Detoxikačné náplaste KINOKI. Očistná kúra pre vaše telo.

Detoxikačné náplaste KINOKI. Očistná kúra pre vaše telo.

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 0,90 do 1,99

572x kúpené

Zbavte svoje telo nebezpečných toxínov.

Zdravie je prvoradé, myslite naň ho. Prinášame vám skvelú ponuku - náplaste KINOKI za najnižšiu cenu len za 1,99€. V cene máte jedno detoxikačné balenie. KINOKI náplaste pomáhajú predchádzať vzniku rôznych ochorení a zbavia vaše telo škodlivých látok, sú vhodné naozaj pre všetkých.

Jedno balenie obsahuje 10 ks náplastí. Vyskúšajte náplaste Kinoki a presvedčte sa o ich priaznivých účinkoch, určite nebudete ľutovať.

V skratke

 • zľava na detoxikačné náplaste KINOKI len za 1,99€
 • pomáhajú pri prečistení organizmu a podporujú absorpciu toxínov
 • zbavia telo škodlivých látok a posilnia imunitný systém
 • sú vhodné úplne pre všetkých a nemajú žiadne nepriaznivé účinky
 • potrebné zakúpiť si kupón na poštovné v hodnote 0,90€
 • na jedno poštovné je možné kúpiť max. 5 ks

Platnosť kupónu

do 31.03. 2013

Podmienky

 • kupón platí na jedno balenie náplastí Kinoki
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • po obdržaní kupónu je potrebné zaslať objednávku na mail: pchochlik@mpgas.sk (do mailu uveďte vašu poštovú adresu, telefón, druh tovaru, číslo kupónu, heslo a portál ZaMenej.sk)
 • k objednávke je potrebné zakúpiť si kupón na poštovné v hodnote 0,90€, jedno poštovné platí pre max. 5 kupónov
 • tovar bude odoslaný najneskôr do 7 pracovných dní od uskutočnenia objednávky
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • kupón platí od 23.2.2013 do 31.3.2013

Poskytovateľ

MPP Slovakia, s.r.o.

Koplotovce 236
920 01  Koplotovce

telefón:
0948 036 843

pchochlik@mpgas.sk

V cene kupónu je zahrnuté: 

 • 1 balenie detoxikačných náplastí KINOKI - v balení je 10 ks

 

Potrebné zakúpiť si kupón na poštovné a balné v rámci Slovenska za 0,90€. Jedno poštovné platí pre max. 5 kupónov.

Po obdržaní kupónu je potrebné zaslať objednávku na mail: pchochlik@mpgas.sk (do mailu uveďte vašu poštovú adresu, telefón, druh tovaru, číslo kupónu, heslo a portál ZaMenej.sk).

náplaste Kinoki

Detoxikačné náplaste KINOKI

Detoxikačné náplaste KINOKI sú vyrobené z najčistejších surovín a sú vhodné pre každého!
 

Detoxikačné náplaste sú bezpečnou, neinvazívnou a účinnou cestou očisty tela. Podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku.

Tento proces je nielen revitalizačný a očisťujúci, ale zároveň posilňuje imunitný systém. Výsledkom môže byť okrem iného zlepšenie cirkulácie krvi a lepšie funkcie metabolizmu. Vďaka miernemu zahriatiu v mieste aplikácie podporujú aj dobrý a kvalitný spánok a uvoľňujú svalstvo.

náplaste Kinoki

 

Účinky

Na základe rozširujúceho sa výskumu založeného na prírodnej liečivej sile organických prísad vyprodukovaných samotnou prírodou, bol objavený drevný a bambusový octový extrakt, ktorý má jedinečné účinky pohlcovať škodlivé toxíny nachádzajúce sa v organizme. Vedci veľmi skoro objavili, že kombináciou niekoľkých materských prírodných liečivých prvkov, je možné vytvoriť 100 % - ný organický detoxikačný recept, ktorý robí skutočné zázraky. Vysoká kvalita prísad ponúka najväčšie zastúpenie čistého Turmalínu (30 % = 1,5 g z 5 gramov), ktorý môže vytvárať negatívne ióny a infračervenú energiu.

Účinok pravidelného používania detoxikačných náplastí pomáha zabraňovať akumulácii toxínov v organizme, a tým podstatne znižuje pravdepodobnosť vzniku rôznych ochorení a ponúka mnohé výhody z odstránenia škodlivých toxínov z organizmu:

 • pocit získania energie
 • uľahčenie, zlepšenie alergií (napr. astma a iné typy alergií)
 • úprava krvného tlaku
 • úľava pri artritíde a bolesti kĺbov
 • zníženie zadržiavania vody v organizme
 • podpora imunitného systému
 • zvýšenie cirkulácie krvi


Ako pracujú KINOKI detoxikačné náplaste?

Počas stoviek rokov, východná (ázijská) medicína zistila, že toxíny v organizme prúdia smerom dole a hromadia sa v končekoch prstov chodidiel a v členkoch. Takisto pochopili, že naakumulované toxíny vedú k vzniku rôznych degeneratívnych ochorení, napr. bolestivý reumatizmus a artritída sú zapríčinené kyslými toxickými tekutinami zhromažďujúcich sa v okolí kĺbov.

V reflexológii chodidla, prsty predstavujú kanáliky k mnohým životným orgánom a tvoria vyše 60 akupunktúrnych bodov na našom chodidle. Detoxikačné náplaste obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré stimulujú tieto akupunktúrne body prostredníctvom kombinovaného pôsobenia drevného a bambusového octu, infračervenej energie a negatívneho iónového žiarenia. Táto stimulácia vyplýva z rozkladu molekúl vody a nepotrebných molekúl, ktoré uvoľňujú blokáciu v cirkulácii a lymfatického systému. Prírodné čistenie začína na chodidlách. Náplaste, po ich použití počas celej noci, absorbujú toxíny z tela. Počas používania v rámci jednej kúry, tieto náplaste postupne zostávajú menej znečistené. To znamená, že väčšina toxínov v tele už bola odstránená. Náplaste sa môžu aplikovať aj na iné časti tela (napr. obličky, kĺby...).

 

náplaste Kinoki

Návod na použitie

Priložte detoxikačnú náplasť (vrecúško) na lepiacu časť papiera s označenou stranou (popísaná strana sa nalepí na lepiacu časť papiera) a prilepte ich na chodidlá. Nechajte pôsobiť detoxikačné náplaste počas celej noci (8 - 10 hodín) na obidvoch chodidlách, aby ste dosiahli maximálny efekt z absorbcie toxínov náplasťami. Po použití sa prášok obsiahnutý v náplastiach často zmení na bledožltú až hnedo šedú farbu, v závislosti od množstva toxínov v organizme, a zostane stuhnutý s miernym zápachom. Zmena farby a konzistencie znamená, že toxíny boli odstránené a vstrebané do náplastí.

náplaste Kinoki