Zábavy a smiechu je najviac v dennom tábore Detský raj Lienkovo!

Zábavy a smiechu je najviac v dennom tábore Detský raj Lienkovo!
2x kúpené

Kopec zábavy, smiechu a radosti v Lienkove!

Ulahodiť deťom býva pre rodičov niekedy tou najväčšou výzvou. Stavte na deň plný zábavy v Detskom raji Lienkovo v Poprade! Ak potrebujete vybiť deťom prebytočnú energiu a sebe naopak dobiť energiu v príjemnom prostredí, ste u nás na tej správnej adrese. Na vaše ratolesti čaká nepredstaviteľné množstvo atrakcií - dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmykľavka s bazénom, v ktorom je 6500 guličiek, tunely a omnoho viac! O detičky sa postarajú v každom smere - aj o ich vyberavé chuťové poháriky!

1 osoba 1 deň Večera, Obed Detské ihrisko

V skratke

 • zľava na denný letný tábor Detský raj Lienkovo
 • kupón platí aj cez víkend
 • program bude zameraný aj na spoznávanie okolia, výlety do prírody a veľa iných aktivít
 • vekové kategórie: 4 – 7 rokov a  8 – 13 rokov
 • v cene je zahrnutý aj pitný režim počas celého dňa, desiata, obed a olovrant

 

Platnosť kupónu

do 31.08. 2016

Podmienky

 • potrebná rezervácia do 20.júna na tel. č.0903 234 585 alebo emailom na info@lienkovo.sk
 • platí aj počas víkendov
 • termín je potrebné rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • tábor je určený pre deti od 4 - 7 rokov a od 8 - 13 rokov

Poskytovateľ

Detský raj Lienkovo

 
Námestie sv. Egídia 25
058 01 Poprad
 
telefón
0903 234 585

V cene kupónu za 11,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • vstup na 1 deň do Detského raja Lienkovo
 • pitný režim počas celého dňa, desiata, obed a olovrant
 • čas: od 8.00 – 16.00 hod.

 

 

Program aktivít bude priebežne prispôsobený počasiu.

 

 

Detský raj Lienkovo

Detský raj Lienkovo vám ponúka príjemné prostredie, kde so svojimi deťmi zažijete veľa smiechu, zábavy a radosti. Na svoje si prídu deti každého veku a aj tí najmenší ale aj rodičia alebo starí rodičia. Pre deti je pripravené multifunkčné dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmykľavka s pristátím v guličkovom bazéne s 6500 guličkami, horizontálny roller s pichliačmi, plastový tunel, prekážková hadia dráha, presklenný most ponad hlavy rodičov,  detský kútik s bazénom a guličkami pre tých najmenších a množstvo iných hračiek.

 

 

V Detskom raji Lienkovo Vám ponúkame komplexné služby. Okrem interiérového ihriska, ktoré je rozdelené na areál pre deti do  3 rokov a areál pre deti od 3 rokov a viac, vám ponúkame službu krátkodobej opatery detí. Myslíme aj na tých,  ktorí máte dohodnutého lekára alebo si potrebujú niečo vybaviť na úradoch, obchodoch a nechcete brať svoje dieťa so sebou.

Privedťte deti k nám a naše animátorky sa budú vášmu dieťaťu venovať individuálne, počas celej vašej neprítomnosti. Stráženie detí poskytujeme v priestoroch nášho Detského raja Lienkovo počas otváracích hodín a to aj počas víkendov a sviatkov. V období prázdnin ponúkame pre deti denné prázdninové tábory. Ráno k nám deti priveziete a náš profesionálny tím sa o deti celodenne postará.

 

 

Mysleli sme aj na dospelákov a rodičov a aj Vy si môžete vychutnať chvíľku iba pre seba. V našej kaviarničke Vám ponúkame výbornú kávu, osviežujúce milkshake, teplú čokoládu, džúsy a zákusky. Využite čas pre seba a v kľude si prečítajte noviny, časopisy alebo využite naše bezplatné pripojenie na WIFI.