Podpora mladým cestovateľom - dobrovoľný príspevok na originálne cestovateľské expedície

Táto ponuka má 3 varianty.

10super prispievateľov

Pomôžte odvážnym cestovateľom zrealizovať vysnívanú expedíciu

Máte radi cestovanie? Aktívne na vlastnú päsť, cez cestovku alebo len tak prostredníctvom televíznych dokumentov, fotografií či cestovateľských premietaní? Asi každý z nás si vie naozaj užiť peknú dovolenku, či dobrodružnejšie spoznávanie sveta. A potom je tu ešte jedna skupina ľudí, a tou sú cestovatelia srdcom - takí, pre ktorých je drogou, chcú vidieť a zažiť čo najviac. Najlepšie nie celkom tradičným spôsobom. Chuť a odvaha im nechýba, každá takáto menšia alebo väčšia expedícia však niečo stojí a občas chýbajú financie...

Keďže ZaMenej.sk má vás - skvelých zákazníkov, ktorí už mnohokrát svojou troškou pomohli zdravotne postihnutým, chorým deťom alebo zvieratkám v útulkoch, rozhodli sme sa podporiť aj ďalšiu skupinu ľudí, ktorí si to zaslúžia. Symbolické euro nikomu z nás nebude chýbať a pocit, že ho niekto zúžitkuje na skvelý účel, určite zahreje. Z každej takejto expedície vznikne cestovateľské premietanie, na ktoré sa všetci môžeme ísť pozrieť a na vlastne oči sa presvedčiť, že naša malá investícia stála za to.  ;)

Zapojte sa do našej podpornej akcie aj vy!

Expedičný fond je organizovaný občianskym združením Cestou necestou, založené Michalom Knitlom, ktorý je cestovateľom telom aj dušou, a je autorom viacerých cestovateľských kníh. Určite ho mnohí poznáte z festivalov a premietaní, ktorých už OZ Cestou necestou zorganizovalo takmer stovku a mohli ste na nich vidieť vyše 800 prezentácií z celého sveta. V komisii pre výber tých naj expedícií, ktoré budú podporené z fondu bude aj zástupca zo ZaMenej.sk. Vybrali sme toho najscestovanejšieho z nášho tímu, ktorý pobehal niečo cez 70 krajín a stihol už aj cestu okolo sveta. Veríme, že vyberieme tie najlepšie expedície a premietania o nich sa vám budú páčiť!


"Chceš cestovať? Vypni počítač, zbaľ ruksak a choď! Áno, je to jednoduché."

 
Pozn. Tak ako pri našich predošlých zbierkach, ani v tomto prípade sa o správny smer vyzbieraných peňazí nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec. Všetko bude transparentné a ako vždy predtým. Dozviete sa, kde presne vaše peniaze šli a dostanete aj informáciu o prezentáciách, ktoré boli z ciest pripravené.

V skratke

  • venujte symbolické 1€, prípadne viac kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
  • prispejte na nové originálne expedície mladých ľudí
  • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie Expedičného fondu, z ktorého budú podporené cestovateľské expedície
  • naši podporovatelia vedia, kam idú peniaze - všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
  • naše minulé zbierky si môžete pozrieť v blogu ZaMenej.sk a charitatívnych akciách ZaMenej.sk
  • ĎAKUJEME!

Platnosť kupónu

do 31.08. 2016

Podmienky

  • zakúpením kupónu dobrovoľne prispievate na financovanie expedícií prostredníctvom Expedičného fondu OZ Cestou necestou
  • v prípade otázok nás kontaktujte na expedicie@cestounecestou.sk
  • kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre vašu referenciu o dare. Ďakujeme!

Poskytovateľ

OZ Cestou necestou

Raková 18
90091 Limbach

expedicie@cestounecestou.sk
www.cestounecestou.sk
 
Zakúpením kupónu prispievate na Expedičný fond a kupón je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet fondu. Ďakujeme.

Expedičný fond od roku 2015 podporuje slovenské expedície v zahraničí. Svoju expedíciu môže prihlásiť každý. Výsledky a zážitky z ciest následne publikujú na našej stránke a prezentujú verejnosti na festivaloch.

Pre rok 2016 sa zameriame na podporu expedícií na tému: “dobrodružstvo a spoznanie nepoznaného”. Cieľom je podporiť expedície, ktoré nám prinesú nové poznatky z miest, kde veľa ľudí a Slovákov doposiaľ nebolo.

Všetkým darcom vopred veľmi pekne ďakujeme za poskytnutú pomoc, veľmi si vážime každý, aj malý príspevok. Zbierka bude samozrejme zdokumentovaná a zverejnená pre transparentnosť našich podporovateľov. Ešte raz ďakujeme!"