Vysoké Tatry: Jarné prázdniny s rodinnou lyžovačkou v Penzióne Skitour**+ na 4 dni a kúpanie sa v AquaCity Poprad

2x kúpené

Nezabudnuteľné jarné prázdniny

Užite si jarné prázdniny s rodinnou lyžovačkou vo Vysokých Tatrách s celodenným vstupom do AquaCity. Skutočný relax nájdete v Penzióne Skitour v Starej Lesnej a len pár kilometrov od Tatranskej Lomnice si môžete dopriať lyžovačku, sánkovačku na Hrebienku či prechádzky po snehovej krajine a dokonale si oddýchnúť s celou rodinou. Počas pobytu taktiež zažijete zmenu snehu za termálnu vodu v AquaCity, kde sa rodičia zrelaxujú a deti neskutočne vybláznia. A nezabudnite tiež využiť možnosť získania príspevku na rekreáciu u svojho zamestnávateľa!

2 osoby 4 dni Raňajky Penzión Vlastná doprava 2* WiFi, Parkovanie, Aquapark

V skratke

 • zľava na 4-dňový pobyt pre 2 osoby v Penzióne Skitour**+
 • v cene rozšírené kontinentálne raňajky
 • celodenný vstup do AquaCity Poprad
 • zľava na skipas v stredisku Lopušná Dolina
 • krásne prostredie Tatier s bohatými možnosťami na turistiku
 • po dohode zabezpečený odvoz a dovoz na vlakovú stanicu
 • dieťa do 5 rokov zdarma
 • pobyt je možné využiť aj cez príspevok na rekreáciu pre zamestnancov

Platnosť kupónu

do 31.03. 2019

Podmienky

 • pred zakúpením kupónov si preverte dostupnosť voľných termínov priamo v Penzióne Skitour, ktorý pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia ubytovania vopred e-mailom na skitour@skitour.sk alebo na tel. čísle +421 905 502 656
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu termínu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • check-in od 16:00 do 18:00 hod. (po 18:00 hod. je neskorý príchod spoplatnený), check-out do 10:00 hod.

Poskytovateľ

Penzión Skitour**+

Tatranská 186
059 52 Stará Lesná
+421 905 502 656

V cene kupónu za 172 € je zahrnuté:

 • ubytovanie pre 2 osoby na 4 dni (3 noci) v izbe so sprchou a toaletou
 • rozšírené kontinentálne raňajky pre 2 osoby
 • celodenný vstup Aquapacket do AquaCity v Poprade
 • 20% zľava na celodenný skipas v Lopušnej Doline
 • fľaša vína 
 • Wi-Fi
 • bezplatné parkovisko​

 

Príplatky za deti:

 • dieťa do 5 rokov bez nároku na služby: zdarma
 • dieťa do 14,99 rokov: 50 €/dieťa/pobyt na 4 dni s raňajkami (platí sa na mieste, pobyt pre dieťa bez vstupu do Aquacity)

 

Pre študentov a dôchodcov sú po registrácii zadarmo tatranské električky a vlaky (viac informácií na recepcii).

Pobyt je možné využiť aj cez príspevok na rekreáciu pre zamestnancov - rekreačný poukaz.

 

Doplatky:

 • miestny poplatok: 0,50 €/osoba/noc (povinné)

 

Penzión Skitour**+

Ubytovanie je zabezpečené v rodinnom penzióne Skitour v Starej Lesnej v 2-lôžkových izbách s možnosťou tretieho a štvrtého pevného lôžka (za poplatok). Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie.

V penzióne sa nachádzajú i tri kompletne zariadené kuchyne s chladničkami, mrazničkami, mikrovlnkou, elekt. čajníkmi, základným riadom a plynovými sporákmi.

K dispozícii je spoločenská miestnosť s TV/SAT, Wi-Fi, detský kútik, uzamknuté parkovisko, záhrada s podstrešeným grilom a krbom. Drevo a drevené uhlie je možné zabezpečiť za poplatok na mieste.

Viac o penzióne sa dozviete na webovej stránke.

 

AquaCity Poprad

Užite si všetkých 13 bazénov a vyše 350 atrakcií, vonkajšie termálne bazény, Mayskú pyramídu, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s laser show, exkluzívne kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, krytý 50 m plavecký a detský bazén, parné sauny, tobogany, šmýkačky, detské ihriská, športoviská, animácie a súťaže po celý deň.

Lyžiarske stredisko Skichem Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Prístup do strediska je po asfaltovej ceste, odbočkovu vo Svite pri Mäsokombináte NORD SVIT. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti.

 

Množstvo atrakcií v okolí:

Pozemná lanovka na Hrebienok, visutá lanovka na Skalnaté pleso, Spyder park Tatranská Kotlina, Bilíkova a Rainerova chata, Tatranské múzeum, Aquacity Poprad, termálne kúpalisko Vrbov, Belianska jaskyňa, bobová dráha v Tatranskej Lomnici, Spišská Sobota, Spišský hrad atď.

Tricklandia

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Aby ste v tejto hre uspeli, musíte zapojiť všetky svoje zmysly a nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Všetko je to o hlave. Náš mozog totiž často krát vyhodnocuje obrazy, ktoré vníma oko bez premýšľania o nich, čo vedie k senzorickým ilúziám. Jednoducho, na prvý pohľad máme pocit, že veci sú skutočné, až po premýšľaní o nich prídeme na to, že sa jedná len o trik. Trickartoví umelci sa snažia čo najviac ťa “oklamať” a ty budeš chcieť odhaliť čo najviac trikov. Je to vzrušujúce a zábavné pre všetkých!

Tatranský ľadový dóm

Tatranský dóm, jedinečný ľadový kostol s prvkami tatranskej histórie a prírody môžete nájsť na Hrebienku. Túto sezónu sa dóm nesie v honosnom štýle spišskej gotiky s krásnym skleneným oltárom. Tento raz sa stavitelia, 8 sochári a 7 pomocníci, pohrali s 90 tonami ľadu a premenili ho na chrám s jedinečnou atmosférou.

Denná/večerná sánkovačka - Hrebienok

Sánkovanie /pri vhodných podmienkach/ počas dňa alebo noci je obľúbenou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov. Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati.

Chodník korunami stromov

Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia a poučenia. Úplne si Vás získa výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať ako na dlani štíty Belianskych Tatier, unikátnu scenériu Pienin i malebné Zamagurie.