HolidayCard – hotely za polovicu

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 14,50 do 24,50

28x kúpené

Pre všetkých milovníkov cestovania - s kartou HolidayCard ubytovanie na Slovensku a v Čechách za polovicu.

Pre tých, ktorí majú túlavé topánky, radi cestujú, spoznávajú krásy Slovenska i Čiech, máme naozaj vynikajúcu ponuku. Počas 1, 2 alebo 3 rokov sa teraz ubytujete len za polovicu.

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre romantický wellness víkend, poznávací pobyt v meste, služobnú cestu alebo dovolenku na lyžiach pre celú rodinu, s kartou HolidayCard prenocujete vo všetkých dostupných izbách v hoteloch, penziónoch a iných ubytovacích zariadeniach za polovičné ceny.

Počiatočná investícia do karty HolidayCard sa vám veľmi rýchlo vráti, v závislosti od druhu a cenovej kategórie zariadenia už pri prvom prenocovaní.

Polovičné ceny

V skratke

 • zľava na kartu HolidayCard už od 14,50€
 • ubytovanie na Slovensku a v Čechách za polovičné ceny
 • možnosť výberu z 3 typov kupónov - 1, 2  alebo 3 ročná karta HolidayCard
 • neustále bohatšia ponuka ubytovania s tematickým vyhľadávaním
 • žiadna povinná konzumácia ani minimálna dĺžka pobytu
 • žiadne dodatočné rezervačné poplatky

Platnosť kupónu

do 30.06. 2014

Podmienky

 • kupón platí na kartu HolidayCard podľa typu kupónu
 • na jednu kartu HolidayCard je možné uplatniť len jeden kupón na osobu
 • kupón je potrebné uplatniť si TU (Kliknite na Objednať kartu - pre uplatnenie 100% zľavy z ceny karty HolidayCard, zaplatenej prostredníctvom zľavového portálu, zadajte v objednávkovom formulári 13-miestny zľavový kód svojho zľavového kupónu a overte ho stlačením tlačítka Overiť kód. Následne vyplňte objednávkový formulár a stlačte Objednať. Celková fakturovaná cena bude 0.00 €).V objednávkovom formulári zadajte vašu platnú e-mailovú adresu a po zrealizovaní objednávky dostanete obratom dočasnú kartu HolidayCard vo formáte PDF. Vytlačený dokument môžete okamžite použiť na ubytovanie za polovičnú cenu. 
 • v priebehu 10 pracovných dní vám bude poštou do vlastných rúk doručená vaša osobná karta HolidayCard, ktorá automaticky nahrádza dočasný dokument PDF.
 • akcia je limitovaná na 90 ks

Poskytovateľ

www.holidaycard.sk

info@holidaycard.sk

Služby zákazníkom:
Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.

Hodnotenia zákazníkov

holidaycard

Excelentné

5 z 5 (1x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (1 / 1)

 • 5
  1
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vyberte si z troch typov ponúkaných kupónov:

 • 1-ročná karta HolidayCard len za 14,50€
 • 2-ročná karta HolidayCard len za 19,50€
 • 3-ročná karta HolidayCard len za 24,50€

 

Kupón si možno uplatniť len na portáli HolidayCard.
 
Kliknite na Objednať kartu - pre uplatnenie 100% zľavy z ceny karty HolidayCard, zaplatenej prostredníctvom zľavového portálu, zadajte v objednávkovom formulári 13-miestny zľavový kód svojho zľavového kupónu a overte ho stlačením tlačítka Overiť kód. Následne vyplňte objednávkový formulár a stlačte Objednať. Celková fakturovaná cena bude 0.00€.
 
Turistika
 
Dodanie karty HolidayCard
 
V objednávkovom formulári zadajte vašu platnú e-mailovú adresu a po zrealizovaní objednávky dostanete obratom dočasnú kartu HolidayCard vo formáte PDF. Vytlačený dokument môžete okamžite použiť na ubytovanie za polovičnú cenu.
 
V priebehu 10 pracovných dní vám bude poštou do vlastných rúk doručená vaša osobná karta HolidayCard, ktorá automaticky nahrádza dočasný dokument PDF.
 

Výhody karty HolidayCard

 • ubytovanie v dostupných ubytovacích zariadeniach na Slovensku a v Čechách za polovičné ceny
 • investícia do karty HolidayCard sa rýchlo vráti, spravidla už pri prvom prenocovaní
 • neustále bohatšia ponuka ubytovania s tematickým vyhľadávaním
 • ubytovanie v dvoj a viaclôžkovej izbe len s jednou kartou HolidayCard
 • žiadna povinná konzumácia ani minimálna dĺžka pobytu
 • žiadne dodatočné rezervačné poplatky


Karta HolidayCard je platná 12 (24/36) mesiacov od dátumu vydania, a to okamžite po jej objednaní. Kartu HolidayCard môžete použiť počas celej doby jej platnosti ľubovoľne často. Karta HolidayCard platí na izbu (nie na osobu). Napríklad na ubytovanie v rodinnej izbe postačuje, ak kartou HolidayCard disponuje len jedna z osôb. V podrobných informáciách o každej izbe je uvedené, či sú v polovičnej cene ubytovania započítané aj raňajky alebo nie.

