Superovocie Goji - balenie 60 tabliet

Superovocie Goji - balenie 60 tabliet
17x kúpené

Ázijský elixír mladosti

Bobuľa šťastia - tak volajú v Ázii toto superovocie s množstvom blahodarných účinkov pre ľudské zdravie. Podporuje dlhovekosť, bojuje proti rakovine, zlepšuje sexuálne funkcie, podporuje chudnutie, zlepšuje krvný obeh, zrak, znižuje cholesterol a je vhodné pre vegetariánov, keďže obsahuje viac železa, ako hovädzí steakVyskúšajte i vy tento červený diamant z Himalájí!

V skratke

 • zľava na balenie Goji berry - 60 tabliet
 • balenie vydrží na 2 mesiace
 • superovocie - dlhý zoznam zdraviu prospešných účinkov
 • obsahuje 18 aminokyselín, vlákninu, vyše 20 rôznych vitamínov a minerálnych látok

 

Platnosť kupónu

do 15.10. 2015

Podmienky

 • po obdržaní kupónu nie je nutná dodatočná objednávka u poskytovateľa, tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 6,99 € je zahrnuté:

 • 1 balenie goji berry - 60ks tabliet

 

goji

 

Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť pohárom vody. Balenie vydrží na 2 mesiace.

Zloženie: goji berry extrakt 500mg (4:1) zodpovedá 2000mg, stearát
horečnatý, želatína
 
Neobsahuje:  žiadne umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu, kvasnice
 
Ovocie Goji obsahuje:
 • viac vitamínu C ako pomaranče
 • viac beta-karoténu ako mrkva
 • viac železa ako hovädzí steak
 

Goji je drobné bobuľovité ovocie oranžovo-červenej farby, ktoré rastie na neveľkých kroch, vysokých okolo 1-3 metre. Tento zázrak prírody rastie predovšetkým v Číne a menších častiach Mongolska, ale najdôležitejšie je územie v chránenom údolí himalajských vrchov a to v Tibete a Nepále. Plody dozrievajú od júla do októbra. V Ázii je toto ovocie už po celé stáročia na poprednom mieste a preto je tam známe aj pod názvom "červený diamant". Je pravidelnou stravou Tibetských mníchov, ktorý si ho neuveriteľne cenia ako cenný dar prírody a aj vďaka ktorému sa dožívajú dlhého života. Goji je vysoko cenené vďaka svojím rozsiahlym pozitívnym prínosom na ľudské zdravie a stále si získava viac a viac nových fanúšikov po celom svete!

 

 

GOJI ako superpotravina: Goji ovocie je až priam neuveriteľne bohaté na vitamíny. Obsahuje 18 aminokyselín, vlákninu, vyše 20 rôznych vitamínov a minerálnych látok, vrátane vysokého množstva vitamínu C, A a železa. Bobule sú dobrým zdrojom vitamínov B-skupiny a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť pred spadom z chemických reakcií v tele. Goji bobule sa tradične používajú na zníženie krvného tlaku a hladiny cholesterolu v krvi, ďalej vnútorne pri liečbe cukrovky, zlepšujú slabý zrak, bojujú proti závratom, impotenci a klimakterickým problémom. Goji bobule obsahujú beta-karotén, ktorého schopnosť zlepšiť videnie bola dokumentovaná už pred viac ako 1500 rokmi v Číne. Goji má svoju dlhú históriu v tradičnej čínskej medicíne, kde sa používa ako prostriedok s cieľom posilniť imunitný systém, chrániť našu pečeň, zvyšovať tvorbu zdravých spermií a zlepšovať krvný obeh.

GOJI sa taktiež nazýva "ovocná viagra"podporuje tvorbu testosterónu a zvyšuje sexuálne funkcie rovnako u mužov aj žien. Pomáha tiež pri chudnutí, vďaka obrovskému množstvu antioxidantov bojuje proti rakovine a predlžuje život.

Goji podporuje zdravý krvný obeh a pomáha metabolizmu pleti. Pomáha znižovať kyslikové voľné radikály a chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením. 

GOJI má i pomenovanie ako "bobule štastia" a to vraj kôli neuveriteľnému pocitu pohody, ktorý dokážu vyvolať. Goji bobule vás doslova nútia sa smiať!

 

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu.