Feromónové parfumy pre mužov i ženy - zvýšte svoju šancu na úspech u opačného pohlavia!

Feromónové parfumy pre mužov i ženy - zvýšte svoju šancu na úspech u opačného pohlavia!

Táto ponuka má 2 varianty.

11x kúpené
Feromónový parfum MariMax Love pre ženy (15 ml) 65%
Feromónový parfum MariMax Love pre mužov (15 ml) 65%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Zaujmite vytúženú osobu

Určite sa vám už veľakrát stalo, že vás zaujala určitá osoba, ale nemali ste odvahu ju osloviť. Báli ste sa, ako to dopadne, vzdali ste to a vytúženú osobu ste nakoniec neoslovili. Pri prvom stretnutí je najdôležitejší práve prvý dojem, ktorý nesmiete pokaziť. Pomôže vám k tomu feromónový parfum MariMax, ktorý vám dodá odhodlanie a sebaistotu a potrebnú atraktivitu a zvýšite tak svoje šance na úspech u opačného pohlavia. Feromónový parfum je vhodný pre každého, kto hľadá novú lásku, kamarátov, chce sa stať obľúbeným v kolektíve, chce zapôsobiť na šéfa či na pohovore, alebo zvýšiť sebavedomie a atraktivitu. Zmeňte svoj život vďaka feromónom, na ktorých funguje celý živočíšny svet!

V skratke

  • zľava na feromónový parfum MariMax Love
  • variant pre ženy i mužov
  • diskrétne balenie
  • zvyšuje atraktivitu
  • dodá sebaistotu a odhodlanie
  • tip na darček

Platnosť kupónu

do 31.01. 2018

Podmienky

  • po obdržaní kupónu nie je nutná dodatočná objednávka u poskytovateľa, tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 8,99 € je zahrnuté:

  • 1 ks feromonónového parfumu MariMax Love pre mužov alebo pre ženy

MariMax feromóny

MariMax obsahujú optimálnu koncentráciu feromónov, ktorá má zaručené fungovanieMariMax feromóny sú vysoko koncentrované a pôsobia na každého bez výnimky. Je dôležité, aby sa cieľová osoba dostala do vašej blízkosti, aby mohli byť feromóny aktivované a mohli začať pôsobiť. 

Parfumy MariMax sú obohatené o elegantnú vonnú zložku, čiže slúžia ako aj váš obľúbený parfum. Pokojne ich však môžete použiť aj v kombinácii s vaším parfumom.

Návod na použitie: streknite parfum každé 2 - 3 hodiny na krk alebo na zápästie. Parfum môžete streknúť i krátko predtým, než idete stretnúť niekoho výnimočného. Môžete ho streknúť aj do auta, izby či kúpeľne.

Čo sú ferómony?

Feromóny sú chemické látky, ktoré vylučuje jedinec, aby zapôsobil na iného jedinca opačného pohlavia svojho druhu. Feromóny ovplyvňujú naše správanie a našu fyziológiu. Prakticky celý živočíšny svet funguje a komunikuje na princípe feromónov. Napríklad na jar samičky zvierat prostredníctvom feromónov lákajú svojich partnerov a dávajú o sebe vedieť aj na vzdialenosť 10 kilometrov.

Každý z nás vysiela nejakú chémiu tela, ktorá pôsobí na iného. Nie je to iba o fyzickej kráse, dá sa povedať, že je to aj o vnútornej kráse, kedy podvedome vysielame svoju atraktivitu k niekomu inému. Feromóny sú totižto bez zápachu, čiže jedinec necíti ich vôňu, ale vníma ich podvedome a začne druhú osobu vnímať ako atraktívnu a zaujímavú. Feromóny učinkujú okamžite ako sa dostanú k naším receptorom v nose, na ich aktiváciu môže stačiť i jedna sekunda.