Mobilný telefón pre deti prehráva pesničky, svieti a naučí vaše deti angličtinu hravou formou

Mobilný telefón pre deti prehráva pesničky, svieti a naučí vaše deti angličtinu hravou formou Detailne overená ponuka našim tímom

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 5,50 do 6,90

133x kúpené
Detský mobilný telefón na výučbu angličtiny Talking Tom 72%
Detský mobilný telefón na výučbu angličtiny Frozen 50%
Detský mobilný telefón na výučbu angličtiny Máša a medveď 50%
Detský mobilný telefón na výučbu angličtiny Minecraft 50%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,40€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Najväčšie prekvapenie pod vianočným stromčekom

Odborníkom sa doteraz nepodarilo zhodnúť na tom, kedy je ten správny čas na prvý mobil pre dieťa. My tvrdíme, že ten čas je práve teraz. Predstavte si tú explóziu radosti pod vianočným stromčekom, keď si váš drobec rozbalí svoj prvý telefón, ktorý svieti, rozpráva príbehy, opakuje zvuky a vyhráva pesničky. Síce sa vám z neho deti nedovolajú, no môžu si hravou formou osvojiť angličtinu - mobil sa prihovára práve v tomto jazyku pomocou jednoduchých textov. Vyberte si z obľúbených rozprávkových motívov Ľadového Kráľovstva, Talking Tom, Minecraft alebo Máša a medveď a prichystajte vašej ratolesti naozajstné vianočné prekvapenie!

V skratke

  • zľava na detský mobilný telefón s rôznymi motívmi
  • pesničky, rozprávky a uspávanky v angličtine
  • naučte deti angličtinu hravou formou
  • ide o hračku, nie o skutočný mobilný telefón
  • ideálny darček pre vaše deti

Platnosť kupónu

do 20.01. 2017

Podmienky

  • tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR 1,40 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny

Poskytovateľ

Alpha shop s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0911 199 288
 
 

Telefón Talking Tom

Má nahratých 9 celých rozprávkových príbehov, 9 detských pesničiek, 5 klasických pesničiek známych interpretov, 3 uspávanky a 5 veselých melódií na spievanie. Na telefóne nájdete aj 12 dotykových tlačidiel a 3 možnosti zvukov klávesnice. Telefón má rozmer ako klasický mobilný telefón Samsung Galaxy S3. Ide o hračku, nie o skutočný mobilný telefón, a preto sa nemusíte báť o váš účet. Telefón je na baterky 3xAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery: cca 12 x 7 cm

 

Telefón Frozen

Detský telefón s motívom jednej z najobľúbenejších rozprávok posledných rokov. Prehráva 10 najznámejších piesní a melódií z tohto animovaného filmu a vďaka rozprávkovým príbehom o statočnej Anne a jej sestre Else, ktoré sú všetky v angličtine, sa môžu deti rýchlejšie a jednoduchšie zdokonaľovať v cudzom jazyku.

Rozmery: cca 15 x 7,5 x 1,3 cm

 

Telefón Máša a medveď

Ktoré dieťa by nepoznalo obľúbenú huncútku Mášu z animovanej ruskej rozprávky? Telefón prehráva tri anglické pesničky a množstvo ďalších melódii a vyzváňacích tónov. Obsahuje 2 rozprávkové príbehy v angličtine. Telefón svieti a dokáže vytvoriť krátke nahrávky hlasu. Ovládanie pomocou dotykovej vrstvy obrázkového displeja.

Rozmery: cca 15 x 7,5 x 1,3 cm

 

Telefón Minecraft

Obľúbení hrdinovia z hry Minecraft môžu vaše deti sprevádzať odteraz kdekoľvek. Telefón prehráva tri anglické pesničky a množstvo ďalších melódii a vyzváňacích tónov.Obsahuje 2 rozprávkové príbehy v angličtine. Telefón svieti a dokáže vytvoriť krátke nahrávky hlasu. Ovládanie pomocou dotykovej vrstvy obrázkového displeja.

Rozmery: cca 15 x 7,5 x 1,3 cm