Zážitková jazda na luxusnom športovom elektromobile Fisker Karma v Žiline a okolí

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 48 do 65

2x kúpené

Auto s výlučne pozitívnou karmou

Nad skutočnosťou, že kedysi autá jazdili na benzín či naftu budú vaše vnúčatá už len krútiť hlavami. A vy sa vtedy budete môcť blysnúť spomienkou na ten pocit, keď ste si prvýkrát sadli do elektromobilu... Ale naspäť do prítomnosti. Vyskúšajte si jazdu na luxusnom športovom elektromobile Fisker Karma. Ak ste o elektromobiloch počuli, že sú len na mestské vozenie, tak o tomto americkom modeli to v žiadnom prípade neplatí. Maximálna rýchlosť je až 200 km/h a auto zrýchli z 0 na 100 km/h iba za 6,2 sekundy. Vyberte si či chcete tento zážitok absolvovať na 30 alebo rovno 60 minút. Presvedčte sa, čo znamená dokonalá jazda v každom detaile a vezmite so sebou aj 2 kamošov!

1 osoba, 2 osoby, 3 osoby 30min, 60min

V skratke

 • zľava na zážitkovú jazdu na elektromobile Fisker Karma
 • luxusný športový elektromobil
 • jazdí sa v Žiline a okolí po verejných komunikáciách
 • kupón platí až pre 3 osoby (pri 60-minútovom variante sa môžu za volantom vystriedať všetci)
 • dojazd 83 km, resp. ďalších 400 km pri využití benzínového motora, ktorý slúži ako generátor elektrickej energie
 • tip na nevšedný darček

Platnosť kupónu

do 31.03. 2018

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebné rezervovať si termín na t.č. 0903 543 007 alebo e-mailom ima@pobox.sk
 • pri rezervácii uveďte číslo a heslo kupónu
 • jazdí sa v Žiline a v okolí po verejných komunikáciách počas celého roka v prípade priaznivých poveternostných podmienok
 • jazdy sa môžu zúčastniť až 3 osoby (v prípade hodinového variantu sa môžu ako šoféri vystriedať všetci účastníci)
 • podmienka na riadenie vozidla je vlastniť vodičský preukaz minimálne 2 roky

V cene kupónu za 48 € je zahrnuté:

 • 30 min. jazda na elektromobile Fisker Karma pre max. 3 osoby

 

V cene kupónu za 65 € je zahrnuté:

 • 60 min. jazda na elektromobile Fisker Karma pre max. 3 osoby

 

Fisker Karma

Ide o luxusný športový elektromobil s predĺženým dojazdom, rok registrácie 2013. Vozidlo je pôvodom USA, vyrábané vo Fínsku pre európsky trh v rokoch 2011-2012. Vozidlo Fisker Karma je raritné, bolo ich vyrobené len 2500 kusov. Obsahuje elektromotor s výkonom 150 kW a Lion batériou s kapacitou 20 kWh, ktorá zabezpečuje dojazd 83 km. Zároveň je vozidlo vybavené 156 kW benzínovým motorom s objemom 1998 cm3, ktorý predĺži dojazd vozidla pri plnej nádrži o ďalších 400 km.

Vozidlo dosahuje max. rýchlosť 200 km/h a zrýchlenie z 0 na 100 km/hod za 6,2 s. Výbava obsahuje klimatizáciu, navigáciu, tempomat, zadnú cúvaciu kameru, predné aj zadné parkovacie senzory, elektrické ovládanie sedadiel, elektrické zrkadlá, elektrické okná, ohrev všetkých sedadiel. Sedadlá ako aj čalúnenie sú čiernej farby, kombinácia rôznych typov koží. Ako špecialita je tu solárna strecha, ktorá zabezpečuje čiastočné dobíjanie batérií. Bezkľúčové štartovanie spolu s automatickou prevodovkou zabezpečuje neopakovateľný zážitok z pohodlnej, nehlučnej jazdy najmä v režime elektro.
 

Ako jazda prebieha?

Jazdí sa v Žiline a okolí po verejných komunikáciach. Iné miesta len po zvláštnej dohode. Doba jazdy 1 (1/2) hodina, v čom je zahrnuté vysvetlenie funkcií vozidla, ukážka jazdy so šoférom, potom vedenie vozidla zákazníkom (podmienka vlastniť vodičský preukaz min. 2 roky). Zúčastniť sa môžu 3 osoby, v prípade hodinovej jazdy sa môžu vystriedať ako šoféri všetci účastníci. Jazdy sa uskutočňujú počas celého roka v prípade priaznivých poveternostných podmienok.