Permanentky na skrášľujúce procedúry v Štúdiu Nela na Obchodnej ulici

Permanentky na skrášľujúce procedúry v Štúdiu Nela na Obchodnej ulici

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 4,50 do 19,90

2x kúpené

Voňavá a krásna!

Ak patríte medzi fitness fajnšmekerky, táto ponuka vám určite zavonia. Hodiny vo fitness nemusia byť pochuti každej z nás. Zato schudnúť a ešte voňať po škorici, to už je niečo iné. Zverte svoju krásu do starostlivosti Štúdia Nela, ktorý vám ponúka široký výber procedúr. Škoricový zábal určite docenia tie z vás, ktoré trápi celulitída. Formovanie postavy a kavitácia vám pomôžu k skvelej postave a lymfodrenáž zregeneruje váš organizmus. Spravte si z chudnutia terapiu, ktorá poteší všetky zmysly!

1 osoba 15min, 30min Centrum mesta

V skratke

 • zľava pre 1 osobu na škoricový zábal, 5 vstupov na vibračnú plošinu, 5 vstupov na lymfodrenáž alebo 3 vstupy na kavitáciu
 • úbytok centimetrov
 • odstránenie celulitídy
 • liečba opuchov
 • výborná dostupnosť salónu - poloha v centre Bratislavy na Obchodnej ul.
 • príjemné prostredie a personál salónu

 

Platnosť kupónu

do 15.03. 2017

Podmienky

 • potrebná objednávka na tel.čísle 0902 753 385 s uvedením čísla a hesla kupónu
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • posledné objednávky sa budú prijímať najneskôr 1 týždeň pred koncom platnosti kupónov
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť

 

Poskytovateľ

Studio Nela

 

Obchodná 533/58
811 06 Bratislava
(vedľa McDonald´s)
 
telefón:
0902 753 385
 

V cene kupónu za 4,50 € je zahrnuté:

 • škoricový zábal v trvaní 30 min. pre 1 osobu 

V cene kupónu za 6,90 € je zahrnuté:

 • 5 vstupov na vibračnú plošinu (1 vstup - 15 minút) pre 1 osobu 

V cene kupónu za 14,90 € je zahrnuté:

 • 5 vstupov na lymfodrenáž (1 vstup - 30 minút) pre 1 osobu

V cene kupónu za 19,90 € je zahrnuté:

 • 3 vstupy na kavitáciu (1 vstup - 30 minút) pre 1 osobu 

 

Škoricový zábal

Tento zábal vás dokonale prehreje a prevonia celú pokožku. Naviac oceníte jeho silne euforizujúce účinky a výrazný efekt v boji proti celulitíde.

Vibračná plošina

Je ideálnym pomocníkom na formovanie postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, využíva reflex ako prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy za účelom zvýšenia stimulácie svalových vlákien. Tréning na vibračnej plošine je bezpečný, jednoduchý a veľmi efektívny, kde za 10 minút dosiahnete rovnaké výsledky ako pri bežnom cvičení, ktoré trvá 1 hodinu. Je vhodný pre osoby všetkých telesných výkonností a vekových skupín. Viac informácií nájdete na webe.

Lymfodrenáž alebo lymfatická masáž

Používa sa pri liečbe opuchov akéhokoľvek pôvodu. Lymfatické drenáže pôsobia na lymfatický systém, ktorý je tvorený miazgovými cievami - uzlinami. Prístrojová lymfodrenáž stláča končatinu a vyvoláva tlakové vlny, ktoré sa snažia obnoviť ako lymfatický, tak žilový systém.

Všetky pozitívne účinky aj kontraindikácie nájdete na webe.

Kavitácia

Kavitácia predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela. Je známa tiež ako nechirurgická liposukcia. Je to neinvazívna technika určená k modelovaniu postavy a odstráneniu lokálne nahromadených tukových vankúšov. Jej podstata spočíva v odstránení lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek, takže sa viac nemusíte báť, že sa vankúšiky o pár dní objavia znova. Viac informácií nájdete na webe.