1-denný neprenosný skipas so servisom lyží alebo jazdou na bobovej dráhe v Snowparadise Veľká Rača

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 19,99 do 22,99

55x kúpené

TOP lyžovačka na Slovensku

Obujte si lyžiarky a hor sa na svahy Snowparadise Veľká Rača! Využite super cenu za 1-denný skipas a užívajte si až 14 kilometrov upravovaných zjazdoviek v 3 dolinách. Môžete si vybrať variant skipasu s profesionálnym servisom lyží alebo dopriať si dávku adrenalínu na najdlhšej bobovej dráhe v strednej Európe. Dokonalé oblúky a náklony tak budete môcť predvádzať nielen na svahoch, ale aj na serpentínach bobovej dráhy. Užite si skvelú zimnú sezónu na Kysuciach!
 

V stredisku si navyše zalyžujú aj vaše ratolesti do 9,99 roka a to úplne ZADARMO.

V skratke

 • zľava na 1-denný skipas v stredisku Snowparadise Veľká Rača
 • na výber variant so servisom lyží alebo jazdou na bobovej dráhe
 • až 14 kilometrov zjazdoviek
 • tri prepojené doliny - Dedovka, Marguška, Lalíky
 • skibusy a parkovanie zdarma
 • servis a požičovňa lyží
 • pravidelne upravované zjazdovky
 • lokalita tradične s množstvom snehu
 • 4-sedačkové lanovky, kabínková lanovka aj menšie vleky
 • najdlhšia bobová dráha v strednej Európe
 • deti do 9,99 roka lyžujú s vami ZADARMO

 

Platnosť kupónu

do 30.04. 2017

Podmienky

 • zakúpený kupón je potrebné vymeniť za skipas v pokladni strediska Snowparadise Veľká Rača (je potrebné priniesť vytlačený kupón)
 • servis lyží môžete využiť kedykoľvek počas otváracích hodín, aj cez víkendy
 • jazdu na bobovej dráhe môžete využiť kedykoľvek do konca zimnej sezóny 2016/2017
 • variant kupónu s jazdou na bobovej dráhe môže využiť len osoba, ktorá využíva 1 denný skipas, ktorý je súčasťou tejto akcie
 • bobová dráha je otvorená v závislosti od poveternostných podmienok - stredisko negarantuje každodennú prevádzku bobovej dráhy
 • skipas je neprenosný

V cene kupónu za 19,99 € je zahrnuté:

 • 1-denný skipas pre 1 osobu
 • 1x jazda na bobovej dráhe pre jednu osobu - vlastníka skipasu

 

1 jazdu na bobovej dráhe môžete využiť kedykoľvek do konca zimnej sezóny 2016/2017. Lístok na bobovú dráhu môže využiť len osoba, ktorá využíva 1 denný skipas, ktorý je súčasťou tejto akcie a teda je neprenosný. Bobová dráha je otvorená v závislosti od poveternostných podmienok. Stredisko negarantuje každodennú prevádzku bobovej dráhy.

 

V cene kupónu za 22,99 € je zahrnuté:

 • 1-denný skipas pre 1 osobu
 • 1x servis lyží v hodnote 15 € 

 

Servis lyží môžete využiť kedykoľvek počas otváracích hodín. Servis lyží môžete využiť aj cez víkendy. Platí od 12.01.2017 do konca zimnej sezóny 2016/2017.

 

Kupóny platia iba v termíne 12.1. - 2.2.2017 a od 8.3.2017 do konca zimnej sezóny počas pracovných dní aj víkendov. Neplatí počas víkendov a sviatkov.

Ceny platia pre dospelých aj juniorov.

Deti do 9,99 roka lyžujú s vami ZADARMO.

 

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Medzinárodné lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. V 3 navzájom prepojených dolinách sa nachádzajú zjazdovky všetkých náročností, takže si tu dobre zalyžujú všetci od začiatočníkov až po najnáročnejších lyžiarov.

 

Ponuka služieb

Lyžiarske školy a  škôlka, úschovňa, ski servis, požičovňa lyží a predajňa športových potrieb. Na spestrenie lyžovačky môžete zažiť adrenalín na bobovej dráhe, ktorá je najväčšou atrakciou v stredisku, alebo jazdu ratrakom počas úpravy tratí.

 

Lyžovačka

K dispozícii je viac ako 14 km tratí. Takmer všetky zjazdovky sú zasnežované technickým snehom a sú pravidelne upravované. Počet zjazdoviek: 15, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 7 červených (stredne ťažké), 1 čierna (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy - Stopa zdravia v dĺžke 1 km, 3 km a 5 km. Nástup na uvedené trasy je od vrcholovej stanice sedačkovej lanovky v Dedovke. Pre náročnejších bežkárov je vhodná Trasa 17 (viď. mapa) v dĺžke 3,5 km. V stredisku pôsobí Lyžiarska záchranná služba, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Lanovky a lyžiarske vleky

Samozrejmosťou pre Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sú moderné prepravné zariadenia, ktoré zaručujú rýchlosť a pohodlnosť. Nájdete tu 2 štvorsedačkové lanovky, 1 šesťsedačkovú lanovku v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami, 3 lyžiarske vleky a bobovú dráhu v dĺžke 1 300 m. Celková prepravná kapacita je 9.100 osôb/hodinu.

 

Bobová dráha

Najdlhšia bobová dráha v strednej Európe - Alpincoaster, ktorá je v prevádzke nielen v lete, ale aj v zimnej sezóne (v prípade priaznivých poveternostných podmienok) prináša do lyžovačky zaujímavý moment adrenalínového zážitku. Štart bobovej dráhy je vpravo od vrcholovej stanice lanovky na Dedovke.

 

Parkovanie

Parkovať môžete na parkoviskách priamo pri lanovej dráhe v lokalitách Dedovka (4-sedačka) a Lalíky (6-sedačka kombinovaná s kabínou). V prípade naplnenia veľkokapacitných parkovísk pri lanových dráhach, budú obsadzované tzv. záchytné parkoviská. Z týchto parkovísk sa budú môcť návštevníci dostať do strediska bezplatnou skibusovou dopravou. Počas denného a večerného lyžovania (večerné lyžovanie sa nachádza len v časti Dedovka) je parkovanie v stredisku BEZPLATNÉ. 

 

Požičovňa lyží

Vybavenie požičovne lyžiarskej a snowboardovej výstroje osloví každého nadšenca moderného lyžovania a snowboardingu. Disponuje zjazdovými lyžami a snowboardmi pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii, vhodných pre začiatočníkov, pokročilých i najnáročnejších zákazníkov, ktorí preferujú agresívnejší spôsob jazdy.