Kineziologická terapia metódou One Brain - zbavte sa stresu a naštartujte svoj potenciál!

Kineziologická terapia metódou One Brain - zbavte sa stresu a naštartujte svoj potenciál!
1x kúpené

Vnútorný pokoj = dobrý život

Každý deň na nás dolieha toľko problémov a starostí, že je naozaj ťažké byť vždy v pohode. Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako to všetko zvládnuť so zdvihnutou hlavou. Kineziologická terapia s metódou One Brain vám pomôže uvoľniť psychické bloky, ktoré majú na svedomí choroby, slabú imunitu či rôzne nezhody s vašimi blízkymi. Je to revolučná metóda alternatívnej medicíny, ktorá zlepšuje koncentráciu, kreativitu a má mnoho ďalších pozitívnych účinkov na človeka. Naberte odvahu a rozviňte svoj potenciál naplno s metódou One Brain!

1 osoba 30min, 60min

V skratke

 • zľava na kineziologickú terapiu metódou One Brain
 • trvanie sedenia cca 60 minút
 • rozvoj potenciálu, kreativity, koncentrácie
 • odstránenie negatívnych emócií, psychických blokov
 • nenásilná a bezpečná metóda so silnými účinkami
 • nastolenie energetickej rovnováhy

 

Platnosť kupónu

do 15.03. 2019

Podmienky

 • potrebná objednávka minimálne 1 deň vopred na 0903 920 636 na konzultáciu v Košiciach alebo 0948 553 559 na konzultáciu v Stropkove
 • zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju hodnotu
 • vytlačený kupón je potrebné priniesť so sebou na adresu prevádzky
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu

Poskytovateľ

Salón Dobrý masér

Jegorovovo námestie 2
040 22 Košice - Furča
0903 920 636
 
alebo
 
priestory plavárne v Stropkove
09101 Stropkov
0948 553 559

V cene kupónu za 19,90 € je zahrnuté:

 • kineziologická terapia metódou One Brain v trvaní 60 minút pre 1 osobu

 

Kineziologická terapia

Metóda ONE BRAIN je na Slovensku známa už niekoľko rokov a má veľa priaznivcov. Je nenásilná a bezpečná má jednoduché použitie a často až fantastické výsledky.
Jej názov je odvodený od ideálneho fungovania mozgu, t.j. od dokonalej spolupráce pravej a ľavej mozgovej hemisféry, prednej a zadnej časti mozgu.

Základom je uvoľňovanie negatívnej emócie z minulosti prepojené na spomienku, predstavu alebo pocit, ktorý si klient vybaví, rozpozná a nastolí energetickú rovnováhu. Základným prostriedkom je svalový test. Samostatná korekcia pozostáva z mimoriadne jednoduchých pohybov a cvičení. Korekcie  sú nenáročné,  jemné s prekvapujúcim účinkom. Metóda nie je liečením, nenahrádza lekársku starostlivosť; je to špecifická forma rozhovoru, kde facilitátor pomôže klientovi, aby rozpoznal emocionálnu príčinu svojho problému, preprogramoval si ju a prevzal za ňu zodpovednosť.

Metóda ONE BRAIN je účinným prostriedkom pre sebareflexiu, sebapoznanie a seba zdokonaľovanie sa. Veľmi dobre vieme, že zdravotné problémy sú väčšinou spôsobené psychickou nesúladnosťou. Touto metódou môžeme pomôcť človeku nastoliť súladnosť v psychickej a z toho vyplývajúcej fyzickej rovnováhy. Pomocou tejto metódy sa dajú odstrániť fóbie, závislosti, strachy, negatívne črty, dislexia, neúspech a mnoho ďalších problémov.

Špecifikácie:

 • uvoľňovanie negatívne emócie z minulosti prepojené na spomienku, predstavu alebo pocit, ktorý si klient vybaví, rozpozná  a nastolí energetickú rovnováhu
 • účinne odstraňuje psychické bloky ktoré zapríčinili zdravotné problémy, neúspech, nadváhu, partnerské nezhody, časté ochorenie, oslabenie imunity
 • predstavuje revolučnú metódu alternatívnej medicíny
 • dokáže vás zbaviť strachu, stresu, pomôže vám zlepšiť koncentráciu, kreativitu, schopnosť učenia aj celkovú psychickú pohodu

Metóda ONE BRAIN predstavuje revolučnú metódu alternatívnej medicíny, ktorá má priam zázračné účinky. Dokáže vás zbaviť strachu, stresu, bolestí, psychických blokov aj agresivity. Pomôže vám zlepšiť koncentráciu, kreativitu, schopnosť učenia aj celkovú psychickú pohodu. Každý problém má svoju príčinu ale aj riešenie, ktoré vám pomôže nájsť skúsený odborník počas  terapie, aby bol váš život lepší, krajší, jednoduchší a šťastnejší!