Darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€ do centra formovania postavy WELL - EMMA

Darčekové poukážky v hodnote 50€ a 100€ do centra formovania postavy WELL - EMMA

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 15 do 25

32x kúpené

Vyformujte si postavu bez namáhavého cvičenia či drastických diét. Stavte na Kryolipolýzu a lymfomasáž.

Blížia sa Vianoce a vy neviete aký darček vybrať svojim blízkym? Venujte im darčekovú poukážku v hodnote 50€ alebo 100€ pri nákupe ktorej ušetríte až 75% z pôvodnej ceny. O tom Vaši známy nemusia vedieť darčeková poukážka ma hodnotu 100€.

Moderné profesionálne centrum formovania postavy - dobrá správa pre Vaše telo!

Programy na chudnutie a formovanie postavy v centre sú zamerané na cielené chudnutie, korekciu problémových telesných partií, spevnenie postavy, zlepšenie kvality tkanív a redukciu hmotnosti.

Nové metódy pomocou moderných prístrojov zaručujú radikálne riešenie vašich problémov oveľa rýchlejšie (už v priebehu 3-4 týždňov) a iba s minimálnou námahou.
V centre pomocou kryolipolýzy, lymfodrenážnych a vákuových masáží, vyformujeme postavu, detoxikujeme organizmus, vyhladíme celulitídu, spevníme pokožku. Budete štíhlejšie, zrelaxované, zdravšie a budete pôsobiť mladšie.

žena

V skratke

 • 75% zľava na darčekovú poukážku v hodnote 50€ alebo 100€
 • príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi
 • darčekovú poukážku je možné využiť na akékoľvek ošetrenie podľa vlastného výberu
 • ošetrenia na formovanie postavy i chudnúce programy
 • darujte vianočný darček, ktorý poteší každú dámu

Platnosť kupónu

do 31.03. 2013

Podmienky

 • kupón platí na ošetrenie podľa vlastného výberu v centre WELL - EMMA
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • potrebná objednávka na t.č.: 0903 202 424
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • kupón platí od 14.12.2012 do 31.3.2013

Poskytovateľ

Regeneračné a rekondičné centrum WELL - EMMA

Vajanského 1201 (v budove Union banky oproti Tescu)
92401 Galanta

telefón:
0903 202 424

wellemma@wellemma.sk
www.wellemma.sk

Hodnotenia zákazníkov

WELL - EMMA

Excelentné

5 z 5 (6x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (6 / 6)

 • 5
  6
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Darčeková poukážka v hodnote 50 alebo 100€. Poukážku je možné využiť na akékoľvek ošetrenie v centre WELL - EMMA.

žena

Vyberte si z pestrej ponuky ošetrení na formovanie postavy alebo z procedúr na chudnutie:

 • Kryolipolýza
 • Lymfodrenáž
 • Kavitácia
 • Formovanie postavy novou technológiou Dermo V4
 • Magnetoterapia
 • Ošetrenie rúk - ozónová regeneračná kúpeľ s fototerapiou

žena

Prístrojová lymfomasáž

Prístrojová lymfomasáž, v porovnaní s klasickou masážou, vám môže pripadať ako hladkanie. Pri masáži sa stimuluje lymfatický systém, celá sieť lymfatických vlásočníc, väčších lymfatických ciev a lymfatických uzlín. Pomáha predchádzať opuchom spôsobeným nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, zmierňovať celulitídu a priaznivo ovplyvňovať aj celkový zdravotný stav. Regeneruje, detoxikuje, zlepšuje stav pokožky, je prevenciou proti kŕčovým žilám, a má výborné účinky pri syndróme ťažkých nôh.

 

Lymfatická masáž je vhodná pre tých, ktorí sú vystavení dlhému státiu, či sedeniu. Napomáha rýchlejšej  regenerácii po fyzickej  záťaži. Pracuje na princípe postupujúcej tlakovej vlny, pričom dolná časť tela je umiestnená do špeciálneho návleku a jednotlivé komory vytvárajú  v naprogramovaných intervaloch zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí svalovú pumpu.

žena

Kryolipolýza

Nová, overená technológia určená k neinvazívnemu odbúravaniu podkožného tuku. Pri kryolipolýze ide o proces riadeného zmrazenia tukových buniek, ktorých obsah sa skryštalizuje, následne bunka odumrie a je z tela odstránená lymfatickým systémom.

KRYOLIPO je možné aplikovať na všetkých častiach tela, kde je tukový vankúš. Najžiadanejšími lokalitami sú brucho, boky, vnútorné, vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť paží. Po jednom sedení dochádza k eliminácii 25-45% tukového tkaniva.

Približne 40% výsledného efektu je viditeľných za 30 dní od zákroku. K získaniu konečného efektu je treba počkať 6 týždňov. Podľa klinických štúdií sa odporúča absolvovať zákrok na jednu anatomickú oblasť opakovane, maximálne však štyrikrát.
Metóda je bezbolestná, nepotrebuje rekonvalescenciu - klient sa hneď po procedúre môže vrátiť k bežnému spôsobu života. Metóda nekladie požiadavky na stravovacie návyky, užívanie liekov alebo cvičenie.

Wellness

 

Wellness

 

Lymfatická masáž BTL-6000

Prístrojová lymfatická masáž, v porovnaní s klasickou masážou, vám môže pripadať ako hladkanie.

Magnetoterapia

Magnetoterapia je v odborných kruhoch pokladaná za jednu z najbezpečnejších a najúčinnejších fyzikálnych liečebných metód a býva často nazývaná "liečebnou metódou 21. storočia"
Úroveň súčasných moderných poznatkov umožňuje účinne využívať nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole v najrôznejších oblastiach. Jeho pôsobenie pozitívne ovplyvňuje biochemické a biofyzikálne deje v bunkách a optimalizuje priechodnosť bunkových membrán. Výsledkom tohto procesu je zvýšené zásobovanie buniek kyslíkom a ostatnými dôležitými látkami, čím sa zlepšuje proces látkovej výmeny a aktivujú sa regeneračné a reparačné mechanizmy
Magnetizmus znamená živú energiu, ktorá predstavuje pohon pre životne dôležité pochody v tele.

Ošetrenie rúk - ozónová regeneračná kúpeľ s fototerapiou pre Vaše ruky

Vaše ruky budú rozmaznávané vodnou masážou s totálnym masážnym ozónových efektom

Hand spa - ozónový regeneračný kúpeľ rúk s fototerapiou je revolučným prostriedkom štúdia zameraného na starostlivosť o ruky a nechty. Vaše ruky budú rozmaznávané vodnou masážou s totálnym masážnym ozónových efektom.
 

Regeneračné a rekondičné centrum formovania postavy Galanta

Programy na chudnutie a formovanie postavy v našom centre sú zamerané na cielené chudnutie, korekciu problémových telesných partií, spevnenie postavy, zlepšenie kvality tkanív a redukciu hmotnosti.
Nové metódy pomocou moderných prístrojov v našom centre vám zaručujú radikálne riešenie vašich problémov oveľa rýchlejšie (už v priebehu 3-4 týždňov) a iba s minimálnou námahou.

V našom centre vám pomocou kryolipolýzy, ultrazvukovej liposukcie, lymfodrenážnych a vákuových masáží vyformujeme postavu, detoxikujeme organizmus, vyhladíme celulitídu, spevníme pokožku a zmiernime svalovú horúčku.

Budete štíhlejšie, zrelaxované, zdravšie a budete pôsobiť mladšie.

Wellness