Biorezonančná diagnostika alebo naturálna liečba bolesti úplnou novinkou

Biorezonančná diagnostika alebo naturálna liečba bolesti úplnou novinkou

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 9,90 do 19,90

4x kúpené

Starajte sa o to najcennejšie, čo máte

Zdravie, je to najcennejšie, čo máme - práve preto by sme o ňom mali vedieť čo najviac. Vďaka biorezonančnej diagnostike sa dozviete skutočné a skryté príčiny rôznych ochorení hoci aj v počiatočnom štádiu. Prístroj taktiež zanalyzuje v dnešnej dobe rozšírenú potravinovú intoleranciu, stav jednotlivých orgánov alebo záťaž organizmu toxínmi a chemickými látkami. Vyskúšajte tiež úplnú novinku - naturálnu liečbu bolesti, ktorá predstavuje doslova úľavu na počkanie. Špeciálny prístroj kombinuje poznatky z tradičnej čínskej medicíny, elektroterapie i terapie teplom a aplikuje ich na organizmus s vynikajúcimi výsledkami. Úľava prichádza stimulovaním bunkovej energie.

V skratke

 • zľava na biorezonančnú diagnostiku a naturálnu liečbu bolesti
 • rýchla a bezbolestná analýza zdravotného stavu
 • odhaľte skryté príčiny rôznych ochorení
 • najúčinnejšia biorezonančná diagnostika bez čakania
 • prevratná novinka v liečbe bolesti
 • naturálna liečba bolesti kombinuje poznatky z akupunktúry, elektroterapie a terapie teplom
 • odporúča sa 5 - 10 terapií naturálnej liečby

Platnosť kupónu

do 20.12. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel.č.: 0949 200 377 alebo 0949 832 542 
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu 
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované 

Poskytovateľ

Ambulancia Dr. Oxygen

 

Pribinová 25 Bratislava, Budova TOWER 115 - 2 nadzemné podlažie
 
 
Telefón: 0949 832 542, 0949 200 377
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 8:00 - 16:00 hod.

V cene kupónu za 9,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • kvantová magnetická biorezonancia ako prevencia a analýza zdravotného stavu

 

V cene kupónu za 19,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • naturálna liečba bolesti novodobou technológiou

 

Pre najlepšie výsledky liečby sa odporúča 5 - 10 sedení.

 

Biorezonančná komplexná diagnostika:

 • zachytí a zanalyzuje ochorenie v prvopočiatku
 • stav jednotlivých orgánov a segmentov
 • analyzuje a vyhodnotí potravinovú intoleranciu, alergény
 • diagnostikuje alebo vylúči prítomnosť baktérií, vírusov, parazitov a plesní
 • analyzuje záťaž geopatogénnou zónou, elektrosmogom, ožiarením
 • analyzuje tiež záťaž ťažkými kovmi, toxínmi a chemickými látkami
 • zasahuje širokospektrálne, čo je najdôležitejšie pre včasnú diagnostiku ešte nerozvinutého ochorenia a čerpá z hlbokej studnice analýz, ktorých pamäť obsahuje až 300 analýz zdravia, ktoré preukazujú až 95% úspešnosť a zodpovedne preukazujú včasnú diagnostiku

 

Bola dokázaná 95% úspešnosť vyhodnotenia celkového zdravotného stavu a vyhodnotí 40 zdravotných správ.
 
Pozor! Nenahrádza však liečbu, slúži na včasnú diagnostiku a prevenciu proti ochoreniam.
 
BONUS:
 • náš profesionálne vyškolený zdravotnícky personál je vám k službám a konzultácia vášho zdravotného stavu je zdarma
 • vyšetrenie krvi - neinvazívna diagnostika okysličenia krvi pomocou saturácie

 

Čo je to biorezonancia?

Hmota je vlastne energia a všetky substancie - teda i všetky bunky, časti tela, ale tiež vírusy, baktérie, víry, toxíny, nikotín, atď., ktoré majú elektromagnetické vyžarovanie - frekvenčný vzorec. Výskum biofotónov vychádza z toho, že bunky spolu komunikujú prostredníctvom "svetelných bleskov" (vyžarovanie fotónov) - vymieňajú si informácie cez určité frekvencie. Zaťažujúce vplyvy alebo substancie môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami

V zdravom tele funguje táto výmena informácii bez prekážky. Tak môže každá bunka, popr. každá časť tela splniť svoju úlohu. Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie (jedy, víry, baktérie, atď.) alebo zaťažujúce žiarenia, môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami. Pokiaľ je komunikácia medzi bunkami narušená, je tiež sťažená ich práca, čo sa môže rýchlo prejaviť najskôr prostredníctvom viac či menej jasných porúch orientácie (duševného stavu), poklesu výkonu, chronickej únavy a neskôr tiež organickými zmenami a tomu zodpovedajúcimi symptómami. Mimobunková tekutina ľudského tela nie je len vyživovacie médium buniek. Slúži tiež ako "zvláštna skládka odpadu" pre zaťažujúce látky v prípade, pokiaľ sú vylučovacie orgány ako napr. pečeň/žlč, ľadviny, črevo, atď. preťažené. Pretože voda je okrem toho optimálny register informácii, ukladajú sa tu tiež informácie zaťažujúcich substancií a na biofyzikálnej úrovni môžu byť väčšinou rýchlo a bezbolestne testované.

 

Vlastná telesná regulácia môže byť prostredníctvom biorezonančnej terapie podporovaná a urýchľovaná. Komunikácia medzi bunkami môže opäť neobmedzene prebiehať. Záťažové látky tak môžu byť uvoľnené a vylúčené, čím sa organizmus dostáva späť do rovnováhy a je schopný poradiť si so záťažovými látkami.

 

Naturálna liečba bolesti

Musculus a.s. Centrum zdravia a krásy v spolupráci s Dr. Oxygen pre Vás pripravilo účinnú novodobú liečbu v podobe naturálnej liečby bolesti bez chémie. Táto metóda kombinuje poznatky akupunktúry, elektroterapie a termoterapie.

Moxovanie, masáž a rýchla regenerácia kostí v rámci tradičnej čínskej medicíny, ktorá má najbližšie k správnym postupom prirodzenej naturálnej liečby spojenej s technológiou. Pôsobí na organizmus celkovo i lokálne. Pôsobí na tkanivo, ktoré absorbuje energiu a cez elektróny a ióny v tele upravuje funkciu vnútorných orgánov.
Stimulovaním bunkovej energie sa aktivuje systém potláčania bolesti a začne prebiehať uvoľňovanie beta endorfínu, častíc P a iných vaskulárnych účinných látok, ktoré pomáhajú zmierňovať bolesť a kŕče a tým zlepšujú aj lokálny obeh krvi.


Tým, že zabezpečíme dostatočný prísun energie či už lokálne (do orgánu napr, pečeň,žlčník slezina atď... alebo sval,mäkké štruktúry i kosti) celkovo zvrátime chorobný proces a zabezpečíme tak naštartovanie opätovného fyziologického chodu organizmu a uvedieme telo do fyziologickej roviny zdravia.

 

Biorezonančná diagnostika a naturálna liečba bolesti a uvedenie organizmu do celkového fyziologického zdravia na počkanie.