne ilustrácie
 • pre malých školákov i predškolákov
 • tip na darček pri začiatku školského roka

Platnosť kupónu

do 15.10. 2017

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,60 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

 
Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
831 02 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98
 

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

4,83 z 5 (6x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (6 / 6)

 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
 • 2
 • 1

Obrázkový slovník anglicko-slovensko-český
Táto farebne ilustrovaná kniha je sprievodcom v rozličných oblastiach života, od bežne známych vecí až po vzdialenejší či neznámejší svet. Výborná príležitosť pre hravých slovných pirátov! Angličtina je už na mnohých základných školách povinným predmetom. Táto kniha pripraví žiakov na vyučovanie a možno ju použiť aj ako učebnú pomôcku.
80 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 212x280 mm
 

Obrázkový slovník anglických dialógov
V tejto knihe nájdete množstvo obrázkov, ktoré vám pomôžu ľahšie sa naučiť slovíčka a vety, ktoré budete potrebovať, keď sa vyberiete do sveta. Spolu s rodičmi alebo priateľmi si môžete precvičiť situácie v anglickom jazyku, ktoré sú v živote bežné. Otvorte knihu a zistíte, že hovoriť po anglicky je celkom zábavné.
64 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 220x290 mm
 

Rozprávky H. CH. Andersena
Hans Christian Andersen je jeden z najznámejších detských spisovateľov. Jeho rozprávky poznajú hádam v celom svete a osem z nich môžete nájsť aj v tejto knihe plnej pestrých ilustrácii. Kniha má veľké písmena vhodné aj pre začínajúcich čitateľov.
136 strán, väzba: pevná, formát knihy: 212x272 mm
 

Náš svet pre zvedavé deti
Milí malí čitatelia, ak sa chcete dozvedieť zaujímavosti o svete, v ktorom žijeme, vezmite si túto pútavú knižku a prelistujte si ju alebo sa do nej začítajte. Je prehľadne usporiadaná do štyroch kapitol o témach, ktoré vás zaujímajú asi najviac: náš svet, živý svet, živočíchy sveta a mechanizmy. Nájdete v nej veľa obrázkov, ktoré vám pomôžu zapamätať si mnoho z toho, čo ste sa dozvedeli. V tých z vás, ktorí ste poriadne zvedaví, iste táto knižka vzbudí záujem o ďalšie čítanie.
136 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 226x290 mm
 

Veľká obrázková abeceda 
Táto kniha obsahuje pestrý výber rozprávok, riekaniek, obrázkov s pojmami, ktoré obohacujú slovnú zásobu. Pri čítaní tejto veselej knižky sa deti nielen pobavia, ale aj poučia. Je to výborná knižka, ktorá pripraví deti na začiatok v škole. Nájdete tu obrázkový slovník, maľované čítanie i riekanky.
80 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 300x215 mm
 

Atlas sveta pre deti
Ak sa chceš dozvedieť o našom svete a jeho zaujímavostiach viac, ak túžiš vedieť ako žijú ľudia na iných svetadieloch a nazrieť do ich sveta zblízka, pozývame ťa na cestu okolo sveta. Siahni aj po kartách Čierny Peter! Neoľutuješ. Pomôžu ti zapamätať si informácie o predstaviteľoch rozličných národností a navyše sa aj výborne zabavíš! Na hre sa môže zúčastniť viacero osôb. Víťazí ten, kto získa najviac párov. Čierny Peter je hráč, ktorý si vytiahne kartu s číslom 13.
12 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 270x340 mm
 

Katka a Kubko: Oteckove narodeniny
Katka a Kubko sú súrodenci. Katka ako staršia sestra svojho bračeka veľmi rada poučuje a radí mu. Kubko má rád svoju sestričku, ale nie vždy má chuť ju poslúchať. Deti so záujmom sledujú obyčajné i neobyčajné veci a udalosti a každý deň zažijú niečo nové. V knižke sa nachádzajú dva príbehy: Korytnačková formička, Oteckove narodeniny
47 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 200x250 mm
 

Katka a Kubko: Darček od starej mamy 
Katka a Kubko sú súrodenci. Katka ako staršia sestra svojho bračeka veľmi rada poučuje a radí mu. Kubko má rád svoju sestričku, ale nie vždy má chuť ju poslúchať. Deti so záujmom sledujú obyčajné i neobyčajné veci a udalosti a každý deň zažijú niečo nové. V knižke sa nachádzajú dva príbehy: Hroch a zmrzlina, Darček od starej mamy
47 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 200x250 mm


Rozprávaj mi rozprávku
Hádam všetky babičky rozprávajú svojím vnúčatám rozprávky najmä o zvieratkách. Sú plné jednoduchosti a srdečnosti,preto ich deti rady počúvajú a nechávajú sa unášať ich fantáziou. Rozprávky sú aj poučné,deti si všímajú dobré vlastnosti a prostredníctvom rozprávok ich nenásilne zasievajú do svojich ratolestí.
80 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 165x235 mm
 

Kolo, kolo mlynské
V tejto knihe nájdete najznámejšie rečňovanky a veršíky, ktoré sú ľahko zapamätateľné aj pre malých škôlkárov. Rozkošné ilustrácie, ktorými sú rečňovanky a veršíky doplnené, pomôžu dieťaťu rozvíjať predstavivosť a zároveň pochopiť, o čom číta. S touto knižkou zažijete veľa krásnych chvíľ a nejeden veľký zážitok, keď ich bude vaše dieťa prednášať v rodinnom kruhu alebo v škôlke.
64 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 170x240 mm
 

Tvorivé nápady pre šikovné deti
Kniha pre zvedavých a šikovných chlapcov a dievčatá je plná nádherných a milých obrázkov s veľkým množstvom jednoduchých návodov, užitočných rád a skvelých nápadov. Vďaka nej sa dieťa môže zabaviť, naučiť nové veci a dozvedieť rozličné zaujímavosti, vykúzliť malé či veľké umelecké dielka, rozvinúť svoju tvorivosť, zručnosť a fantáziu. Kniha je výborným pomocníkom nielen pre malých šikuľkov a šikuľky, ale aj pre rodičov a pedagógov voľnočasových aktivít a umeleckých predmetov, ktorí si želajú, aby deti trávili čas zmysluplne, aktívne a kreatívne. Kniha je rozdelená do štyroch častí, v ktorých sa dieťa stáva malým umelcom, vedcom, záhradníkom, kuchárikom.
160 strán, väzba: flexo, formát knihy: 210x285 mm
 

Zábavne učenie
Máte v rukách knihu, ktorá vám pomôže pripraviť dieťa zábavným spôsobom do školy. Zaujímavé úlohy, cvičenia, krásne ilustrácie, veselé a vtipné básničky a cenné rady - to všetko nájdete v tejto knihe. Vaše dieťa bude mať chuť učiť sa, bude sa tešiť na každý deň, ktorý s vami strávi pri riešení tých najrozmanitejších úloh. Získavanie ďalších vedomostí sa stane pre budúceho i terajšieho školáčika samozrejmosťou. A nielen to - naučí sa tvorivo pristupovať k práci, využívať svoju fantáziu a rozvíjať svoje schopnosti.
264 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 200x263 mm