Ekologická fľaša z nezávadného materiálu pre chladené i horúce nápoje

Ekologická fľaša z nezávadného materiálu pre chladené i horúce nápoje Detailne overená ponuka našim tímom
49x kúpené

Nechytať, toto je moja fľaša!

Konečne je tu fľaša, ktorá udrží krok s vaším rýchlym životným štýlom! Nahraďte vysokú spotrebu škodlivých plastových fliaš za túto jednu, ktorá bude vaším verným spoločníkom po celý deň. Zaručí vám dostatočný príjem tekutín či už pri športe, na cestách alebo v práci. Je vyrobená z odolného materiálu bez škodlivín, ktorý nezadržiava pachy či chute. Vyskúšajte i vy tento svetový hit, ktorý sa teší obrovskej popularite už od svojho vzniku. Šetrite životné prostredie a majte svoje obľúbené horúce, chladené nápoje či ovocie neustále po ruke!

V skratke

  • zľava na trendy fľašu s praktickým vrecúškom
  • svetový hit, štýlový vzhľad
  • odolná voči poškodeniu
  • objem 500 ml
  • je nezávadná pre zdravie človeka a ekologická

 

fľaša my bottle

Platnosť kupónu

do 15.03. 2016

Podmienky

  • tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu na adresu zadanú pri kúpe kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 4 € (doručenie kuriérom - ide o krehký tovar) sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny

V cene kupónu za 6,99 € je zahrnuté:

  • 1 x fľaša - 500 ml
  • 1 x praktické vrecúško

 

 

Najštýlovejšia fľaša, akú si viete predstaviť - kto ju nemá, nie je IN! Hneď od svojho vzniku vyvolala obrovský záujem a bola zaradená medzi svetové vychytávky. Dodávaná so štýlovým vrecúškom. Je perfektným doplnkom na výlety, do prírody, fitka alebo len tak na prechádzky po meste. Čokoľvek do fľašky dáte, či už kávu, čaj, ovocný nápoj alebo ovocie, vyzerá skvele, imidžovo a pritiahne všetky pohľady okolia.

Je vhodná pre teploty od -40°C do 100°C.

Rozmer fľašky: výška 19,5 cm

Objem: 500 ml

Farba: priesvitná

Vyrobená z nezávadných materiálov.

 

 

Kúpou tejto fľaše tiež prispievate k šetreniu životného prostredia. Jej používaním obmedzujete množstvo odpadu z plastových fliaš, ktoré patria medzi hlavných nepriateľov planéty. Plastové fľaše taktiež svojím zložením vypúšťajú do nápojov škodlivé látky, čo vám pri nezávadnom zložení tejto fľaše nehrozí.

Materiál: Tritan - prírodná živica (väčšia odolnosť voči poškodeniu, jednoduché čistenie, nezadržiava pachy a chute), Polypropylene (vrchnák)