Naozajstné jarné dobrodružstvo - splav Dunaja na štýlových kanoe

Naozajstné jarné dobrodružstvo - splav Dunaja na štýlových kanoe
12x kúpené

Zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Jar k nám už konečne dorazila. Privítajte spolu s nami jej príchod na vode. Prebúdzajúca sa príroda je v tomto období najkrajšia a pohľad z kanoe na rieke vám ponúkne nové zážitky a krásnu atmosféru nášho najväčšieho toku. Vyberte sa preto s nami na splav Dunaja na štýlových kanoe z Hainburgu do Bratislavy. Pustite sa po vodnej hladine a užite si jazdu krásnou prírodou. Bude to zážitok na celý život! :-)

1 osoba 90min Sprievodca

V skratke

 • zľava na splav Dunaja pre 1 osobu z Hainburgu do Bratislavy
 • romantický zážitok vhodný aj pre rodiny s deťmi, dvojice aj skupiny
 • stabilné katamarany a skúsení inštruktori
 • doprava do Hainburgu v cene
 • jedinečný zážitok na celý život

 

Platnosť kupónu

do 31.05. 2016

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia minimálne 3 pracovné dni vopred na www.jairo.sk alebo e-mailom na info@jairo.sk, pri rezervácii treba uviesť číslo kupónu
 • splav sa realizuje každý pondelok o 17:30 pri minimálnom počte 6 účastníkov
 • pri skupine 5 a viac ľudí je možné dohodnúť individuálny termín (každá osoba potrebuje vlastný kupón)
 • maximálny počet kupónov na 1 osobu je 6 kusov
 • kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami
 • organizátor má právo zmeniť termín splavu, ak nepovažuje poveternostné podmienky za vyhovujúce pre bezpečnosť účastníkov

Poskytovateľ

Jairo Outdoor

 

Pifflova 4
851 01 Bratislava
 
telefón:
0911 279 888
 

V cene kupónu za 11,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • splav Dunaja na kanoe z Hainburgu do Bratislavy v trvaní 60 - 90 min. s inštruktorom

 

Splav sa realizuje každý pondelok o 17:30 pri minimálnom počte 6 účastníkov.

 

 

Priebeh splavu

Splavuje sa z rakúskeho Hainburgu, popri hrade Devín a sútoku s riekou Morava až do Bratislavy.

Zraz účastníkov je spravidla o 17:30 v Karloveskej zátoke. Nasleduje preprava účastníkov a lode do Hainburgu a tam stručná inštruktáž o pádlovaní. Splavuje sa cca 60-90 minút až do Bratislavy, mimo plavebných dráh veľkých lodí. S každou skupinou je minimálne jeden inštruktor.

Pre začiatočníkov a rodiny s deťmi sú k dispozícii veľmi stabilné katamarany zo spojených kanojek. Po dohode vieme skúseným zapožičať aj jedno a dvojmiestne komfortné morské kajaky.

 

 

Jairo Outdoor

Vodáctvo má na Slovensku už dlhú tradíciu, aj keď bežný človek nemá veľa možností splaviť naše alebo zahraničné rieky bezpečne a s kvalifikovaným sprievodcom. Preto Jairo Outdoor ponúka splavy, kde účastníkom nielen zapožičia lode a výbavu, ale ich aj naučí základy ovládania lode. Splavuje sa vždy s inštruktorom, ktorý vie pomôcť a poradiť. Počet inštruktorov je prispôsobený veľkosti skupiny. Firma má za sebou viac, ako 12 rokov skúseností v organizovaní podobných podujatí pre jednotlivcov, ako aj pre firemné kolektívy.

 

 

Počas celého leta organizujú splavy na slovenské rieky, ako sú Hron, Dunajec, Orava, Belá. Pravidelne navštevujú a splavujú české rieky, ako sú Vltava a Sázava alebo rakúsku Salzu. Pre tých, ktorí sa na bežnej kanojke nudia, sú k dispozícii elegantné morské kajaky, ktoré sú ľahšie ovládateľné a ponúkajú úžasný pocit z plavby.