Vitamínová infúzia na Klinike exkluzívnej estetickej medicíny Victoria Regia - doplnenie dôležitého vitamínu C priamo do krvi

Vitamínová infúzia na Klinike exkluzívnej estetickej medicíny Victoria Regia - doplnenie dôležitého vitamínu C priamo do krvi

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 18 do 70

7x kúpené

Keď nestačí iba jeden pomaranč

Vedeli ste, že vitamín C má viac ako 20 pozitívnych účinkov na naše telo? Avšak pri užití vysokej dávky prostredníctvom potravín alebo výživových doplnkov sa do krvi vstrebe len malé množstvo. Ideálne je dostať vysokú koncentráciu céčka priamo do krvi. Práve na to slúži vitamínová infúzia v Klinike Victoria Regia. Pomôže získať svieži mladistvý vzhľad, pomáha pri prepracovaní, únave, rôznych zápaloch, aj pri zlom stravovaní, vylepšuje tonus pokožky alebo pri kĺbových ochoreniach. Vyskúšajte overenú vitamínovú bombu, ktorá vaše telo znova nakopne!

Ak sa telo nachádza v akomkoľvek nerovnovážnom stave (bez ohľadu na príčinu tejto nerovnováhy), potreba vyššej koncentrácie vitamínu C v krvnej plazme mnohonásobne rastie. Dostatočné množstvo sa dá do organizmu dostať len jeho priamym podaním do krvi.

V skratke

 • zľava na vitamínovú infúziu
 • vysoká dávka vitamínu C podaná priamo do krvi
 • pre každého, kto sa cíti unavený, prepracovaní
 • aj pri zápalových ochoreniach, pri bolestiach kĺbov
 • vylepšuje tonus pokožky a dodá svieži mladistvý vzhľad
 • pre tých, čo sa zle stravujú
 • bezpečné prevedenie
 • skúsený tím odborníkov

Platnosť kupónu

do 31.03. 2019

Podmienky

 • po zakúpení kupónov je potrebná rezervácia telefonicky na 0907888888 alebo mailom: info@victoria-regia.sk
 • odporúčame rezervovať termín, čo najskôr po zakúpení kupónov
 • rezervácia je záväzná

Na výber máte:

 • jednorázovú vitamínovú infúziu pre 1 osobu za 18 €
 • 5x jednorázovú vitamínovú infúziu pre 1 osobu za 70 €

 

Vitamínová infúzia

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa vstrebáva do krvi priamo v hornej a strednej časti tenkého čreva. Užiť príliš vysokú jednorazovú dávku „céčka“ nemá veľký význam. Na 100 % sa vstrebe v dávke do 200 mg. Pri jednogramovej dávke sa ho vstrebe menej ako 50 %. V stene tenkého čreva je molekulárny aktívny systém prenášačov, ktoré zabezpečujú vstrebávanie vitamínu C do krvi. Týchto prenášačov je obmedzené množstvo. Ak teda užijeme vysokú dávku vitamínu C ústami, do krvi sa ho dostane len obmedzené množstvo.

Ak sa telo nachádza v akomkoľvek nerovnovážnom stave (bez ohľadu na príčinu), mnohonásobne rastie potreba zvýšenej koncentrácie vitamínu C v plazme. Dostatočná koncentrácia sa však dá dosiahnuť jedine priamym podaním vitamínu C do krvi.

Vitamínom C nie je možné sa predávkovať. Telo si vezme toľko, koľko podľa svojich aktuálnych potrieb vyžaduje a zvyšok vylúči stolicou a močom. „Toxickú dávku vitamínu C stále nepoznáme,“ podotýka prof. PharmDr. Ján Kyselovič, CSc., dekan Farmaceutickej fakulty UK v Bratislave. Pred podávaním vysokých dávok vitamínu C v infúziách je dôležité vedieť, či má pacient dobrú funkciu obličiek a prípravok by nemali dostávať ani pacienti s problémami metabolizmu železa a jeho ukladaním v organizme (talasémia, hemochromatóza, sideroblastická anémia).

Preventívne podávanie vysokých dávok vitamínu C do žily sa odporúča ľuďom v stave oxidačného stresu. Ide o osoby, ktoré sú prepracované, unavené, zle sa stravujú, prekonávajú akútnu fázu zápalového ochorenia, ktoré má potenciál prejsť do chronického štádia. Liečebné podanie vitamínu C sa odporúča pri ochoreniach, ktorých vývoj môže vysoká plazmatická hladina vitamínu C pozitívne ovplyvniť. Sú to ochorenia spojené s prítomnosťou chronického zápalu – napríklad borelióza vo vyššom štádiu, reuma. Ďalej ochorenia spojené s degeneráciou kolagénu – degeneratívne ochorenia kĺbov a chrbtice (artrózy), paradentóza. Choroby spojené s poruchou imunitnej reakcie, napríklad astma, rôzne vírusové a bakteriálne infekcie, alergické a autoimunitné ochorenia.

Na klinike Victoria Regia v Bratislave nájdete kvalifikovaný personál, ktorý vám pred samotnou procedúrou poskytne odborné poradenstvo a odpovie na všetky vaše otázky. Ich kvalitná práca je zárukou vašej spokojnosti.