Výber z ponuky ubytovacích zariadení na portáli www.holidaycard.sk


Panorama resort

Hotel Panorama Resort vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených, priestranných apartmánoch a štúdiách s možnosťou prístelky. Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Neopakovateľný výhľad, balkón, moderný štýl, možnosť využitia kuchynky s chladničkou a mikrovlnou rúrou, to nájdete iba u nás. Hotel Panorama Resort je nefajčiarsky hotel. Viac informácií nájdete TU

Penzión na Slnečnej stráni

Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v obci Vyhne v malebnom prostredí Štiavnických vrchov s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu. Kapacita penziónu je 20 pevných lôžok + 5 prísteliek. Hostia sa môžu ubytovať v 1-, 2- a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV, satelitom, pripojením na internet. Pre náročnejších ponúkame izbu s vírivou vaňou a mini barom. Pre rodiny s deťmi rodinnú izbu (2x2 lôžková izba), ktorá je vybavená rýchlo varnou kanvicou, mikrovlnkou, kuchynským riadom. Viac informácií nájdete TU

Hotel U Leva

Hotel U Leva - luxusný hotel v centre Levoče za priaznivé ceny. Viac informácií nájdete TU.

Hotel Mýto

Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci Nízkych Tatier sa nachádza Hotel Mýto, ktorý Vás zaujme svojou architektúrou a okolitou prírodou. Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva a spolu so všetkými hotelovými strediskami Vám poskytnú dočasný domov počas celého roka. Nádherná príroda, príjemné prostredie a relax vo Vás zanechajú výborný pocit. Viac informácií nájdete TU

Vila Kalinčiak

Vila Kalinčiak sa nachádza v hornej časti mestskej časti Dolný Smokovec vo Vysokých Tatrách.  Polohou je umiestnená nie ďaleko od hlavnej cesty, ktorá vedie z Popradu do mesta Vysoké Tatry - Starý Smokovec. Od zastávky tatranskej električky Dolný Smokovec je tento malebný objekt vzdialený len 100 metrov. Pobyty v luxusne zariadených izbách s kompletnou výbavou zaručujú pohodlie a maximálny komfort. Viac informácií nájdete TU.

Parkhotel Mozolov

Parkhotel Mozolov - rekreačné stredisko s kapacitou 251 lôžok. Krytý vyhrievaný bazén, sauna, vírivá vaňa, vybavená detská herňa. Niekoľko ihrísk a klubovní. Viac informácií nájdete TU

Hotel Primavera

Hotel Primavera - ponúkame kvalitné ubytovanie v celkovo 87 dvojlôžkových izbách (všetky s možnosťou usporiadania twin alebo double, postele veľkosti "queen size") a 4 apartmánoch. Všetky izby sú vybavené LCD TV, kúpeľňou s vaňou, sprchou a bidetom. Pri izbách Superior a apartmánoch oceníte nádherný výhľad do údolia rieky Úhlavy. Vysokorýchlostný Internet LAN aj WiFi ZADARMO. Celý hotel aj izby sú vybavené riadenou klimatizáciou. K hotelu patria parkovacie miesta pre 140 osobných automobilov a 3 autobusy - zadarmo. Viac informácií nájdete TU.

Penzión Grémium

Novootvorený zrekonštruovaný Penzión Grémium sa nachádza v najužšom centre Bratislavy. V tesnej blízkosti penziónu je historická budova Opery Slovenského národného divadla, Slovenská filharmónia, Kasíno Reduta, Bratislavský hrad, Michalská brána, Hlavné námestie, Primaciálny palác, Slovenská národná galéria, niekoľko múzeí a povestné bratislavské korzo. Viac informácií nájdete TU.

Hoteli Bachledka Strachan

Oddychujte v pohodlí a so štýlom v Hoteli Bachledka Strachan v krásnom horskom prostredí Bachledovej doliny, v najstaršie osídlenej časti horskej obce Ždiar, v centre lyžiarskeho strediska SKI BACHLEDOVA. Hotel ponúka komfortné a pohodlné ubytovanie s maximálnou kapacitou 60 lôžok, vrátane prísteliek. Disponuje 4 apartmánmi, 12 dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky, 4 dvojlôžkovými izbami s pevnou prístelkou, sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), TV SAT, wifi free. Viac informácií nájdete TU.