Anticelulitídna masáž - vhodná pri boji s nadváhou aj pri formovaní postavy

Anticelulitídna masáž - vhodná pri boji s nadváhou aj pri formovaní postavy
1x kúpené

Masážou ku kráse a pevnému telu

Cvičíte, hydratujete, jete zdravo... a celulitída sa vás drží ako blchy medvedieho kožucha? Práve pre vás si Relax studio Danillo pripravilo jedinečnú anticelulitídnu masáž, ktorej princíp pochádza až z ďalekej Srí Lanky! Tá sa zameriava na dolné končatiny a sedacie svaly a používa techniky ako pri lymfodrenáži. Už po prvej návšteve uvidíte na sebe viditeľnú zmenu! Rezervujte si 90 minút svojho pracovného dňa a poďte sa skrášliť tým najpríjemnejším spôsobom!

V skratke

  • zľava na anticelulitídnu masáž v trvaní 90 minút
  • pod vedením profesionálneho maséra
  • na uvoľnenie stresu a napätia
  • princíp masáže pochádza zo Srí Lanky
  • Relax Studio Danillo v Petržalke

Platnosť kupónu

do 30.06. 2018

Podmienky

  • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com
  • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
  • zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť
  • po dohode s masérom je možnosť využiť kupóny až do 10.05.2018

V cene kupónu za 34 € je zahrnuté:

  • anticelulitídna masáž v trvaní 90 minút pre 1 osobu

 

Tento druh masáže je zameraný na stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško s využitím jemných a mäkkých techník. Používajú sa princípy drenáže lymfatického systému. Pred aj po masáži sa klient odmeria v páse a na bokoch - efekt je viditeľný už po prvej procedúre.

Obsah masáže: olej, peeling, ozón. gél, mlieko a zábal = 1 hod. masáže stehenných svalov a sedacieho svalu + 30 min zábal - fólia.

 

Anticelulitídna masáž

Masér využíva oleje, ktoré sa už po celé roky používajú na ostrovoch južného Pacifiku a Fiji - čistý kokosový olej a výťažky z kvetín k výžive, hydratácii a na skrášlenie pokožky a vlasov.

Pure Fiji olej prináša to najlepšie z tradičných zmesí starostlivosti o telo a peelingy z čerstvej cukrovej trstiny.  OLOZOL je regeneračný prípravok, ktorý využíva jedinečné vlastnosti ozónu a kvalitného olivového oleja. Má sviežu a typickú výraznú vôňu po letnej búrke. Ľahko sa rozotiera a je vhodný na všetky typy pleti. Možno ho použiť na citlivú, narušenú alebo aj praskajúcu pokožku. Ozón dovoľuje pleti ľahko dýchať a dodáva jej potrebnú energiu.

Masážny olej Celuline je špičkový, čisto prírodný bioprodukt. Používa sa na obnovu prirodzenej hydratácie pokožky, zvláčnenie a na udržanie jej pružnosti a pevnosti. Bio masážny olej Celuline je účinný v boji proti celulitíde, aktivuje krvný a lymfatický obeh, zlepšuje cirkuláciu tekutín, prispieva k odplavovaniu toxínov a odpadových látok z tela. Pravidelné používanie bio masážneho oleja Celuline prispieva k obnove prirodzenej hydratácie pokožky na problematických miestach zadočku, stehien a bruška. Pokožka je pružnejšia, hladkejšia a pevnejšia. Telový bio masážny olej je vhodný aj pre mužov ako aromaterapia s vôňou citrusov.