Bambusové zubné kefky Smiley Monkey - ekologické, BPA free a recyklovateľné - tie jednoducho musíte mať!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 5,70 do 10,90

8x kúpené
Bambusové zubné kefky Smiley Monkey - 2 kusy v balení (mäkké štetiny) 36%
Bambusové zubné kefky Smiley Monkey - 4 kusy v balení (mäkké štetiny) 36%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,20€

(u vás za 3 dni od úhrady)

Pre vaše zuby to najlepšie

Pýtali ste sa niekedy svojho zubára, aká kefka je pre vaše zuby najlepšia? Spoločnosť Smiley Monkey to urobila za vás a vyvinula spolu so zubnými špecialistami kvalitnú zubnú kefku s mäkkými štetinami. Dokonale vyčistí aj medzizubné priestory a je šetrná k sklovine. Vyrába sa z bambusového dreva z prirodzene udržiavaných lesov a bez použitia plastov. Prémiová rúčka je ergonomicky tvarovaná, takže sa používa naozaj pohodlne. Bez škodlivých plastov, jemná k zubom aj k prírode - túto kefku jednoducho musíte mať!

Motto Smiley Monkey: Našim úsilím je prinášať ekologické produkty dostupné pre každého.​

 

V skratke

  • ​zľava na ekologické zubné kefky
  • dizajn vytvorený v spolupráci so zubnými špecialistami
  • dvojbalenie alebo štvorbalenie
  • mäkké štetiny
  • recyklovateľné obaly, kefky sú 100% rozložiteľné
  • neobsahujú zdraviu škodlivé plasty - BPA free
  • vyrobené z bambusového dreva z ekologických plantáží v Ázii

Platnosť kupónu

do 31.07. 2018

Poskytovateľ

Bambusová zubná kefka Smiley Monkey

Ekologická bambusová kefka pre žiarivý úsmev. Ergonoická rúčka je vyrobená z MOSO bambusového dreva z ekologických plantáží na juhu Ázie.

Každá zubná kefka spĺňa najprísnejšie eko štandardy. Tým je zaručené, že výroba a spätná recyklácia produktu je 100% eko. Dizajn kefiek bol vytvorený v spolupráci so zubnými odborníkmi.

Materiál: bambus, bambusové štetinky

Rozmery: 17,4 cm x 1,4 cm

Na výber máte dvojbalenie (2x kefky s čierno-bielymi štetinkami, mäkké) a štvorbalenie (4x kefky s rôznofarebnými štetinkami, mäkké).

Kúpou tohto výrobku podporíte ekologický projekt živého pralesa na juhu Ázie.

 

Spoznajte delikátnu starostlivosť vďaka precízne tvarovanej hlave kefky, ktorá vám pomôže dokonalo vyčistiť povrch vašich zubov, vrátane medzizubných priestorov. Určite oceníte aj ergonomickú rúčku, s ktorou bude čistenie zubov 2x denne hračka. Dizajn je navrhnutý v spolupráci s odborníkmi na zubnú hygienu a preto má všetky vlastnosti, ktoré zabezpečia belší úsmev a zdravé ďasná.

Jemné šteniny sú najlepšie. Viete prečo?

Traduje sa názor že tvrdé alebo stredne tvrdé zubné kefky čistia lepšie. Pravdou však je, že takéto kefky môžu vaše zuby a ďasná poškodiť. Zubná pasta je dostatočne abrazívna, preto nie je potrebné vyvíjať nadmerný tlak. Je čas zbaviť sa tých tvrdých a stredne tvrdých zubných kefiek! Vašim cieľom je odstraniť zubný povlak čo najšetrnejšie, pritom ochrániť svoje zuby a ďasná pred kazom a získať žiarivo biely úsmev. A práve preto odborníci na ústnu hygienu tvrdia, že jemná zubná kefka je najbezpečnejšia a najzdravšia možnosť.

Starajme sa spolu o zdravie vaše rodiny

Plastové zubné kefky častokrat obsahujú BPA (bisfenol-A). Výrobcami deklarovaná nezávadnosť je otázna. S istotou však môžeme povedať, že tieto látky obsiahnuté v plastoch vám neprospievajú. V SMILEY MONKEY sa riadia tým, že postupné obmedzenie používania plastov pomôže vášmu zdraviu a v neposlednom rade aj životnému prostrediu. Preto sú ich zubné kefky vyrobené z Moso bambusu, ktorý je rýchlo obnoviteľný, hypoalergénny, prirodzene antibakterialny a vodeodolný. Vy a vaše ratolesti si ich môžete upraviť podľa svojho vkusu. Môžete na ne kresliť alebo vyrezávať a po použítí ich využijete napríklad v záhrade.

Starajme sa spolu o životné prostredie 

Za posledných 10 rokov ľudstvo vyprodukovalo viac plastového odpadu než za posledné tisícročie. Celosvetovo každý rok takmer 20 miliónov kilogramov plastového odpadu v podobe zubných kefiek skončí na skládkach alebo v oceánoch. Pomôžte zmierniť dopad plastového odpadu na našu planétu aj vďaka bambusovým kefkám SMILEY MONKEY. Neobsahujú BPA (bisfenol A), sú rozložitelné a obal plne recyklovatelný. Sú najekologickéjším spôsobom získania zdravého a bieleho úsmevu.