Praha: Pobyt v Hoteli Plaza Alta**** na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 163 do 235

2x kúpené

Jesenné potulky Prahou

Viete prečo je jeseň ten najlepší čas na návštevu Prahy? Pretože iba vtedy sa budete môcť prejsť po Karlovom moste bez toho, aby ste zakopli o zahraničných turistov a rady pred múzeami zázračne zmiznú. 4-hviezdičkový Hotel Plaza Alta Praha sa stane vašim dočasným domovom na 3 alebo 4 dni. Okrem luxusne zariadených izieb je jeho výhodou aj poloha v Holešoviciach, odkiaľ je bezproblémové spojenie s centrom mesta električkou alebo metrom. Zatúlajte sa pomedzi pražské uličky a odneste si ďalšie zaujímavé historky z českej metropoly.

2 osoby 3 dni, 4 dni Raňajky Hotel Vlastná doprava 4* Berieme karty, Vlastná reštaurácia, WiFi, Parkovanie

V skratke

 • zľava na pobyt v Hoteli Plaza Alta Praha****
 • klimatizované izby
 • blízkosť zastávky električiek aj metra
 • raňajky v cene pobytu
 • hotel je držiteľom ocenenia Eco Label, za šetrný a ekologický prístup

Platnosť kupónu

do 31.10. 2017

Podmienky

 • pred zakúpením kupónov odporúčame preveriť si dostupnosť termínov na stránke www.reservation.hotelvoucheronline.com
 • po obdržaní kupónu je potrebné urobiť rezerváciu na stránke www.reservation.hotelvoucheronline.com, kde uvediete číslo vášho kupónu
 • po potvrdení rezervácie vám bude vygenerovaný špeciálny kupón "Hotel Voucher Online", ktorý uplatníte na recepcii hotela
 • check-in od 14:00, check-out do 12:00

Poskytovateľ

Plaza Alta Hotel ****


Ortenovo náměstí 22 
170 00 Praha 
 
rezervácie vyplníte tu:

 

 

Na výber máte:

 • pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami za 163 €
 • pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s raňajkami za 235 €

 

V cene každého kupónu je zahrnuté:

 • ubytovanie v štandardnej dvojlôžkovej izbe
 • raňajky formou bufetových stolov
 • Wi-Fi zadarmo

 

Možné príplatky:

 • parkovanie: 18 €/deň (potrebná rezervácia)
 • prístelka: 25 €/osoba/noc
 • dieťa do 11 rokov bez nároku na lôžko: bezplatne

 

Hotel Plaza Alta Praha ****

Hotel Plaza Alta sa nachádza iba 20 minút od letiska, má ľahký prístup k diaľnici D8 a od železničnej stanice Holešovice a stanice metra je vzdialený 3 minúty.

Hostia, ktorí by chceli tráviť svoj čas prehliadkou Starého Mesta a hlavných mestských atrakcií, budú potrebovať len pár minút, aby sa k nim dostali autom, metrom alebo električkou.

Každá izba je klimatizovaná, má bezdrôtové pripojenie na internet a minibar. V izbách typu Executive si budete užívať ďalšie služby ako fľašu minerálnej vody pri príchode, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, župany, uteráky a širokú škálu kúpeľnej kozmetiky.

Priamou linkou električky sa dostanete do Starého Mesta a na Malú Stranu. Jej zastávka je len 50 metrov od hotela Plaza Alta. Počas tejto 12-minútovej jazdy sa budete kochať nádherným výhľadom na hrad a rieku Vltavu.

Hotel bol nedávno oficiálne uznaný ako šetrný k životnému prostrediu a je držiteľom Eco Label. 

 

Tipy na výlet:

Václavské námestie 
Predstavuje s dĺžkou skoro 700 metrov najväčšie kultúrne a obchodné centrum Prahy. Václavské námestie bolo svedkom mnohých historických udalostí, tradične sa tu konali (a tiež naďalej konajú) veľké oslavy aj demonštrácie. Dominantou námestia je jazdecká socha patróna Českej republiky sv. Václava stojaca pred budovou Národného múzea. V súčasnosti sa tu nachádzajú prevažne hotely, kancelárie, drahé obchody, módne butiky, predajne suveníru a rýchle občerstvenie.

Staromestské námestie
Je najstaršia a zároveň historicky najvýznamnejšie námestia Prahy. Začínalo sa formovať už v 10. storočí ako trhovisko na križovatke významných európskych obchodných ciest. Na Staromestskom námestí nájdete tie najvýznamnejšie pražské pamiatky - okrem iného aj Pražský orloj z roku 1410, ktorý je súčasťou južnej steny Staromestskej radnice.

Karlov most
Je najstarší most cez rieku Vltavu v Prahe - dokončený bol v roku 1402. Je dlhý 515 metrov, tvorený 16 oblúkmi a zdobí ho 30 kamenných sôch a súsoší. Karlov most prežil v histórii veľa povodní a preto prešiel v 70. a 80. rokoch generálnou opravou. Dnes sa radí medzi najobľúbenejšie pražské turistické pamiatky.

Pražský hrad
Pražský hrad predstavuje tradičné sídlo českých panovníkov a od roku 1918 tiež sídlo prezidenta Českej republiky. Svoje Prvopočiatky má pražský hrad v 9. storočí, v priebehu histórie bol postupne pristavovaný a upravovaný. Vo svojej súčasnej podobe je 570 m dlhý a 130 m široký a je tak podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším hradom na svete. Jeho súčasťou je aj Katedrála sv. víta, kde sú uložené korunovačné klenoty českých kráľov.

Vyšehrad
Je pôvodne kniežacie hradisko z 10. storočia, ktoré bolo postupne prebudované na mohutnú pevnosť. Opevnenie sa rozkladá na vysokej skale nad pravým brehom Vltavy. Počas svojej histórie bol Vyšehrad okrem iného aj sídlom českých panovníkov - v tom čase vznikol slávny vyšehradský kostol Sv. Petra a Pavla.