Pomôžte psíkom a mačičkám v Útulku Piešťany - venujte symbolické 1 € alebo balenie granúl

Táto ponuka má 13 variantov.

180super prispievateľov

Aby boli aj v zime plní sily a energie!

Spolupráca obetavých zamestnancov z Útulku Piešťany a tímu ZaMenej.sk - samozrejme s podporou všetkých dobrých ľudí, ktorí cez náš portál prispievajú, už niekoľko rokov pomáha podporovať zvieratá. Po dlhšom čase by sme radi túto pozitívnu energiu opäť raz využili v prospech našich štvornohých priateľov, ktorí si sami pomôcť nevedia, a tak našu pomoc potrebujú.

Zhruba 100 psíkom a mačkám by sme chceli tentokrát trošku spestriť jedálniček. Mnoho ľudí s dobrým úmyslom prináša do útulku rôzne granuly, za čo sme všetci vďační. Aj v tomto však platí, že niekedy menej je viac a prínosnejšie je pre zvieratá menšie balenie kvalitných granúl, než obrovské vrecia lacných a nie práve najkvalitnejších granúl z nemenovaných obchodných sietí. Aj preto sme vybrali celostné (holistické) suché krmivo bez doplnkových látok a konzervantov, sme presvedčení, že bude chutiť a psíkom a mačkám zdravo doplní výživu.

Celkovo by sme radi vyzbierali aspoň 100 kg granúl, resp. sumu, za ktorú je možné takéto množstvo nakúpiť. Aby sa nám podarilo tento cieľ splniť čo najskôr a spolu, tak za každý Váš nákup granúl, pridáme jeden kilogram granúl aj my. Celý výsledok - ako vždy - zverejníme a budeme vás informovať.

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy, zdravotnú starostlivosť a ďalšie činnosti

“Neustále sa snažíme hľadať spôsoby, ako vylepšiť podmienky v našom útulku, no všetko niečo stojí a každý deň je okrem náročnej prevádzky a starostlivosti o existujúcich obyvateľov zároveň neustálym závodom o prežitie v zmysle financovania nevyhnutného. Bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení - to je holý fakt.”
Ľubomíra Baleková, Predsedníčka Útulku Piešťany

V skratke

 • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
 • venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac peniažkov kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
 • pokiaľ chcete prispieť radšej priamo kúpou granúl, budeme len radi - a zvieratká tiež   ;)   
 • Za každý váš nákup granulí, pridáme 1 kg granúl aj my
 • v prípade nákupu granúl pre útulok, dostanete ako malý bonus 10 percent sumy nákupu v kreditoch - ako malé poďakovanie nášho portálu
 • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na nákup potravy pre zvieratá v útulku
 • naši podporovatelia vedia, kam idú peniaze - všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
 • vyzbierané a nakúpené granuly doručíme osobne do Útulku v Piešťanoch
 • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
 • ĎAKUJEME!

FuzzYard nie je len taká obyčajná značka výrobkov pre psy. FuzzYard to sú odvážne vzory, luxusné materiály a kvalitné produkty, ktoré si váš chlpáč zamiluje. V našej ponuke nájdete komplet výbavu pre psov:

Podmienky

 • zakúpením kupónu dobrovoľne prispievate na nákup granúl pre Útulok Piešťany, resp. prispievate priamo kúpou granúl
 • v prípade otázok kontaktujte útulok na tel. čísle 0904 170 913 alebo e-mailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre vašu referenciu o dare. Ďakujeme!
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany
0904 170 913
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

O správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec. Všetko bude transparentné a ako vždy predtým, vedenie útulku nám dá presne vedieť, na aké účely a v akých výškach boli využité. Prípadne si môžete urobiť výlet do Piešťan do útulku a vyvenčiť niektorého zo psíkov - vašej návšteve sa len potešia!

predošlé zbierky si môžete pozrieť v blogu ZaMenej.sk a charitatívnych akciach ZaMenej.sk, konkrétne každú predchádzajúcu zbierku pre Útulok Piešťany: 1. zbierka na unimobunku pre šteniatka, 2. zbierka na unimobunku pre šteniatka, zbierka na nový plot, zbierka na zaobstaranie búd a plastových dvierok na búdy, zbierka na operáciu urgentných prípadov

 

O útulku Piešťany

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.

Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich web stránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná. Ďakujeme!

 

 

O Carna4 a ich produktoch 

CARNA4 - kompletné krmivo pre psy všetkých plemien a všetkých vekových kategórií

Prvé celostné (holistické) suché krmivo bez doplnkových látok a konzervantov.

Carna4 je krmivo rovnajúce sa svojou kvalitou tým najlepším svetovým dehydrovaným a mrazeným krmivám. Cenovo je však Carna4 oveľa priaznivejšie a tiež dávkovanie je nižšie. Svojou bezpečnosťou a zdravotným prínosom pre psy je na veľmi vysokej úrovni. Efektívne pomáha v boji s problémami so zažívaním, nepravidelnou stolicou, problémy s ušami, suchou svrbiacou pokožkou a mobilitou. Má veľmi nízky glyk. index 41. Vhodné ako náhrada alebo kombinácia pri kŕmení surovým mäsom alebo doma vareným jedlom. Do krmiva nie sú pridávané žiadne doplnkové látky ani konzervanty, mäsové múčky alebo tuky. Všetky bielkoviny, vitamíny, enzýmy a probiotiká sú z pôvodných skutočných surovín. Vďaka svojmu zloženiu a spôsobu spracovania dochádza u výrobkov Carna4 k samokonzervácii. Je vyrobené krátkym pečením a následným jemným sušením.