Knihy pre deti z vydavateľstva Matys - najkrajší darček pod stromček

Knihy pre deti z vydavateľstva Matys - najkrajší darček pod stromček

Táto ponuka má 11 variantov.

cena od 4,50 do 8,50

41x kúpené
Tvorivé nápady pre šikovné deti 47%
Veľká kniha pre šikovné rúčky 47%
Je úžasné byť dievčaťom 41%
Je úžasné byť chlapcom 41%
Najkrajšie báje a povesti 38%
Podivuhodný príbeh Nilsa Holherssona 33%
Môj ilustrovaný slovník 45%
Najkrajší svet rozprávok 45%
Bájky pre malých i veľkých 41%
Krásne rozprávočky pre najmenších 41%
Z rozprávky do rozprávky 43%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,60€

(u vás do 2 pracovných dní)

Overená klasika pod stromčekom

Knižky sa veľmi dobe cítia zabalené pod vianočným stromčekom. Oveľa radšej však sú, keď si v nich deti listujú, čítajú či pozerajú obrázky. Venujte svojim malým ratolestiam hodnotný darček, ktorý ich zabaví, poučí a spríjemní voľný čas. Nádherne ilustrované postavičky rozvíjajú fantáziu, logiku aj tvorivosť najmenších detí. Vianočná nádielka nemusí byť len o tabletoch a elektronických vychytávkach. Klasické knižky nikdy nevyjdú z módy a spoločné chvíle, ktoré strávite čítaním vám nenahradí žiadna technika. Urobte sviatky čarovnými vďaka výnimočným príbehom z vydavateľstva Matys!

PREDVIANOČNÝ TIP: Ak chcete stihnúť doručenie knižiek do Vianoc, urobte objednávku do 15.12.2017.

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre dievčatká aj chlapcov
 • rozvíjajú logiku, predstavivosť a tvorivosť
 • knihy vzdelávajú zábavným a hravým spôsobom
 • krásne ilustrácie
 • pre malých školákov i predškolákov
 • tip na darček pod stromček

Platnosť kupónu

do 31.12. 2017

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,60 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
 • pre doručenie do Vianoc je potrebné urobiť objednávku najneskôr do 15.12.2017

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
832 59 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

5 z 5 (3x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (3 / 3)

 • 5
  3
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Bájky pre malých i veľkých 

Bájky s poučením pre každého. Levy, líšky, zajace, vrany? Všetky tieto i mnohé ďalšie zvieratá sa objavujú na stranách knižky s rozličným osudom: podvádzajú a sú podvedení, lovia korisť a sami sa ňou stávajú, dôverujú alebo pochybujú. Bájky učia ľudí žiť a zasmiať sa na svojich chybách.

Počet strán: 172, väzba: pevná, formát knihy: 205 x 265 mm

 

Je úžasné byť dievčaťom 

Pri čítaní týchto stránok vás sprevádzajú tri dievčatá: Victoire, Mathilde a Charlotte. Sú vám určite podobné a mohli by byť vašimi priateľkami. V knihe sa dozviete všetko o sebe, čo ste sa nikdy neodvážili spýtať. Oni to už vedia a dobre sa pozrite ako sa na obálke usmievajú. Dievčatá, užívajte si život plnými dúškami ako oni a denne si vychutnávajte kopec radostí… Buďte sami sebou, buďte šťastné.

Počet strán: 144, väzba: pevná, formát knihy: 210 x 220 mm

 

Je úžasne byť chlapcom      

Dôkaz o tom, že sú úžasní, je už fotografia na obálke! Ak chcete o nich vedieť viac, otvorte si túto knihu a čítajte ako treba žiť, aby ste mali stále úsmev na tvári. Quentin, Milan a Rémi vás budú sprevádzať celou knižkou. Majú rovnakú energiu a rovnakú chuť do života ako vy! Kladú si miliardy otázok a v tejto knihe našli veľa odpovedí... A kopec nových kurióznych námetov ako byť úžasný.

Počet strán: 144, väzba: pevná, formát knihy: 210 x 220 mm 

 

Krásne rozprávočky pre najmenších  

Zbierka krátkych, vtipných a poučných príbehov na čítanie pred spaním, ktoré dieťa prenesú do rozprávkového sveta. Ten je plný dobrej nálady a harmónie. Príbehy navodia dieťatku pohodu pri príjemnom zaspávaní a pekné sny.

