Zbierame sa psíkom v útulku na tucet nových drevených búd - pomôžete aspoň symbolicky aj vy? ;)

Táto ponuka má 4 varianty.

272super prispievateľov

Aby mali bezpečný úkryt a útulný domov

Po úspešných spoluprácach Útulku Piešťany a nášho tímu zo Zamenej.sk už vieme, že sa tu nachádza množstvo ľudí s dobrým srdcom, a preto by sme vás opäť radi oslovili a pomohli našim štvornohým priateľom v Piešťanoch. Prosím, zapojte sa pre skvelý pocit z poskytnutej pomoci!

Taktiež môžete pomôcť zakúpením kvalitných granúl od slovenskej firmy, ktorými psíkom obohatíme zimnú stravu. ZaMenej.sk ešte navýši vyzbierané kilá granúl o 30 percent a osobne ich doručíme do útulku v Piešťanoch.

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy a úpravy.

“Neustále sa snažíme získavať peniaze z rôznych aktivít ako sú Patronát, burzy, aukcie alebo 2% z dane, je to však každoročný závod o financovanie nevyhnutného a bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení.  Preto sa opäť obraciame na vás, len vďaka vám môžeme pomáhať - to je holý fakt – a napriek tomu, že tento rok je zima relatívne mierna, je dôležité zabezpečiť psíkom dôstojné podmienky a teplo aj na nasledovné zimy.”
Ľubomíra Baleková, Predsedníčka Útulku Piešťany

V skratke

 • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
 • venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac peniažkov kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
 • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie zateplených búd v Útulku Piešťany
 • naši podporovatelia veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
 • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
 • možnosť prispieť aj zakúpením kvalitného krmiva od slovenského výrobcu
 • ĎAKUJEME!

Podmienky

 • kupón platí ako dobrovoľný príspevok na zaobstaranie búd a pre Útulok Piešťany
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • počet kupónov v akcii nie je limitovaný dosiahnutím vyzbieranej sumy, dodatočne vyzbierané prostriedky budú použité na financovanie ďalších potrieb útulku, ich zoznam môžete nájsť tu
 • v prípade otázok kontaktujte útulok na tel. čísle 0904 170 913 alebo e-mailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre vašu referenciu o dare
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany
0904 170 913
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Ako každý rok, aj tento rok je potrebné nahradiť niekoľko psích búd novými, zateplenými, niektoré sú už v úplne dezolátnom stave, jednak vplyvom počasia, ale tiež niektorí psíkovia si ich “vylepšujú”, bohužiaľ sa tomu nedá zabrániť, častokrát si tým vybíjajú energiu, pretože majú nedostatok pohybu. Ako sme tiež nedávno zistili, búdy z OSB dosiek nie sú celkom zdravotne nezávadné, sú lepené lepidlami, ktoré sú potenciálne kardinogénne a pri ohrýzaní sa dostávajú do ich tela, čo môže sposobiť rôzne zdravotné problémy.
Milí priatelia, opäť prostredníctvom portálu ZaMenej.sk prosíme o pomoc.
V týchto horúčavách by veľmi pomohli veľké slnečníky do areálov a tienidlá pre zvieratká.Potrebujeme 5 slnečníkov a 3 tienidlá.
Dúfame,že aj s vašou pomocou prežijú zvieratká horúce leto v pohodlí.
Jedna poriadne urobená zateplená búda s niekoľkoročnou životnosťou (kvoli garancii kvality ich už roky dávame vyrábať rovnakému dodávateľovi) vychádza na 150 €. Celková aktuálne potrebná suma na 12 nových búd je 1800 €.

”Tak vysokú sumu nie sme schopní generovať vyhlásenou zbierkou na našich stránkach a 2% sú ešte ďaleko, preto potrebujeme pomoc omnoho väčšej skupiny ľudí, preto sme nesmierne vďační za pomoc teamu zo Zamenej.sk.”

O správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec. Všetko bude transparentne zdokumentované pre verejnosť, prípadne si môžete urobiť výlet do Piešťan - vašej návšteve sa len potešia!

Predošlé zbierky si môžete pozrieť v blogu ZaMenej.sk a charitatívnych akciach ZaMenej.sk, konkrétne každú predchádzajúcu zbierku pre Útulok Piešťany: 1. zbierka na unimobunku pre šteniatka, 2. zbierka na unimobunku pre šteniatka, zbierka na nový plot, zbierka na zaobstaranie búd a plastových dvierok na búdy, zbierka na operáciu urgentných prípadov

 

O útulku Piešťany

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.

Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich web stránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná. Ďakujeme!

 

 

LABANATO - kvalitné granule od slovenského výrobcu

Pokiaľ by sme chceli naším chlpáčom dopriať aj dobrú a výdatnú maškrtu, predstavujeme aj vysokoakostné krmivá - za studena lisované granule značky Labanato. Aj granule sa dajú vyrábať s rozumom, ale zároveň od srdca a s láskou. Viac o tom priamo na www.labanato.sk