Počet strán: 234, väzba: pevná, formát knihy: 200 x 260 mm

 

Môj ilustrovaný slovník

Vďaka tomuto slovníku sa deti naučia mnohé anglické výrazy z rôznych oblastí života (doprava, zamestnanie, farby, zemepis...). Pomôžu im v tom pestré obrázky, zápis výslovnosti prispôsobený pre malých čitateľov a prehľadná pomôcka na konci knihy. Tá slúži na zopakovanie naučených slovíčok. S týmto slovníkom sa angličtina stane hrou!

Počet strán: 140, väzba: pevná, formát knihy: 220 x 270 mm

 

Najkrajší svet rozprávok 

Jedna kniha na toľko krásnych rozprávok, koľko ich koluje medzi ľuďmi, je málo. Preto prichádza k malým čitateľom výber toho najkrajšieho. Opäť bude víťaziť dobro nad zlom, spravodlivosť nad krivdou, láska nad nenávisťou, múdrosť nad hlúposťou. A deti, ich rodičia či starí rodičia prežijú opäť nezabudnuteľné chvíle pri spoločnom čítaní.

Počet strán: 144, väzba: pevná, formát knihy: 214 x 297 mm

 

Najkrajšie báje a povesti 

Staroveké báje a povesti patria nepochybne k najstarším základom európskej kultúry a vzdelanosti. Neuveriteľné príbehy o všemocných starovekých bohoch, o udatných hrdinoch aj poučných skutkoch sú veľmi zaujímavým čítaním. Ich čaro a dobrodružstvo ocenia najmä mladí čitatelia. Vydavateľstvo Matys prichádza teraz s tými najznámejšími a najkrajšími zo starovekých bájí a povestí. Tie sú podľa predlohy známeho španielskeho autora G.P. Sevillu upravené do tej najpútavejšej podoby. 

Počet strán: 64, väzba: pevná, formát knihy: 235 x 300 mm

 

Podivuhodný príbeh Nilsa Holgerssona

Toto je pútavý príbeh o dobrodružstvách nezbedného 14-ročného Nilsa, ktorý sa premení na malého škriatka. Preletí švédskou krajinou na krídlach gunára a naučí sa veľa nielen o zemepise a folklóre, ale hlavne o prírode a nesmiernej hodnote priateľstva.Táto knižka zároveň pomôže deťom zdokonaliť sa v čítaní, vďaka ktorému sa ocitnú vo svete fantázie a čarovných príbehov. Presvedčia sa, že čítanie je zábava, ktorá ich môže sprevádzať po zvyšok života!

Počet strán: 80, väzba: pevná, formát knihy: 215 x 285 mm

 

Tvorivé nápady pre šikovné deti

Kniha pre zvedavých a šikovných chlapcov a dievčatá je plná nádherných obrázkov s množstvom návodov, rád a nápadov. Vďaka nej sa dieťa môže zabaviť, naučiť nové veci a dozvedieť rozličné zaujímavosti. Tiež môžu vykúzliť malé či veľké umelecké dielka, rozvinúť svoju tvorivosť, zručnosť a fantáziu. Kniha je výborným pomocníkom nielen pre malých šikuľkov a šikuľky, ale aj pre rodičov a pedagógov voľnočasových aktivít a umeleckých predmetov. Je rozdelená do štyroch častí, v ktorých sa dieťa stáva malým umelcom, vedcom, záhradníkom i kuchárikom.

Počet strán: 160, väzba: flexo, formát knihy: 210 x 285 mm

 

Z rozprávky do rozprávky

Táto bohato ilustrovaná knižka uvádza detského čitateľa do klenotnice svetového rozprávkového dedičstva. Nájdete tu 16 klasických rozprávok s krásnymi ilustráciami a veľkým písmom, ktoré ocenia najmä malí začínajúci čitatelia. Deti aj dospelí v nej nájdu najznámejšie rozprávky bratov Grimmovcov, Hansa Christiana Andersena, Charlesa Perraulta a ďalších svetových rozprávkarov.

Počet strán: 256, väzba: pevná, formát knihy: 210 x 287 mm

 

Veľká kniha pre šikovné rúčky 

Táto knižka učí deti aj dospelých, ktorí ich vychovávajú, ako vlastnoručne zhotoviť rôzne hračky, ozdoby či praktické drobnosti. Záleží už len na zručnosti a fantázii každého dieťaťa. Keď za vami pribehne vaše dieťa nadšené svojím nápadom, nikdy ho neodmietnite! Nájdite si čas na spoločné uskutočnenie jeho predstáv!

Počet strán: 128, väzba: pevná, formát knihy: 280 x 200 mm